Top 10 Bluetooth Thermodrucker A4 – Przenośne drukarki fotograficzne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ASprink

#ad

Kompaktowa do systemów Android i iOS, ASprink Mobilna drukarka, M832 drukarka termiczna Bluetooth do formatu A4/110 mm/80 mm/53 mm/US-Letterter, szara, papier termiczny, mała drukarka

#ad
ASprink #ad - Ponieważ nasza kompaktowa drukarka posiada własny pojemnik na papier, nasze małe drukarki Bluetooth mogą być używane do drukowania pojedynczych arkuszy, papieru złożonego lub rolek papieru. Nasze przenośne drukarki termiczne mogą drukować na papierze termicznym w formacie US Letter/A4/110mm/80mm/53mm. Wydajna przenośna drukarka czy kiedykolwiek miałeś problem z niełatwym przenoszeniem papieru? czy kiedykolwiek miałeś problem z tym, że drukarka termiczna A4 nie mogła drukować na innych formatach papieru? Nasza mobilna drukarka M832 jest tutaj, jest kompatybilna z wieloma formatami druku, aby rozwiązać Twoje zmartwienia.

Aby połączyć się z usb, a następnie pobrać sterownik ze strony internetowej Phomemo, należy podłączyć komputer do małej drukarki przez USB, aby rozpocząć drukowanie. Szybkie ładowanie za pomocą złącza typu C. W celu połączenia bluetooth należy pobrać aplikację Phomemo i połączyć przenośną drukarkę z aplikacją Phomemo przez Bluetooth, aby rozpocząć drukowanie.

W zestawie clear printing nasza drukarka termiczna bez atramentu wykorzystuje technologię termiczną, dzięki czemu czas czyszczenia małej drukarki jest krótszy i utrzymuje bałagan z dala od Twojego życia. Idealna przenośna drukarka nasza mobilna drukarka m832 w podróży ma lekki wygląd, 4 cm długości i waży tak samo jak butelka z wodą, gdy jest w pełni naładowany. Dzięki 300 dpi, druk jest wyraźniejszy. Oszczędność pieniędzy zakup jednej z naszych bezprzewodowych drukarek jest równoznaczny z zakupem kilku innych drukarek.
MarkaASprink #ad
ProducentASprink #ad
Wysokość3.62
Długość12.2
Szerokość4.49
Numer częściM832-GY
ModelM832-GY
Gwarancja0

2. Phomemo

#ad

Phomemo M08F Mobiler Drucker A4 für Unterwegs Bluetooth Kleiner Thermodrucker, Portable Printer Kompatibel mit Android und iOS, Unterstützt A4 Thermopapier

#ad
Phomemo #ad - Empfohlen, umweltfreundlicher und einfach zu drucken ist, um klarer zu drucken. Tragbares drucken– phomemo m08f ist ein mobiler drucker, kompakt und tragbar, 80 % kleiner in Größe und Gewicht als herkömmliche Drucker. Führende portable printer - phomemo m08f reisedrucker verwendet die thermodrucktechnologie, nach „Phomemo A4 Thermopapier“ zu suchen, um es in den Einkaufswagen zu legen, die keine Tinte, keinen Toner und kein Farbband mehr benötigt, verwenden Sie die Original-Verbrauchsmaterialien, wo immer Sie es brauchen.

Drucken sie zum beispiel Rechnungen, Listen und Verträge vor Ort. M08f tragbarer drucker mit 10 Blatt A4 Thermopapier. Hohe kompatibilität - phomemo m08f mobiler drucker a4 für unterwegs unterstützen die drahtlose bluetooth-Verbindung von IOS- und Android-Smartphones/Tablets sowie die USB-Verbindung für Mac OS, Windows und Chrome.

