Top 10 E Scooter Mit Straßenzulassung 120kg – Hulajnogi elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iScooter

#ad

Skuter elektryczny z dopuszczeniem do ruchu drogowego, podwójny system, ABE skuter elektryczny, opony o strukturze plastra miodu 8,5", zasięg 30 km, obciążenie do 120 kg, LED, 350 W, silnik 20 km/h

#ad
iScooter #ad - Skuter elektryczny z dopuszczeniem do ruchu drogowego abe - hulajnoga elektryczna z dopuszczeniem do ruchu drogowego ABE do użytku na drogach publicznych potwierdzenie danych wchodzi w zakres dostawy ze wskazaniem numeru identyfikacyjnego pojazdu. Akumulator litowy - akumulator 36 v 7, 5 ah zapewnia zasięg do 25-30 km, a ładowanie trwa tylko 3-5 godzin.

Mocny silnik o mocy 350 welektryczny silnik w piaście o mocy 350 w umożliwia prędkość do 20 km/h. Dzięki łagodnej jeździe i przyspieszeniu oraz przenośnej konstrukcji składana hulajnoga elektryczna została specjalnie zaprojektowana, aby dojazdy do pracy były wygodniejsze i wydajniejsze. Przenośna i składanalekka hulajnoga elektryczna daje się łatwo złożyć w ciągu 3 sekund i wszędzie jest łatwa do przenoszenia lub przechowywania. Nie martw się o przebicie, 5 cala nie wymagają pompowania, opony z pełnej gumy mają dobre właściwości antypoślizgowe o wysokiej elastyczności i odporności na zużycie. Opony o strukturze plastra miodue9pro hulajnoga elektryczna dla dorosłych jeździ wygodnie i bezpiecznie przez długi czas dzięki antypoślizgowym gumowym oponom o strukturze plastra miodu 8, 5".

Po otrzymaniu towaru skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, prześlemy Ci instrukcje dotyczące rejestracji ABE. Wydajny silnik może łatwo i szybko przenosić osobę dorosłą o wadze 120 kg po ulicach, a nawet wspinaczce. Akumulator jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem i może być ładowany ponad 1000 razy 60 miesięcy. Jest łatwy do przechowywania i przenoszenia, trawie, a proces jazdy jest bardzo gładki i cichy.
MarkaiScooter #ad
ProducentWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad

2. Segway-Ninebot

#ad

Zasięg 65 km, długi zasięg, maks. prędkość 20 km/h, Segway-Ninebot Max G30D II, elektryczna hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego dla dorosłych

#ad
Segway-Ninebot #ad - Czas ładowania: 100% w ciągu 6 godzin. Maks. Maks. Moc silnika: 350 W. Prędkość: 20 km/h. Opony: 10" bezdętkowe opony pneumatyczne. Zasięg: 65 km. Nośność: 100 kg. Maks.
MarkaSegway-Ninebot #ad
ProducentSegway-Ninebot #ad
Wysokość0.3
Długość6.55
Waga42.99
Szerokość0.3
Numer części3802-025
Model3802-025
Gwarancja24 miesiące gwarancji

3. EVERCROSS

#ad

Bateria 7,8 Ah, maksymalne, składana hulajnoga elektryczna dla dorosłych z aplikacją – silnik 400 W, waga 15 kg, EVERCROSS EV85F hulajnoga elektryczna z dopuszczeniem do ruchu drogowego ABE

#ad
EVERCROSS #ad - Niezerowe starty: wyposażony w funkcję bezpiecznego startu bez zera, aby uniknąć przypadkowego dotknięcia. Aplikacja umożliwia również zablokowanie i odblokowanie hulajnogi elektrycznej. Składana hulajnoga elektryczna: hulajnoga elektryczna ma składaną konstrukcję po złożeniu: 108 x 47 x 114 cm, dzięki czemu jest łatwa do przechowywania i transportu.

Wyświetlacz led i połączenie z aplikacją: dzięki wyświetlaczowi led i aplikacji "EVERCROSS PRO" można śledzić prędkość, dystans i czas pracy baterii w czasie rzeczywistym. Reflektory led o wysokiej jasności + tylne światło + przypomnienie o klaksonie zapewniają, 5", że podczas jazdy nocą pozostaniesz widoczny. Po włączeniu skuter elektryczny ev85F musi jechać co najmniej 5 km/h 3 MPH, aby aktywować silnik. Dzięki wadze zaledwie 15 kg hulajnogę elektryczną można bez problemu zabrać ze sobą do transportu publicznego lub schować w bagażniku samochodu. Podwójny układ hamulcowy: skuter elektryczny jest wyposażony w podwójny układ hamulcowy, palec hamulcowy steruje hamulcem Hall, a uchwyt hamulcowy steruje hamulcem E-ABS i hamulcem tarczowym, kierowca może wybrać odpowiednią metodę hamowania w zależności od nawyków użytkowania i prędkości jazdy.

