Top 10 100ml Glasflaschen Zum Befüllen – Słoiki i puszki do przechowywania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. flaschenbauer.de

#ad

Butle bauer – 4 puste butelki szklane 250 ml z piernika męskiego: mini butelki szklane z zakrętką, puste butelki na wódkę, złote do napełniania, małe butelki na likier

#ad
flaschenbauer.de #ad - Metalowa pokrywka zamyka bezpiecznie zakrętkę szklaną. Idealny pomysł na prezent 4 butelki z zakrętkami imbirowymi to zabawne prezenty na Boże Narodzenie – puste jako dekoracja bożonarodzeniowa lub wypełniona jako wódka bożonarodzeniowa.

Bezpieczny i szybki transport - szklane butelki o pojemności 250 ml są pakowane pojedynczo w wyściełanym opakowaniu. Różnorodne zastosowanie wykorzystaj szklane butelki jako dekorację bożonarodzeniową, dekorację zimową na imprezę lub jako małe butelki na likier, puste butelki wina lub małe butelki wódki 250 ml. Oryginalny piernikowy człowiek - pusta szklana butelka 250 ml urzeka oryginalnym wzornictwem jako naczynia bożonarodzeniowe, dekoracyjna butelka bożonarodzeniowa lub szklana butelka dla dzieci.

Puste butelki szklane o pojemności 250 ml otrzymasz w ciągu 1-2 dni Prime. Wysokiej jakości materiał szklana butelka na napoje jest wykonana z grubego i dobrze wykonanego przezroczystego szkła z otworem śrubowym 24 mm.
Markaflaschenbauer.de #ad
ProducentHartmut Bauer Großhandel für Flaschen, Gläser und Konservendosen #ad
Wysokość6.93
Długość4.81
Waga3.7
Szerokość1.02

2. com-four

#ad

Przechowywanie olejków, zestaw słoików na prezent, przypraw, ziół lub herbaty 060 sztuk, zestaw mini buteleczek szklanych, com-four® 60 x słoik na przyprawy 10 ml z korkiem

#ad
com-four #ad - W opakowaniu prezentowym: szklane słoiki na przyprawy są dostarczane w pudełku prezentowym. 10 x 13 mm wysokość x Ø; Pojemność butelki: ok. Możliwości zastosowania: zestaw słoików na przyprawy z korkowym zamknięciem to idealny uniwersalny produkt do użytku domowego.

50 x 22 mm, korek ok. Gwarantuje to, że dotrzesz bez szwanku! zakres dostawy: 60 x buteleczka po 10 ml // materiał: szkło, korek naturalny // Wymiary: butelka ok. 10 ml. Zastosowanie: małe słoiki z korkiem mogą być używane jako słoiki na przyprawy, do majsterkowania, naczynie na oleje, szklanych puszek na mini cukierki, do przechowywania ziół, do próbek smaku i nasion kwiatów!.

Wysokiej jakości materiał: dzięki zestawowi słoików na przyprawy jakość wkracza do domu. Niezależnie od tego, do kuchni, czy jako artykuł dekoracyjny, biżuteria lub na wesela!. Korkowe zamknięcie to produkt naturalny. Szklane buteleczki są wykonane z przezroczystego szkła i mają wysokiej jakości wykończenie.
Markacom-four #ad
Producentcom-four #ad
Wysokość3.94
Długość1.97
Waga1.62
Szerokość1.97
Numer częściCF8400
ModelHH10

3. gouveo

#ad

Do samodzielnego uzupełnienia, na wódkę , prostokątne, 250 ml, Butelki dyskont 6 – 24 puste butelki szklane 100 ml/250 ml/500 ml "Maraska" wraz z zakrętkami i przepisami, butelki na likier