A4-größe: 210x297mm. Kann 120 blatt A4-Thermopapier kontinuierlich bedrucken. Große akkukapazität - phomemo m08f portable printer bluetooth thermal printer mit eingebautem 1200-mAh-Akku. Mobiler drucker - der thermodrucker a4 eignet sich für alle szenarien, Prüfungsunterlagen, die mobiles Drucken in Business/Reise/Auto/Büro/Schule erfordern. Nur pc unterstützt verbindung über USB-Kabel, Laufwerk-Website: www. M08f.
MarkaPhomemo #ad
ProducentPhomemo #ad
Wysokość1.77
Długość13.78
Waga2.09
Szerokość2.36
ModelM08F

3. ASprink

#ad

Papier termiczny, biała, M832 drukarka termiczna Bluetooth do formatu A4/110 mm/80 mm/53 mm/US-Letterter, mała drukarka, kompaktowa do systemów Android i iOS, ASprink Mobilna drukarka

#ad
ASprink #ad - Nasze przenośne drukarki termiczne mogą drukować na papierze termicznym w formacie US Letter/A4/110mm/80mm/53mm. W celu połączenia bluetooth należy pobrać aplikację phomemo i połączyć przenośną drukarkę z aplikacją Phomemo przez Bluetooth, a następnie pobrać sterownik ze strony internetowej Phomemo, aby rozpocząć drukowanie.

Ta drukarka bluetooth jest wyposażona w przegródkę na papier, jest kompatybilna z wieloma formatami druku, wygląda lekko i ma dużą pojemność elektryczną. Może zaoferować zupełnie nowe doświadczenie. Atwe użytkowanie naszą drukarkę termiczną bluetooth można podłączyć przez bluetooth i usb. Ponieważ nasza kompaktowa drukarka posiada własny pojemnik na papier, nasze małe drukarki Bluetooth mogą być używane do drukowania pojedynczych arkuszy, papieru złożonego lub rolek papieru. Dzięki 300 dpi, druk jest wyraźniejszy. Aby połączyć się z usb, należy podłączyć komputer do małej drukarki przez USB, aby rozpocząć drukowanie.

Aktualizacja m08f czy kiedykolwiek miałeś problem z niełatwym przenoszeniem papieru? czy kiedykolwiek miałeś problem z tym, że nie można było drukować na innych formatach papieru? Nasza mobilna drukarka M832 jest tutaj, aby rozwiązać Twoje zmartwienia. Dzięki pojemności 260 mah można jednocześnie drukować około 150 papieru A4, gdy jest w pełni naładowany. Wbudowany pojemnik na papier zapobiega składaniu papieru, a przenośna drukarka jest świetnym towarzyszem do prac zewnętrznych.
MarkaASprink #ad
ProducentASprink #ad
Wysokość3.62
Długość12.2
Waga2.19
Szerokość4.49
Numer częściM832-WH
ModelM832-WH
Gwarancja0

4. Phomemo

#ad

W podróży i w domu, kompatybilna z systemem Android i iOS, Bluetooth, obsługuje papier termiczny A4 210 x 297 mm, szara, Phomemo M832 Mini drukarka A4, drukarka termiczna, mobilna drukarka A4

#ad
Phomemo #ad - Drukarka all in one: bezprzewodowa drukarka podróżna m832 z wbudowanym gniazdem na wyjmowaną kartę może drukować na papierze termicznym w formacie 216 mm/210 mm/110 mm/80 mm/53 mm US Letter / A4/4, DIY, obsługuje również rolki i składany papier. Przenośna drukarka obsługuje szeroką gamę typów druku, TXT, rachunki, JPG, treści internetowe i grafika. Różnorodna kompatybilność: mobilna drukarka phomemo m832 a4 zapewnia doskonałą wydajność druku, grafiki, umowy, Excel, takich jak Word, PPT, drukuje dokumenty, zdjęcia itd.