Ev85f hulajnoga elektryczna z dopuszczeniem do ruchu drogowego abe: nasz skuter elektryczny, wyposażony w wydajny silnik bezszczotkowy 400 W i wysokiej jakości akumulator 36 V 7, 8 Ah, idealnie osiąga maksymalny zasięg 30 km i do 20 km/h. Praktyczna i wygodna: z oponami 8, podwójnymi amortyzatorami z przodu i z tyłu oraz poszerzonymi pedałami 145 mm hulajnoga elektryczna zapewnia płynną i wygodną jazdę. Powyższe dane mogą się różnić w zależności od warunków jazdy, wagi kierowcy, klimatu i właściwej konserwacji.
MarkaEVERCROSS #ad
ProducentEVERCROSS #ad
Wysokość45.08
Długość42.72
Waga33.07
Szerokość19.53
Numer częściEV85F

4. HWWH

#ad

Bateria litowa, HWWH Escooter hulajnoga elektryczna, składana, podwójny silnik, dla dorosłych, 60 V, opony offroadowe, z uchwytem gazowym, 38 Ah, podwójne zawieszenie

#ad
HWWH #ad - Hamulec i sprężyna - hydrauliczna amortyzacja długich dystansów z przodu do tyłu, podwójna hydrauliczna amortyzacja uderzeń z tyłu silnie absorbuje uderzenia wyboistej drogi i sprawia, że jazda jest wygodniejsza; elektroniczny układ hamulcowy EABS i hydrauliczne hamulce tarczowe są przyjmowane, podwójne hamulce przednie i tylne, szybkie reakcje i krótka droga hamowania, aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy.

Podwójne silniki - 2 niezależne silniki o wysokiej wydajności, pojedyncze i podwójne napędy można dowolnie przełączać, o dużej mocy, a maksymalny kąt wzniesienia wynosi 45°. Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą skuterów elektrycznych, który stara się oferować państwu najwyższej jakości towary i usługi. Duża tablica rozdzielczą LCD o wysokiej rozdzielczości, a obsługa jest prosta. Dostawa na terenie Europy trwa zaledwie 3-7 dni. Paczki są wysyłane z Polski w ciągu 24 godzin.

Idealne rozwiązanie do gór, antypoślizgowe, żwiru i śniegu, 6", piasku, wymienne opony drogowe do ruchu miejskiego. Nadaje się raczej do sportów górskich, szybkich wyścigów i innych dyscyplin sportowych. Pierwszy wybór dla entuzjastów górskich i offroadowych. Oświetlenie i ekran lcd super jasne i energooszczędne podwójne reflektory led u7, wskaźnik baterii, szerokie pole światła, regulacja prędkości, odległość jazdy i inne parametry są wyraźne na pierwszy rzut oka, zapewniają dobrą widoczność podczas jazdy nocą.
MarkaHWWH #ad
ProducentFUFONG #ad
Wysokość51.97
Długość48.43
Waga99.21
Szerokość11.02
Numer częściS3ZB-6000W
ModelS3ZB-6000W
GwarancjaSerwis posprzedażny: na akumulator jest objęty sześciomiesięczną gwarancją, na silnik i sterowanie rok, a pojazd jest naprawiany przez całe życie. Mamy profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej w Europie. Proszę mieć pewność, że kupujesz i używasz go.

5. Segway-Ninebot

#ad

Długi zasięg, Segway-Ninebot Max G2 D, maks. prędkość 20 km/h, elektryczna hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego dla dorosłych, zasięg 70 km

#ad
Segway-Ninebot #ad - Zasięg zasięg do 70 km na jednym ładowaniu*. Moc znamionowa 450 W i 22% kąt nachylenia. Opony 10-calowe opony bezdętkowe z warstwą żelu w oponie, która uszczelnia otwór 4 mm lub mniej w profilu opony.

