Top 10 Brast Rasenmäher Benzin Mit Antrieb – Kosiarki rotacyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Makita

#ad

Makita kosiarka spalinowa, PLM4120N, 41 cm

#ad
Makita #ad - Niezawodna. Centralnie regulowana wysokość cięcia. Optymalna do powierzchni maks. Ergonomiczny uchwyt dla wygodnego kierowania. Wytrzymała i trwała. Solidna i trwała obudowa kosiarki z blachy stalowej. Profesjonalne narzędzia firmy Makita. 1 200 m2. Nylonowy worek na trawę ze stabilną przykrywką oraz wytrzymałą płytą podłogową.
MarkaMakita #ad
ProducentMakita #ad
Wysokość16.14
Długość29.92
Waga57.32
Szerokość19.69
Numer częściPLM4120N
ModelPLM4120N
GwarancjaGwarancja.

2. Bosch Home and Garden

#ad

Bosch Home and Garden Bosch AdvancedRotak 650 kosiarka do trawy 1700 W, w kartonie, powierzchnia trawnika do 650 m², szerokość cięcia: 40 cm

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Atwa regulacja wysokości cięcia: długość trawy od 25 do 80 mm na 7 poziomach ustawianie za pomocą jednego przycisku. Zbieranie i rozdrabnianie liści: dzięki ostrzu LeafCollect Blade liście można łatwo zbierać, rozdrabniać i usuwać.

Wygodne i przyjazne dla pleców koszenie: regulowane uchwyty ErgoSlide umożliwiają zdrową postawę roboczą dla każdego wzrostu. Ciche koszenie: przyjemna praca w ogrodzie dzięki elektrycznej kosiarce do trawy dzięki do 75% mniejszemu hałasowi i zrównoważonej akustyce dzięki technologii ProSilence. Zaawansowane narzędzia ogrodowe firmy Bosch – najwydajniejsze produkty do najbardziej wymagających zadań.
MarkaBosch Home and Garden #ad
Producentbosch #ad
Wysokość41.34
Długość55.12
Waga35.27
Szerokość19.69
Numer części06008B9205
Model06008B9205
GwarancjaGwarancja producenta

3. Denqbar

#ad

Napęd na koła, szerokość cięcia 51 cm, wybór biegów, E-Start, kosiarka, 9 w 1, DENQBAR Kosiarka spalinowa DQ-R51EV, mulczowanie, wysokość cięcia 25-75 mm, kosz na trawę 65 l, 45 kg, niebiesko-czarna

#ad
Denqbar #ad - Dzięki inteligentnej funkcji e-startu DQ-R51EV uruchamia się niezawodnie w ciągu kilku sekund. Właściwości: bardzo szeroka szerokość cięcia 51 cm i regulacja wysokości cięcia w 6 pozycjach. Elastyczność: wszechstronne zastosowanie dzięki funkcji 9 w 1. Bez akumulatora i kabla zasilającego kosiarka spalinowa wyróżnia się długim czasem użytkowania i ogromnym promieniem działania.

Napęd na koła: koła big wheel na łożyskach kulkowych zapewniają wygodne i wydajne koszenie – nawet w trudnych warunkach stokujących. Zakres dostawy: kosiarka spalinowa dq-r51ev, narzędzie konserwacyjne, wyrzut boczny, ładowarka, akumulator rozruchowy, ogromny kosz na trawę, uchwyt na napoje, nóż tnący ze specjalnie hartowanej stali, klin do mulczowania, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

WytrzymaŁy: wytrzymała konstrukcja z blachy stalowej i specjalna pozycja noża z zabezpieczeniem przed przeciążeniem zapewniają długą żywotność produktu. Praktyczna funkcja czyszczenia zapewnia szybkie czyszczenie. Wybór biegów gwarantuje doskonałe rezultaty cięcia również w trudnych warunkach trawiastych i terenowych. Pakiet siłowy: niezależnie od tego, czy chodzi o trawnik do zabawy, trawnik do leżenia lub idealnie przycięty trawnik angielski – kosiarka DQ-R51EV z 4, trawnik użytkowy, 4 kW 6 KM sprosta każdemu wyzwaniu.
MarkaDenqbar #ad
ProducentDENQBAR #ad
Wysokość40.55
Długość60.43
Waga99.21
Szerokość21.65
Numer częściDQ-0298
ModelDQ-R51EV

4. Denqbar

#ad

DENQBAR Kosiarka spalinowa DQ-R53EV, napęd na koła, szerokość cięcia 53 cm, wybór biegów, wysokość cięcia 25-75 mm, 47 kg, E-Start, kosiarka, niebiesko-czarna, mulczowanie, kosz na trawę 65 l, 9 w 1

#ad
Denqbar #ad - Praktyczna funkcja czyszczenia zapewnia szybkie czyszczenie. Zakres dostawy: kosiarka spalinowa dq-r53ev, klin do mulczowania, narzędzie konserwacyjne, uchwyt na napoje, ogromny kosz na trawę, wyrzut boczny, nóż tnący ze specjalnie hartowanej stali, akumulator rozruchowy, ładowarka, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Pakiet siłowy: niezależnie od tego, czy chodzi o trawnik do zabawy, trawnik użytkowy, trawnik do leżenia lub idealnie przycięty trawnik angielski – kosiarka DQ-R53EV z 4, 4 kW 6 KM sprosta każdemu wyzwaniu. Napęd na koła: koła big wheel na łożyskach kulkowych zapewniają wygodne i wydajne koszenie – nawet w trudnych warunkach stokujących. Bez akumulatora i kabla zasilającego kosiarka spalinowa wyróżnia się długim czasem użytkowania i ogromnym promieniem działania.