Mobilna drukarka o dużej pojemności akumulatora: mini drukarka phomemo m832 bluetooth waży 700 g i ma rozmiar dwóch telefonów komórkowych, niezależnie od tego, szkolnej, czy jesteś w podróży służbowej, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą do plecaka lub torby na aktówkę. Wskazówka: obsługiwany jest tylko druk czarno-biały. Technologia druku termicznego bez atramentu: nasze drukarki termiczne m832 wykorzystują technologię druku termicznego, nie są potrzebne żadne drogie tusze, nie ma żadnych problemów z czyszczeniem, a każda drukarka jest dostarczana z własną rolką papieru termicznego A4, tonery i taśmy barwiące, ponieważ koszt papieru termicznego wynosi tylko 0, jest bardziej ekonomiczna i przyjazna dla środowiska, 17 € za arkusz.

Atwy w użyciu: drukarka podróżna m832 jest kompatybilna z telefonami komórkowymi z systemem android i ios przez bluetooth, laptopami z systemem windows 10/11 i MacOS przez kabel USB. Dzięki rozdzielczości 300 dpi i zastosowaniu wysokiej jakości papieru termicznego dla optymalnego natychmiastowego drukowania papier jest gładki i wyraźny, szkół, dzięki czemu nigdy więcej nie musisz się martwić o niewyraźne wydruki. To sprawia, że idealnie nadaje się do biur, podróży służbowych i do użytku prywatnego. Wbudowany akumulator 2600 mah umożliwia drukowanie również z dala od gniazd, prywatnej lub mobilnej, Twoje wymagania dotyczące drukowania są bez problemu spełnione.
MarkaPhomemo #ad
ProducentPhomemo #ad
Wysokość3.62
Długość12.2
Waga2.19
Szerokość4.49
Numer częściJP*Ph-M832-GY
ModelM832
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

5. Phomemo

#ad

Obsługuje, Phomemo M832 drukarka termiczna, bezprzewodowa drukarka podróżna bez tuszu, kompatybilna z systemem Android i iOS, mini drukarka A4, mobilna drukarka A4 w podróży, do telefonów i laptopów

#ad
Phomemo #ad - Dzięki rozdzielczości 300 dpi i zastosowaniu wysokiej jakości papieru termicznego dla optymalnego natychmiastowego drukowania papier jest gładki i wyraźny, że idealnie nadaje się do biur, szkół, dzięki czemu nigdy więcej nie musisz się martwić o niewyraźne wydruki. Przenośna drukarka obsługuje szeroką gamę typów druku, grafiki, rachunki, treści internetowe i grafika.

Mini drukarka mini drukarka phomemo m832 bluetooth waży 700 g i ma rozmiar dwóch telefonów komórkowych, szkolnej, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą do plecaka lub torby na aktówkę. 300dpi drukarka podróżna m832 jest kompatybilna z telefonami komórkowymi z systemem android i ios przez bluetooth, laptopami z systemem windows 10/11 i macOS za pomocą kabla USB. Możesz drukować paragony, zdjęcia, długie banery, diy, małe notatki, 33"/3, umowy, 14"/2, listy rzeczy do zrobienia i inne potrzeby na wiele okazji, pamiętniki, kartki z życzeniami, co jest dobrym pomocnikiem w nauce i biurze. Wysoka kompatybilność mobilna drukarka phomemo m832 a4 zapewnia doskonałą wydajność druku, TXT, PPT, umowy, drukuje dokumenty, JPG, takich jak Word, Excel, zdjęcia itd.

No-ink nasze drukarki termiczne m832 wykorzystują technologię druku termicznego, jest bardziej ekonomiczna i przyjazna dla środowiska, nie ma żadnych problemów z czyszczeniem, nie są potrzebne drogie tusze, a każda drukarka jest dostarczana z własną rolką papieru termicznego A4, tonery i taśmy barwiące, ponieważ koszt papieru termicznego wynosi tylko 0, 17 € za arkusz. To sprawia, podróży służbowych i do użytku prywatnego. 5 rozmiarów druku bezprzewodowa drukarka podróżna m832 z wbudowanym gniazdem na wyjmowaną kartę może drukować na papierze termicznym w formacie 216 mm/210 mm/110 mm/80 mm/53 mm US Letter / A4/4, notatki do nauki, 08", obsługuje również rolki i składany papier.
MarkaPhomemo #ad
ProducentPhomemo #ad
Wysokość31.1
Długość137.01
Waga2.19
Szerokość41.73
Numer częściJP*Ph-M832-BK
ModelM832-BK
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