#ad
gouveo #ad - 250 ml: butelka: długość/szerokość ok. 14, 6 cm – masa ok. 253 g. Wysokiej jakości butelki. 100 ml: butelka: długość/szerokość ok. 143 g. 437 g. 500 ml: butelka: długość/szerokość ok. 26, 4 cm – masa ok. 3, 9 cm – wysokość ok. 4, 8 cm – wysokość ok. Maraska butelki prostokątne z nakrętkami z pp, oryginalne butelki dyskont –  broszura z podstawowymi przepisami, na likiery, przepisami kulinarnymi na rzeczy do smarowania, do owoców i warzyw oraz wskazówki stosowania.21, 2 cm – masa ok. 5, 8 cm – wysokość ok.
Markagouveo #ad
Producentgouveo #ad
Wysokość8.35
Długość1.89
Szerokość1.89

4. gouveo

#ad

Małe słoiki z korkiem, małe szklane pojemniki, puste słoiki na zioła, 150 ml, prostokątne, z korkiem, gouveo Zestaw 24 słoików na przyprawy, przyprawy

#ad
gouveo #ad - X wys. 5, korek // kolor: przezroczysty, 7 x 5, 9 cm // Wymiary otworu Ø: ok. Korek: korki prasowane. Przejrzystość: przezroczyste słoiki na zioła z korkiem wyciskającym idealnie nadają się do przechowywania i przechowywania przypraw, pieprzu, esencji, soli, herbaty i słodyczy!.

Zrównoważone: kwadratowe słoiki z korkowym zamknięciem pasują do każdej kuchni i są bardzo łatwe do czyszczenia w zmywarce bez korka, dzięki czemu można je wielokrotnie używać! Na prezent: pojemniki na przyprawy i zioła są również idealne jako prezent na urodziny, rocznicę, ślub lub parapetówkę! Zakres dostawy: 24 x słoik na przyprawy.

Pojemność znamionowa: ok. 39 mm // materiał: szkło, 7 x 8, brązowy. Jakość premium: słoiki na przyprawy o pojemności 150 ml z przezroczystego szkła mają wysokiej jakości wykończenie i są wyposażone w korek do łatwego i bezpiecznego zamykania. 150 ml // wymiary szkła dł. X szer.
Markagouveo #ad
Producentgouveo #ad
Waga10.12
Numer części1
Model1

5. casavetro

#ad

Szklane butelki SPI puste do napełniania, małe butelki 6 sztuk, z korkiem, casavetro 6 x 250 ml

#ad
casavetro #ad - Nasze butelki nadają się również do mycia w zmywarce. Praktyczna butelka ma prosty i niezawodny system zamykania, całkowicie hermetyczny i szczelnie zamykany. Oferujemy zakrętkę korkową, zakrętkę, zakrętkę, 250 ml, zakrętkę, 500 ml, srebrną nakrętkę, 350, zatyczki 43 do 48 zamknięć.

Na uroczystości jako prezent, szczególnie na Boże Narodzenie. Butelka oddzielnie. Nasza szklana butelka jest przezroczysta. W naszych szklanych butelkach można przechowywać wszystkie rodzaje płynów, wódka, piwo, olejki octowe, przyprawy, napoje bezalkoholowe, wino, soki, czy jest to woda, niezależnie od tego, soki, smoothie, sosy, likier, butelki na mleko do samodzielnego napełniania. Korpus szklanych butelek nadaje się do mycia w zmywarce, złotą, 750 ml, jednak zamknięcie należy czyścić ręcznie. Szklane butelki są wykonane z wysokiej jakości grubego szkła, które jest absolutnie neutralne smakowo i nie wydziela żadnego smaku ani aromatu przechowywanych w nich płynów.

