Top 10 Fliesen 33×33 cm – Naklejki na kafelki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kiwistar

#ad

Ciemnoszare, jedwabisty mat, Kiwistar Naklejki na płytki, 50 sztuk – naklejki na płytki ścienne, 25 x 33 cm

#ad
Kiwistar #ad - Bez żmudnego układania nowych płytek. Ten wysokiej jakości napis na płytkach został zaprojektowany specjalnie do zastosowania w kuchni, lustra do płytek, łazience i toalecie. Samoprzylepne naklejki na płytki mają na tylnej stronie mocny klej i można je nakładać pojedynczo na płytki również na kafelki i na ścianie.

Dzięki wodoodpornemu materiałowi są one prawie nieograniczone w zakresie trwałości we wnętrzach. Zakres dostawy: ciemnoszary 73 jedwabisty mat – 25 x 33 cm – 50 sztuk – w razie potrzeby można użyć rakieli. Kolory pozostają żywe przez wiele lat. MateriaŁ: nasze naklejki są wykonane z wysokiej jakości niemieckiej folii samoprzylepnej z dokładnie dopasowanym docięciem. Dzięki temu można je łatwo zamontować w łazience lub w kuchni.

Atwy montaż i usuwanie bez pozostawiania śladów, odporne na działanie wody i zarysowania, odporne na środki czyszczące. Obietnica satysfakcji: te szczegółowo wykonane z wielkim wysiłkiem naklejki na płytki upiększą Twoje stare płytki. Naklejki na płytki marki kiwistar. Można go znaleźć w naszym sklepie Amazon. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów lub sposobu użytkowania prosimy o kontakt.
MarkaKiwistar #ad
ProducentKiwistar #ad
Numer częścifaf0038-50St-F73_MATT

2. Kiwistar

#ad

Ciemnoszare, 33 x 33 cm, jedwabisty mat, Kiwistar Naklejki na płytki, 100 sztuk

#ad
Kiwistar #ad - Ten wysokiej jakości napis na płytkach został zaprojektowany specjalnie do zastosowania w kuchni, odporne na działanie wody i zarysowania, lustra do płytek, łazience i toalecie. Upiększ stare płytki ścienne, mozaikę i bordiury nowymi kolorami. Naklejki nadają się do klejenia na mokro i na sucho.

Można go znaleźć w naszym sklepie Amazon. Zakres dostawy: ciemnoszary 73 jedwabisty mat – 33 x 33 cm – 100 sztuk – w razie potrzeby można użyć rakieli. Wielofunkcyjność: nadrukowane naklejki na płytki można oczywiście samodzielnie przycinać i pomniejszać oraz przykleić do włączników światła, mebli lub przyborów łazienkowych. Bez żmudnego układania nowych płytek. Dzięki wodoodpornemu materiałowi są one prawie nieograniczone w zakresie trwałości we wnętrzach. Naklejki na płytki marki kiwistar. MateriaŁ: nasze naklejki są wykonane z wysokiej jakości niemieckiej folii samoprzylepnej z dokładnie dopasowanym docięciem.

Kolorowe i świeże wzornictwo upiększy Twój dom, gniazd, firmę lub pralnię w szkole lub przedszkolu. Atwy montaż i usuwanie bez pozostawiania śladów, odporne na środki czyszczące. Samoprzylepne naklejki na płytki mają na tylnej stronie mocny klej i można je nakładać pojedynczo na płytki również na kafelki i na ścianie. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów lub sposobu użytkowania prosimy o kontakt.
MarkaKiwistar #ad
ProducentKiwistar #ad
Numer częścifaf0040-100St-F73_MATT

3. FoLIESEN

#ad

łazienki – folia samoprzylepna na płytki patchwork nr 4, kuchni, .:20 x 25 cm / 16-częściowy zestaw, FoLIESEN Naklejki na płytki do łazienki

#ad
FoLIESEN #ad - Ponieważ folia samoprzylepna jest wodoodporna, naklejki ścienne można bez problemu przykleić pod prysznicem, w toalecie lub na tylnej ściance kuchennej. Otrzymasz markowy produkt firmy FoLIESEN ze szczegółową instrukcją naklejania i foliowania płytek.