6. ASprink

#ad

Papier termiczny, ASprink Mobilna drukarka, M832 drukarka termiczna Bluetooth do formatu A4/110 mm/80 mm/53 mm/US-Letterter, kompaktowa do systemów Android i iOS, różowa, mała drukarka

#ad
ASprink #ad - W zestawie clear printing nasza drukarka termiczna bez atramentu wykorzystuje technologię termiczną, dzięki czemu czas czyszczenia małej drukarki jest krótszy i utrzymuje bałagan z dala od Twojego życia. W celu połączenia bluetooth należy pobrać aplikację Phomemo i połączyć przenośną drukarkę z aplikacją Phomemo przez Bluetooth, aby rozpocząć drukowanie.

Dzięki 300 dpi, druk jest wyraźniejszy. Może zaoferować zupełnie nowe doświadczenie. Aktualizacja m08f czy kiedykolwiek miałeś problem z niełatwym przenoszeniem papieru? czy kiedykolwiek miałeś problem z tym, że nie można było drukować na innych formatach papieru? Nasza mobilna drukarka M832 jest tutaj, jest kompatybilna z wieloma formatami druku, aby rozwiązać Twoje zmartwienia. Wbudowany pojemnik na papier zapobiega składaniu papieru, a przenośna drukarka jest świetnym towarzyszem do prac zewnętrznych. Nasze przenośne drukarki termiczne mogą drukować na papierze termicznym w formacie US Letter/A4/110mm/80mm/53mm.

Atwe użytkowanie naszą drukarkę termiczną bluetooth można podłączyć przez bluetooth i usb. Szybkie ładowanie za pomocą złącza typu C. Ta drukarka bluetooth jest wyposażona w przegródkę na papier, wygląda lekko i ma dużą pojemność elektryczną. Ponieważ nasza kompaktowa drukarka posiada własny pojemnik na papier, nasze małe drukarki Bluetooth mogą być używane do drukowania pojedynczych arkuszy, papieru złożonego lub rolek papieru. Aby połączyć się z usb, a następnie pobrać sterownik ze strony internetowej Phomemo, należy podłączyć komputer do małej drukarki przez USB, aby rozpocząć drukowanie.
MarkaASprink #ad
ProducentASprink #ad
Wysokość3.62
Długość12.2
Waga2.19
Szerokość4.49
Numer częściM832-PK
ModelM832-PK
Gwarancja0

7. Phomemo

#ad

Bezprzewodowa drukarka podróżna, obsługuje papier termiczny A4, kompatybilna z systemem Android i iOS, Phomemo M08F przenośna drukarka mobilna A4 – drukarka termiczna Bluetooth

#ad
Phomemo #ad - Akumulator o dużej pojemności: ta bezprzewodowa przenośna drukarka jest wyposażona w wbudowany akumulator litowy 1200 mAh, który przy pełnym naładowaniu może wydrukować 130 arkuszy papieru termicznego A4 i spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie drukowania. Najwyższa jakość druku: przenośna drukarka a4 m08f jest wyposażona w wysokiej jakości głowicę drukującą o żywotności ponad 50 km, która pomaga w łatwym drukowaniu i uzyskiwaniu gładkich i wyraźnych wydruków na papierze.

Podczas podróży służbowych, nasza drukarka podróżna jest idealna do drukowania na miejscu, w domu, w biurze, gdzie jej potrzebujesz, samochodzie, druk jednym kliknięciem dla przenośnych drukarek, na uczelni i wielu innych. Idealny w podróży służbowej, przenośna drukarka phomemo m08F jest wystarczająco mała, wystarczająco mała, aby zmieścić się w aktówce lub plecaku, do szkoły i wielu innych. Przenośna i kompaktowa, aby zmieścić się w aktówce lub plecaku, co czyni ją idealną na długie podróże.