Wysokość 13, 5 cm; średnica 6, 5 cm; otwór 1, 8 cm; waga 302 g. Butelki są szczelne, na przykład jako butelka bożonarodzeniowa z kartką towarzyszącą lub jako pojemnik na wesela do samodzielnego napełniania samodzielnie wykonanych prezentów dla gości, dzięki czemu są trwałe i praktyczne. Jest hermetyczna i tym samym nadaje się do konserwowania lub strumienia sody. Butelki szklane nie zawierają bisfenolu A BPA, 100, zakrętkę, 1000 ml 1 litr l.
Markacasavetro #ad
ProducentGGH GMBH #ad
Wysokość5.31
Długość2.56
Szerokość2.56
Numer częścillw-2166
Modelss-2166

6. gouveo

#ad

Kwadratowy, z drewnianym korkiem HGK – mała butelka ze szkła o pojemności 0,1 l do napełniania i na prezent – pusta butelka korkowa na likier,, aptekarz, gouveo Zestaw 24 szklanych butelek 100 ml

#ad
gouveo #ad - Pojemność znamionowa: ok. 127 g // materiał: szkło, tworzywo sztuczne // Kształt korka: drewniany korek. X szer. Wietnie nadaje się również jako wazon! Zakres dostawy: 24 x szklana butelka z korkiem. 18 mm.

Pomysł na prezent: napełnione lub puste, szklane buteleczki z korkiem mogą być również optymalnie wykorzystane jako wazon i dekoracja lub do majsterkowania oraz jako prezent na urodziny! Dekoracja: szklane pojemniki w stylu farmaceutycznym są bardzo dekoracyjne i ozdobione różnymi akcesoriami dekoracyjnymi przyciągają wzrok w każdym domu. Wymiary butelki dł. 100 ml. Jakość premium: kwadratowe butelki o pojemności 100 ml z przezroczystego szkła są wysokiej jakości wykończone i wyposażone w dekoracyjne zamknięcie korkowe do łatwego i bezpiecznego zamykania! Zastosowanie: małe szklane butelki farmaceutyczne o kwadratowym kształcie idealnie nadają się do napełniania alkoholami, likierami, syropem, sokiem, szotem, winogroną, olejem lub octem!.

Waga: ok. 4, drewno, 3 x 10, 3 x 4, 9 cm // Wymiary otworu Ø: ok. X wys. Ok.
Markagouveo #ad
Producentgouveo #ad
Wysokość4.29
Długość1.69
Szerokość0.01

7. gouveo

#ad

Olej, mała butelka 0,1 l do napełniania – pusta butelka prostokątna na likier, kolor złoty, z zakrętką, wódkę, gouveo Maraska zestaw 24 szklanych butelek 100 ml

#ad
gouveo #ad - Wymiary dł. Kształt butelki: maraska // Kolor butelki: przezroczysty// Kolor pokrywki: złoty. 100 ml // zakrętka: pp 24 // Waga: ok. 3, 9 x 3, 9 x 14, 6 cm. Jakość premium: butelki w stylu maraska są wykonane z wysokiej jakości przezroczystego szkła i są bezpiecznie zamykane dzięki dopasowanej nakrętce.

143 g. Zrównoważone: puste butelki o pojemności 0, 1 l z zakręcaną pokrywką można łatwo myć w zmywarce, a następnie ponownie używać! Zakres dostawy: 24 x mini butelka szklana z pokrywką. X szer. Wszechstronne zastosowanie: puste szklane butelki z pokrywką idealnie nadają się do napełniania samodzielnie wykonanych alkoholi, wódek, likierów, wina lub syropu oraz oleju lub octu!.

X wys. Ok. Wspaniały prezent: kwadratowe szklane buteleczki można wspaniale wypełnić różnymi płynami lub ozdobić akcesoriami do majsterkowania, a następnie podarować rodzinie, przyjaciołom i kolegom na urodziny, wesele, wieczór kawalerski lub rocznicę!. Pojemność znamionowa: ok.
Markagouveo #ad
Producentgouveo #ad
Wysokość20
Długość10
Szerokość5
Numer częścimaraskaklar100gold24
Model24maraskaklar100gold

8. hocz

#ad

Hocz Tulipano zestaw szklanych butelek z korkiem dociskowym | 4/ 6/ 10-częściowy | pojemność 100 ml | Tulipano butelka na likier, olej, szklane butelki 6 sztuk

#ad
hocz #ad - Idealnie nadaje się do napełniania własnoręcznie wykonanymi alkoholami, olejkiem grappa itd. Po prostu konserwuj własne produkty w szczelny sposób, że nic nie wycieknie.