Elastyczność: wyjątkowo wszechstronny geniusz dzięki funkcji 9 w 1. WytrzymaŁy: wytrzymała konstrukcja z blachy stalowej i specjalna pozycja noża z zabezpieczeniem przed przeciążeniem zapewniają długą żywotność produktu. Właściwości: bardzo szeroka szerokość cięcia 53 cm i regulacja wysokości cięcia w 6 pozycjach. Dzięki inteligentnej funkcji e-startu DQ-R53EV uruchamia się niezawodnie w ciągu kilku sekund. Wybór biegów gwarantuje doskonałe rezultaty cięcia również w trudnych warunkach trawiastych i terenowych.
MarkaDenqbar #ad
ProducentDENQBAR #ad
Wysokość40.55
Długość61.61
Waga103.62
Szerokość21.65
Numer częściDQ-0300
ModelDQ-R53EV

5. Hecht

#ad

Kosiarka elektryczna Hecht z silnikiem elektrycznym o mocy 1400 W i szerokości cięcia 34 cm, zapewnia piękne zadbane trawniki w ogrodzie do 600 m2

#ad
Hecht #ad - Idealny zestaw kosiarek do trawy dla najlepszych rezultatów lawnmower, elektryczny rozrusznik i funkcja mulczowania. Najnowocześniejsza technologia – w przypadku kosiarki elektrycznej zoptymalizowano wagę tak, aby była wyjątkowo lekka i zwrotna, również dzięki stabilnym kółkom.

Z długim kablem elektrycznym kabel zasilający. Napęd elektryczny – ręczna kosiarka firmy hecht jest wyposażona w wydajny silnik elektryczny 1400 W. Perfekcyjne cięcie – dzięki kosiarce hecht o szerokości cięcia 34 cm i koszu o pojemności 35 l można łatwo kosić i pielęgnować średnie i małe powierzchnie do 600 m².

Uchwyt do noszenia zapewnia dzieciom łatwy transport jedną ręką. Przekonująca jakość – zewnętrzna obudowa kosiarki hecht jest wykonana z wytrzymałego, elektryczna kosiarka bez napędu na koła, odpornego na uderzenia i trwałego tworzywa sztucznego. Niezawodny start. Twój trawnik uzyska idealne cięcie ostrym metalowym nożem.
MarkaHecht #ad
ProducentHecht #ad
Waga23.15

6. Greenworks

#ad

35 cm szerokość cięcia., Greenworks Tools 40 V akumulatorowa kosiarka do trawy, zielony

#ad
Greenworks #ad - Atwa obsługa i przechowywanie – dzięki tylnym kołom o średnicy 18 cm łatwo jest przesuwać kosiarkę akumulatorową po wszystkich podłożach i posiada praktyczny uchwyt, który można złożyć, aby zaoszczędzić miejsce w szopie.

3 lata gwarancji z 2 latami gwarancji na baterie – kup Greenworks, znanego z inteligentnego wzornictwa, wiodącego na świecie producenta elektronarzędzi i technologii akumulatorów, wysokiej wydajności i doskonałej obsługi klienta.22 x baterie litowe 40 v, których można używać w każdym urządzeniu Greenworks 40 V, 2 ah nowej generacji – zaawansowane technologicznie baterie, aby uniknąć odpadów oraz zaoszczędzić pieniądze i miejsce.5

5 wysokości cięcia i rozdrabniacze 2 w 1 lub chwytanie – za pomocą dźwigni można łatwo podnieść noże z 25 mm do 70 mm, podczas gdy ścinki można zebrać w worek 40 l lub rozdrobnić na drobne kawałki, aby dostarczyć trawnikowi substancje odżywcze. Kosi trawę średnią do 400 m² bez ładowania – dwie baterie 40 v 2 ah zapewniają pełną moc i wydajność kosiarki napędzanej benzyną, ale bez bałaganu, hałasu i wpływu na środowisko.
MarkaGreenworks #ad
ProducentGreenworks #ad
Wysokość18.31
Długość27.95
Waga33.07
Szerokość14.96
Numer części2501907UC
Model01-0002501907UC
GwarancjaTrzy lata gwarancji na produkt, dwa lata gwarancji na baterie.