Wskazówka: druk czarno-biały. Szeroka kompatybilność: nasza bezprzewodowa drukarka bluetooth może w każdej chwili i wszędzie za pomocą aplikacji Phomemo na telefonie komórkowym natychmiast drukować z plików PDF, Word, Website, Pictures, a jednocześnie można również użyć kabla USB do transmisji danych, aby połączyć się z komputerem do drukowania. Nowa przenośna drukarka: phomemo przełamuje granicę kolorów dzięki nowej przenośnej drukarce M08F w kolorze białym i pomarańczowym, np.
MarkaPhomemo #ad
ProducentPhomemo #ad
Wysokość3.03
Długość13.7
Waga2.13
Szerokość4.06
ModelM08F-WHO

8. PokeLabel

#ad

W zestawie, drukarka termiczna A4, Mobilna drukarka A4 w podróży, kompatybilna z aplikacją Phomemo, notebooków, przenośna drukarka Bluetooth, mobilna do smartfonów, przenośna drukarka termiczna

#ad
PokeLabel #ad - Szeroka kompatybilność z drukarką termicznąm832, ppt, zapewnia doskonałą wydajność drukowania i obsługuje różne rodzaje druku. Wbudowany akumulator 2600 mah, 1, czy jesteś w podróży, która jest łatwa do przenoszenia. Wskazówki: 1 regulacja szerokości prowadnic wewnętrznych odbywa się poprzez wyjęcie i ponowne założenie ściany z tworzywa sztucznego, szkice lub rysunki techniczne w formacie A4 lub litery, a nie za pomocą mechanizmu przesuwnego.

Ta mobilna drukarka umożliwia drukowanie na papierze 2" 53 mm, papieru składanego i zwykłego papieru, A4 i 8, aby zapewnić szeroką gamę opcji drukowania. Ustawienie szerokości wewnętrznych prowadnic odbywa się poprzez wyjęcie i ponowne założenie plastikowej ścianki. Dzięki temu możesz bez wysiłku drukować w sytuacji awaryjnej w podróży. Dzięki rozdzielczości druku 300 dpi i wysokiej jakości papierowi termicznemu zapewnia wyraźne i ostre wydruki jako przenośna drukarka do smartfona, podróży służbowych, szkół, prywatnych zastosowań i wielu innych. Skorzystaj z funkcji "ocr" i "scan", 08" komputerowe / faktury / drukarka etykiet Możesz drukować dokumenty w wielu różnych formatach, aby przekształcić obiekty lub słowa codziennego życia w cyfrowe edytowalne wersje.

Drukarka nie wymaga wi-fiprzenośna drukarka termiczna m832 bluetooth nadaje się do drukowania paragonów, kartek okolicznościowych, małych notatek, notatek do nauki, pamiętników, umów, jest dobrym pomocnikiem do nauki i biura Wskazówka: nie jest to profesjonalne zdjęcie oddrukarka, DIY, długich banerów, zdjęć, list rzeczy do zrobienia i innych okazji, jakościowo wysokiej jakości fotodruku nie można osiągnąć. Nadaje się nie tylko jako drukarka awaryjna, jednak czarna powierzchnia nie jest stroną druku.
MarkaPokeLabel #ad
ProducentPokeLabel #ad
Wysokość3.62
Długość12.2
Waga1.54
Szerokość4.49
Numer częściMobiler Drucker für Unterwegs
ModelM832 Weiß Mobiler Drucker

9. Phomemo

#ad

Phomemo M08F przenośna drukarka termiczna do podróży, kompatybilna z telefonami i komputerem, Bluetooth mobilna drukarka A4 w podróży, do biura szkoły biznesowej, obsługuje papier A4

#ad
Phomemo #ad - Ekonomiczny wybór: drukarki termiczne phomemo a4 wykorzystują technologię termiczną, tonera ani taśm barwiących, co oznacza, że nie wymaga atramentu, tańsze niż wkłady atramentowe + papier. Kompatybilność: przenośna drukarka termiczna m08f a4 jest w pełni kompatybilna z telefonem i komputerem, obsługuje zarówno systemy ios jak i Android ze złączem BT, Windows można podłączyć za pomocą kabla USB.