Wewnątrz naklejki mają niemal nieograniczoną trwałość. Wystarczy okleić stare płytki ścienne, lustra do płytek, mozaikę i bordiury folią do płytek – przykleić płytki do płytek – bez rzemieślników – bez brudu – bez wydatków. Są one łatwe w pielęgnacji, zmywalne, odporne na temperaturę i światło. Samoprzylepne naklejki na płytki mają doskonały klej, można je łatwo przykleić na kafelki lub ścianę bez tworzenia się pęcherzyków i w każdej chwili ponownie zdjąć.

Folia specjalizuje się w obróbce płytek i wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska i trwałe materiały. Bez względu na to, czy chcesz zastosować klejenie na mokro czy na sucho.
MarkaFoLIESEN #ad
ProducentFoLIESEN e.K. #ad
Wysokość0
Długość7.87
Waga0.24
Szerokość9.84
Numer części47358-FBA
ModelPatchwork

4. WANDKINGS

#ad

Wandkings Naklejki na płytki, łazience i wielu innych, jedwabisty mat, białe, 25 x 33 cm, 20 sztuk na płytki w kuchni, wybierz kolor i rozmiar

#ad
WANDKINGS #ad - Produkcja z wysokiej jakości folii winylowej, prawie nieograniczona trwałość. Idealnie dopasowane i idealnie dopasowane. Nasze naklejki na płytki są dostępne również w innych ilościach! Zakres dostawy: ilustrowana instrukcja może nie być dostępna w języku polskim, jedwabisty mat, 20 jednokolorowych naklejek na płytki w kolorze białym, 25 x 33. Wodoodporny, odporny na środki czyszczące, światło i promieniowanie UV. Dziecinnie łatwe nakładanie, samoprzylepna i możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów.
MarkaWANDKINGS #ad
ProducentWandkings #ad

5. Kiwistar

#ad

Kiwistar Naklejki na płytki, 33 x 33 cm, jedwabisty mat, ciemnoszare, 25 sztuk

#ad
Kiwistar #ad - Ten wysokiej jakości napis na płytkach został zaprojektowany specjalnie do zastosowania w kuchni, odporne na działanie wody i zarysowania, odporne na środki czyszczące. Kolorowe i świeże wzornictwo upiększy Twój dom, firmę lub pralnię w szkole lub przedszkolu. Atwy montaż i usuwanie bez pozostawiania śladów, mozaikę i bordiury nowymi kolorami.

Samoprzylepne naklejki na płytki mają na tylnej stronie mocny klej i można je nakładać pojedynczo na płytki również na kafelki i na ścianie. MateriaŁ: nasze naklejki są wykonane z wysokiej jakości niemieckiej folii samoprzylepnej z dokładnie dopasowanym docięciem. Bez żmudnego układania nowych płytek. Obietnica satysfakcji: te szczegółowo wykonane z wielkim wysiłkiem naklejki na płytki upiększą Twoje stare płytki. Zakres dostawy: ciemnoszary 73 jedwabisty mat – 33 x 33 cm – 25 sztuk – w razie potrzeby można użyć rakieli.

Naklejki na płytki marki kiwistar. Upiększ stare płytki ścienne, lustra do płytek, łazience i toalecie. W przypadku pytań dotyczących naszych produktów lub sposobu użytkowania prosimy o kontakt. Naklejki nadają się do klejenia na mokro i na sucho. Wielofunkcyjność: nadrukowane naklejki na płytki można oczywiście samodzielnie przycinać i pomniejszać oraz przykleić do włączników światła, gniazd, mebli lub przyborów łazienkowych.
MarkaKiwistar #ad
ProducentKiwistar #ad
Numer częścifaf0040-25St-F73_MATT

6. Soekodu

#ad

Naklejki na płytki ścienne w stylu marokańskim, samoprzylepne płytki, Bestine 72 sztuki naklejek na płytki, do kuchni i łazienki, 10 x 10 cm, dekoracja domu 72 sztuki, DIY, mozaika retro

#ad
Soekodu #ad - Naklejki ścienne można również przyciąć do rozmiaru odpowiedniego do swoich potrzeb. 48 szt. Jeśli chcesz kupić więcej naklejek ściennych, prosimy o kontakt mailowy, możemy udzielić więcej rabatów. Po naklejeniu naklejki zrobią dobre wrażenie.