7. Scheppach

#ad

Wyrzut boczny i funkcja czyszczenia, pojemnik na trawnik 65 l, szerokość cięcia: 53 cm, 7-stopniowa regulacja wysokości, Scheppach Kosiarka spalinowa MS225-53 z napędem na koła, kosiarka do

#ad
Scheppach #ad - Szerokość cięcia xxl 56 cm | centralna 7-stopniowa regulacja wysokości cięcia 25-75 mm. Z profesjonalną przekładnią zapewniającą bardzo wysoki moment obrotowy i wyjątkowo wysoką wydajność. Wydajny 4-suwowy silnik benzynowy o mocy 224 cm³ o mocy 7 kM / 5, 15 kW | Łatwe koszenie również na zboczu dzięki dołączonemu napędowi koła. Wbudowany wyrzut boczny i tylny oraz funkcja mulczowania dla profesjonalnych rezultatów. Zintegrowana funkcja czyszczenia do błyskawicznego czyszczenia | wytrzymały pojemnik na tkaninę o pojemności 65 l.
MarkaScheppach #ad
ProducentScheppach #ad
Wysokość1055
Długość1610
Waga101.41
Szerokość695
Numer części5911241905-901

8. Denqbar

#ad

Kosiarka, napęd koła z przekładnią GT, wysokość cięcia 25-75 mm, mulczer, 41 kg, DENQBAR Kosiarka spalinowa DQ-R51, 51 cm, niebiesko-czarna, kosz na trawę 65 l, szerokość cięcia 7 w 1

#ad
Denqbar #ad - Bez akumulatora i kabla zasilającego kosiarka spalinowa wyróżnia się długim czasem użytkowania i ogromnym promieniem działania. WytrzymaŁy: wytrzymała konstrukcja z blachy stalowej i specjalna pozycja noża z zabezpieczeniem przed przeciążeniem zapewniają długą żywotność produktu.

Elastyczność: wyjątkowo wszechstronny geniusz dzięki funkcji 7 w 1. Napęd na koła z napędami francuskiego markowego producenta GT umożliwia szybką, efektywną i bezpotową pracę. Napęd na koła: koła big wheel na łożyskach kulkowych zapewniają wygodne i wydajne koszenie – nawet w trudnych warunkach stokujących. Pakiet siłowy: niezależnie od tego, czy chodzi o trawnik do zabawy, trawnik do leżenia lub idealnie przycięty trawnik angielski – kosiarka DQ-R51 z 4-suwowym silnikiem benzynowym o mocy 4, trawnik użytkowy, 4 kW 6 KM poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Zakres dostawy: kosiarka spalinowa dq-r51, wyrzut boczny, klin do mulczowania, nóż tnący ze specjalnie hartowanej stali, ogromny kosz na trawę, narzędzie konserwacyjne, uchwyt na napoje, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Właściwości: bardzo szeroka szerokość cięcia 51 cm i regulacja wysokości koszenia w 6 pozycjach. 50% więcej powierzchni trawnika w tym samym czasie niż tradycyjne kosiarki. Praktyczna funkcja czyszczenia zapewnia szybkie czyszczenie.
MarkaDenqbar #ad
ProducentDENQBAR #ad
Wysokość40.55
Długość60.43
Waga94.8
Szerokość21.65
Numer częściDQ-0295
ModelDQ-R51

9. Güde

#ad

Czarna, GÜDE 95376 Big Wheeler Trike 515 D kosiarka 4 w 1 6-stopniowa regulacja wysokości cięcia, srebrna, szerokość cięcia 508 mm

#ad
Güde #ad - Ożyska kulkowe o średnicy 300 mm z tyłu i lekko poruszający się wózek o średnicy 175 mm możliwość zablokowania z przodu. Klin do mulczowania.

Ergonomicznie ukształtowany uchwyt z regulacją wysokości. Napęd na tylne koła dzięki dołączanej lekkiej przekładni. Wydajny silnik 4-suwowy ohv o mocy 159 cm³ i 2, 6 kW. 65-litrowy worek na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia. Stabilna obudowa z blachy stalowej malowanej proszkowo bardzo wysokiej jakości. Funkcja 4 w 1: koszenie, zbieranie, mulczowanie i wyrzut boczny. Primer pompa. 6-stopniowa regulacja wysokości cięcia w zakresie od 25 do 75 mm.
MarkaGüde #ad
Waga74.96
Numer części95376

10. Scheppach

#ad

Scheppach Kosiarka spalinowa MP135-42B Black Edition | szerokość cięcia 42 cm | 3 KM | stalowa obudowa | 7-stopniowa regulacja wysokości 25, 75 mm | kosz na trawę o pojemności 55 l

#ad
Scheppach #ad - Wytrzymały pojemnik na tkaninę o pojemności 55 l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia i osłoną z tworzywa sztucznego. Centralna regulacja wysokości cięcia na 7 poziomach 25 – 70 mm. Wydajne napełnianie i łatwe opróżnianie pojemnika na trawę. Wydajny 4-suwowy silnik benzynowy o pojemności 132 ccm i 3 KM. Składany uchwyt do łatwego i oszczędzającego miejsce przechowywania. Szerokość cięcia: 42 cm.
MarkaScheppach #ad
Waga41.45
Numer części5811201903
ModelMP135-42B