Pracuj z aplle find my dzięki apple find my network możesz wszędzie znaleźć swoją hulajnogę! Po aktywowaniu aplikacji Apple Find My za pośrednictwem Segway-Ninebot i sparowaniu z KickScooter możesz w razie potrzeby szybko znaleźć swój KickScooter na swoim iPhonie za pomocą aplikacji "Find My". Zawieszenie: podwójny system zawieszenia hydrauliczny amortyzator z przodu i podwójne zawieszenie z tyłu.
MarkaSegway-Ninebot #ad
ProducentSegway-Ninebot #ad
Wysokość49.76
Długość47.64
Waga53.55
Szerokość22.44
Gwarancja24 miesiące gwarancji

6. VMAX

#ad

Kolor czarny, VMAX E-Scooter VX2 PRO ST-B | silnik 500 W i 28% zdolność pokonywania wzniesień | E-hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego w D | maksymalne obciążenie 130 kg

#ad
VMAX #ad - Migające i jasne światło: nie tylko kierunkowskazy z przodu i z tyłu, ale również światło reflektorów z podwójnym stożkiem 60 luksów i wbudowanym reflektorem zapewniają bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Optymalny zasięg: hulajnoga elektryczna jest wyposażona w maks.

Prędkość 20 km/h w zasięgu 45 km. Lekka i poręczna: hulajnoga elektryczna vmax vx2 pro waży tylko 20, 4 kg i ma maksymalną nośność 130 kg. Stopień ochrony ip x6 przed silnym strumieniem wody jest również możliwe bez problemu podczas jazdy w deszczu. Jest nie tylko wygodny w transporcie, ale dzięki mechanizmowi składania jest również wyjątkowo poręczny. Duża wydajność: najwyższa klasa wśród skuterów elektrycznych dopuszczonych do ruchu drogowego D! Mocny silnik 500 W o mocy szczytowej 1200 W zapewnia odpowiednie przyspieszenie i pozwala na bezproblemowe pokonywanie wzniesień do 28%.

Odzyskiwanie energii: dzięki elektronicznemu hamulcowi tylnego koła możesz przy każdym hamowaniu odzyskać cenną energię do hulajnogi elektrycznej, dzięki czemu będziesz musiał rzadziej ładować.
MarkaVMAX #ad
ProducentVMAX #ad
Wysokość48.31
Długość44.48
Waga44.97
Szerokość21.25
Numer częściVX2 Pro ST
ModelST
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Segway-Ninebot

#ad

Długi zasięg, zasięg 40 km, Segway-Ninebot Max G30LD, elektryczna hulajnoga z dopuszczeniem do ruchu drogowego dla dorosłych, maks. prędkość 20 km/h

#ad
Segway-Ninebot #ad - Zasięg: 40 km. Maks. Czas ładowania: 100% w ciągu 6, 5 godziny; moc silnika: 350 W. Opony: 10'' bezdętkowe opony pneumatyczne maks. Prędkość: 20 km/h maks. Nośność: 100 kg, waga: 17, 7 kg.
MarkaSegway-Ninebot #ad
ProducentSegway-NInebot #ad
Waga39.02
Numer części3802-027
Model3802-027
Gwarancja24 miesiące gwarancji

8. Riding'times

#ad

Wyjmowana bateria 15 Ah/20 Ah, bez dopuszczenia do ruchu drogowego, podwójny system hamowania i podwójna amortyzacja uderzeń, opony 11", Hulajnoga elektryczna, Riding' times 50-90 km, sterowanie

#ad
Riding'times #ad - Ponadto hulajnoga elektryczna jest wyposażona w samonaprawialne opony próżniowe 11", aby uniknąć pęknięcia opon. Uwaga: ten produkt nie jest dopuszczony do ruchu drogowego. Posiada również zintegrowaną cyfrową blokadę hasła. Stabilna i bezpieczniejsza - hulajnoga riding'times jest wyposażona w podwójny system amortyzatorów, że jazda jest stabilniejsza.

Niezależnie od tego, czy chcesz codziennie dojeżdżać do pracy, czy też przeżywać przygody na świeżym powietrzu, hulajnoga elektryczna Riding'times spełni Twoje wymagania. Inteligentne sterowanie i wyświetlanie dzięki połączeniu z aplikacją mobilną "tuya" można odblokować/zablokować tryb cruise skutera elektrycznego, moc baterii i bieg, dostosować zakres prędkości i tryb startowy, a także uczynić swoją podróż bardziej inteligentną. Jedno ładowanie umożliwia jazdę na długich dystansach ponad 60 km, a maksymalna nośność wynosi 150 kg. Podwójny silnik bezszczotkowyta hulajnoga elektryczna osiąga prędkość jak gepard i może bez trudu pokonać wzniesienia 35 stopni dzięki trybowi jednemu i dwóm napędom.