Idealnie nadaje się również jako prezent dla gości. Podaruj przyjaciołom i rodzinie. Zestaw butelek z korkami Tulipano, pojemność 100 ml. Napełnij soki, trunki, oliwę z oliwek, likier jajeczny itp. Materiał zielonego szkła i idealne zamknięcie sprawiają, a dzięki bezpiecznemu zamknięciu masz gwarancję, że destelowanie lub wytwarzanie własnych produktów jest bardzo proste. Wraz z zamknięciem korkowym wysokość butelek 10, 2 cm średnicy 6, 1 cm. Butelki o jakości 1 A sprawiają Ci wiele radości.
Markahocz #ad
Producentnn #ad
Wysokość4.33
Długość8.07
Waga1.42
Szerokość8.07

9. BENECREAT

#ad

BENECREAT 20 szt. 20 ml szczelnie zamknięta szklana butelka z zakrętką z aluminium przezroczysta butelka na płyn na pigułki proszek ornament butelka

#ad
BENECREAT #ad - Szerokie zastosowanie: używany jako wzór, brokatu lub płynu, zestawy laboratoryjne chemii domowej, butelki z wiadomościami, przechowywanie tabletek witaminowych, kolorowego piasku, akcesoria ślubne, aby stworzyć romantyczną atmosferę.

Duża ilość: łącznie 20 sztuk szklanych butelek, zabezpieczonych grubym kartonem, upewnij się, że są bezpiecznie dostarczone. Szczelny: otwór butelki z gwintem pasuje do lekkiej aluminiowej nasadki, która mocno przylega i skutecznie zapobiega wyciekaniu płynu. Rozmiary: średnica 2, wysokość 8 cm, 2 cm, pojemność: 20 ml, łatwa do przenoszenia i mieści się w kieszeni i torbie. Przezroczyste szkło: wykonane z wysokiej jakości szkła, trwałe i wytrzymałe, przedmioty w butelce wyraźnie widzieć i używać przez długi czas.
MarkaBENECREAT #ad
ProducentBENECREAT #ad
Waga0.42
Numer częściAJEW-BC0001-20B-EU
ModelAJEW-BC0001-20B-EU

10. flaschenbauer.de

#ad

Butelki do produkcji butelek – 9 x serce Passion: szklana butelka serce 100 ml – 9 mini butelek szklanych z korkiem, jako pomysł na prezent, butelki na wódkę małe lub, małe butelki szklane 100 ml

#ad
flaschenbauer.de #ad - Wiele możliwości napełniania użyj małych butelek do napełniania sokiem, olejem lub octem, dzięki hermetycznemu zamknięciu korkowemu możliwości nie mają granic. Wysokiej jakości materiał szklana butelka z korkiem jest bardzo wysokiej jakości dzięki szlachetnemu wykonaniu.

Na wesela. Szlachetne wzornictwo w kształcie serca - szklane butelki w kształcie serca 100 ml urzekają swoim wyjątkowym, szlachetnym wzornictwem w kształcie serca i idealnie nadają się jako pomysł na prezent na Walentynki. Różne możliwości zastosowania małe słoiki z korkiem mogą być wypełnione piaskiem jako dekoracyjne butelki szklane, serce, korki lub małe wazony, np.

Korek zamyka "serce ze szkła" łatwo, bezpiecznie i hermetycznie. Idealny pomysł na prezent szukasz prezentów dla kobiet? 3 małe szklane butelki z korkiem idealnie nadają się jako indywidualny prezent na Walentynki, pomysł na prezent na urodziny lub ślub.
Markaflaschenbauer.de #ad
ProducentHartmut Bauer Großhandel für Flaschen, Gläser und Konservendosen #ad
Wysokość4.49
Długość3.89
Waga4.78
Szerokość1.2