Bez względu na to, czy kiedykolwiek miałeś kontakt z drukarką termiczną, wystarczy pobrać odpowiedni program na telefon lub komputer i wykonać kroki drukowania w kilku prostych krokach. Należy pamiętać, mac os, że użytkownicy komputerów PC mogą podłączyć tylko za pomocą kabla USB. Strona napędowa: https://phomemo. Com/pages/m08f. Atwy w użyciu: przenośna drukarka m08f bez atramentu ma bardzo wyraźne instrukcje drukowania.

Przenośna drukarka: drukarka termiczna phomemo m08f jest wystarczająco lekka i ma kompaktowy rozmiar, 5 cm, waży zaledwie 2 lb i grubość 3, podróż, niezależnie od tego, czy jest to biznes, samochód, aby ułatwić przenoszenie, nadaje się do podstawowych potrzeb drukowania, biuro lub szkoła. Doskonała jakość druku: bezprzewodowa przenośna drukarka bluetooth m08f A4 zapewnia czystość druku do 203 DPI z czarno-białym drukiem, łatwy do osiągnięcia, wyraźny druk, ciemny obraz, gładkie efekty drukowania i szybkie przetwarzanie.
MarkaPhomemo #ad
ProducentPhomemo #ad
Wysokość1.57
Długość13.78
Szerokość2.56

10. PokeLabel

#ad

Mobiler Drucker A4 für Unterwegs, Tragbarer Drucker Thermodrucker A4 Wireless Bluetooth Inkless Handy Printer, M832 300dpi Portable Kompakt Reisedrucker Kompatibel mit Android/iOS/Win/Mac Laptop

#ad
PokeLabel #ad - Mit einer beeindruckenden auflösung von 300 dpi und der Verwendung hochwertigen Thermopapiers sorgt er für klare, unscharfe Ausdrucke gehören der Vergangenheit an. Kompatibel mit phomemo app, umfassende funktionen in der appdie kostenlose app bietet 9 leistungsstarke funktionen für eine einfache und einzigartige Anpassung Ihrer Drucke.

Zusätzlich unterstützt er rollen und gefaltetes papier, 210 mm, 14"/2, 33"/3, 110 mm, Grußkarten und vieles mehr – ein unverzichtbarer Begleiter für Studium und Büro Freundliche Tipps: Die Breiteneinstellung der internen Führungen erfolgt durch Herausnehmen. Beachten sie jedoch, verträge, grafiken, warmer Tipp: Der PokeLabel M832 Thermodrucker ist kein professioneller Fotodrucker und kann keine Fotos in hoher Qualität drucken. Das pokelabel-thermopapier ist nicht nur preisgünstig, sondern auch umweltfreundlich. Mobiler drucker vielseitiges drucken für unterschiedliche bedürfnisseder m832 wireless reisedrucker ermöglicht das bedrucken von thermopapier in verschiedenen formaten, 80 mm und 53 mm US-Letter/A4/4, Fotos, Verträge, einschließlich 216 mm, perfekt für Quittungen, DIY-Projekte, 08".

Der eingebaute 2600mAh-Akku ermöglicht das Drucken auch ohne Steckdosenzugang. 6 pokelabel bietet hochwertiges und dennoch erschwingliches thermopapier an: 13, jedoch ist die schwarze oberfläche nicht die druckseite. Ideal für büros, schulen, Geschäftsreisen und den persönlichen Gebrauch. So können sie unterwegs mühelos Ausdrucke in Notfällen erstellen. Ganz gleich, ob geschäftlich, schulisch oder privat unterwegs – der Drucker erfüllt mühelos Ihre Druckanforderungen.
MarkaPokeLabel #ad
ProducentPokeLabel #ad
Wysokość3.62
Długość12.2
Waga1.54
Szerokość4.49
ModelM832 Schwarz Mobiler Drucker