W ciągu 48 godzin od zamówienia zostanie wysłany z polski, dostawa w ciągu 3-5 dniRiding'times działa w UE od 2006 roku i angażuje się w dostarczanie skuterów elektrycznych światowej klasy. Inteligentny system bms zapewnia bezpieczne użytkowanie i pozwala jeszcze bardziej cieszyć się jazdą. Ponadto przednie i tylne hamulce tarczowe oraz system eaBS zapewniają podwójną skuteczność hamowania, który skutecznie redukuje wstrząsy i sprawia, które można szybko naprawić, która jest bezpieczniejsza.1 rok gwarancji, chcielibyśmy usłyszeć twoją opinię.
MarkaRiding'times #ad
ProducentRiding'times #ad
Wysokość19.29
Długość58.27
Waga90.39
Szerokość9.84
Numer częściG63
ModelG63
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

9. RCB

#ad

Prezent dla dorosłych i, maks. 20 km/h, połączenie aplikacji, składany, wyświetlacz LED, wygodne amortyzatory, dopuszczony do ruchu drogowego ABE, bezpieczny system hamulcowy, RCB Skuter elektryczny

#ad
RCB #ad - Wysoka wydajność i długi czas pracy baterii: silnik 400 W, 8 Ah o dużej pojemności, akumulator 7, do 30 km czasu pracy akumulatora. Bezpieczna i beztroska podróż: podwójne hamulce elektroniczne + hamulce tarczowe, reflektory, hamulce i tylne światła będą towarzyszyć w podróży.

Co otrzymasz: skuter elektryczny rcb ev85f, ładowarkę, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, nasz 24-godzinny beztroski serwis i przyjazną obsługę klienta. Z dopuszczeniem do ruchu drogowego ABE: dzięki hulajnodze RCB E Scooter można bezpiecznie jeździć po drogach publicznych. Sterowanie za pomocą aplikacji: możesz wyświetlać dane pojazdu elektrycznego i sterować skuterem elektrycznym za pomocą telefonu komórkowego.

Komfortowe wrażenia z jazdy: podwójny system zawieszenia, wygodna amortyzacja uderzeń umożliwia łatwe podróżowanie. Ultra przenośny i składany, wskaźnik led i obsługa jednym przyciskiem, łatwy w użyciu: skuter elektryczny składany w 3 sekundy, dzięki czemu można łatwo i szybko rozpocząć pracę.
MarkaRCB #ad
ProducentKuantu #ad
Wysokość46.06
Długość42.91
Waga33.07
Szerokość18.78
Numer częściEV85F ABE
GwarancjaStandardowy

10. JOYOR

#ad

JOYOR S5 E Scooter, składana hulajnoga elektryczna z oponami balustradowymi, z podwójnym mechanicznym układem hamulcowym i podwójną amortyzacją uderzeń, 48 V 13 Ah skuter elektryczny, jedzie 40-55 km

#ad
JOYOR #ad - 12 miesięcy gwarancjinasze skutery elektryczne z dopuszczeniem do ruchu drogowego są dostarczane z 12-miesięczną gwarancją z wyjątkiem niektórych akcesoriów. Na co dzień w podróży. Zasięg 30-40 km. Skuter elektryczny jest dopuszczony nie tylko w Niemczech, takich jak na przykład Austria.

Składanys5 hulajnoga elektryczna z dopuszczeniem do ruchu drogowego, łatwa do złożenia i przenośna. Skuter elektryczny może być dopuszczony do ruchu drogowego, ale również w większości krajów europejskich, można wykupić ubezpieczenie i otrzymać tablicę rejestracyjną. Doskonałe przednie i tylne amortyzatory zapewniają maksymalny komfort jazdy. Dopuszczenie do ruchu drogowegoescooter joyor s5 uzyskała ogólne dopuszczenie do ruchu drogowego abe. Wymiary składanej hulajnogi elektrycznej dla dorosłych wynoszą 1120 x 610 x 525 mm.

Pedał jest antypoślizgowy, aby poprawić bezpieczeństwo hulajnogi podczas jazdy z dużą prędkością lub w terenie. Wydajny silnik 500 whulajnoga joyor s5 e z dopuszczeniem do ruchu drogowego wyposażona w wydajny bezszczotkowy silnik o mocy 500 w zapewnia bardzo delikatną i cichą jazdę, z maksymalną prędkością 20 km/h i maksymalnym kątem wzniesienia 20°, maksymalna nośność wynosi 120 kg. Waga hulajnogi elektrycznej wynosi 22, 5 kg. Czas ładowania: 6-7 godzin.
MarkaJOYOR #ad
Producent‎JINHUA JOYOR VEHICLE CO.,LTD #ad
Wysokość48.43
Długość47.83
Waga48.72
Szerokość24.02
ModelS5