Naklejki nałożone na powierzchnie laminowane lub tapetowane nie mogą być usunięte. Materiał: nasze naklejki na płytki wykonane z pcw i matowej folii ochronnej. Wskazówki dotyczące zastosowania: przed nałożeniem lakierowanej powierzchni należy nałożyć na lakierowaną powierzchnię dopiero po upływie trzech tygodni i oczyścić powierzchnię przed nałożeniem. Zestaw zawiera: 24 szt. Marokańskie naklejki na płytki rozmiar: dostępne są 3 rozmiary: 10 x 10 cm, 15 x 15 cm, 20 x 20 cm.

Cechy: wodoodporne, kabiny prysznicowe, kuchnie, okna, te naklejki mozaikowe na płytki idealnie nadają się do gładkich powierzchni, olejoodporne i odporne na wysokie temperatury do 120°C, takich jak łazienki, płytki itd.72 szt. Naklejek na płytki. Wskazówka: są to płaskie naklejki winylowe 2D, nie są to płytki 3D lub twarde płytki.
MarkaSoekodu #ad
Producentdemandent #ad
Wysokość0.39
Długość3.94
Szerokość3.94

7. FoLIESEN

#ad

Samoprzylepna folia na płytki, płytki samoprzylepne patchworkowe nr 8, 33 x 33 cm / zestaw 16-częściowy, FoLIESEN Naklejki na płytki do łazienki, kuchni, łazienki

#ad
FoLIESEN #ad - W pomieszczeniach naklejki są prawie nieograniczone trwałość. Wystarczy przykleić i upiększyć stare płytki ścienne, lustro do płytek, mozaikę i bordiury etniczną folią do płytek – przykleić płytki do płytek – bez rzemieślnika – bez brudu – bez drogich.

Samoprzylepne naklejki na płytki w stylu boho mają doskonały klej, można je łatwo przykleić na kafelki lub ścianę bez tworzenia się pęcherzyków powietrza i w każdej chwili ponownie usunąć. Bez względu na to, czy chcesz przykleić na mokro czy na sucho. Otrzymasz markowy produkt firmy FoLIESEN ze szczegółową instrukcją naklejania i foliowania płytek.

Foliesen specjalizuje się w przebudowie płytek i wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska i trwałe materiały. Są łatwe w utrzymaniu, zmywalne, odporne na temperaturę i światło. Ponieważ folia samoprzylepna jest wodoodporna, naklejki ścienne można bez problemu przykleić pod prysznicem, w toalecie lub na tylnej ściance kuchni.
MarkaFoLIESEN #ad
ProducentFoLIESEN e.K. #ad
Wysokość0
Długość12.99
Szerokość12.99
Numer części50278
ModelPatchwork

8. VA-Cerulean

#ad

Samoprzylepne naklejki na płytki ścienne, VA-Cerulean Naklejki na płytki z PCW, łazienki, szafki typ C, do kuchni, 10 sztuk, 34 x 29 cm, folia samoprzylepna

#ad
VA-Cerulean #ad - Atwa instalacja odklej i nakleić, można ciąć płytki nożyczkami lub nożem uniwersalnym, bez kleju, gniazda itp. Bez zaprawy do fug, takich jak przełączniki, dopasowywać do specjalnych pozycji, jedna osoba może bez problemu udekorować.

Na wyspę kuchenną, ściany ze sklejki, łazienkę, pralnię itp. Aby nadać twoim ścianom nowy wygląd. Wymiary 10 arkuszy wysokiej jakości samoprzylepnych naklejek ściennych, każda o wymiarach 34 x 29 cm. Atwa do czyszczenia składa się z eva i pcw, jest odporna na wysokie temperatury i pleśń, wilgoć i usuwa plamy za pomocą prostego wycierania.

Naklejki na płytki pcv realistyczne tekstury, nadaje się do szerokiej gamy wzorów domu, prostego rzemiosła, szeroka gama kolorów i stylów do wyboru, piękna i naturalna. Szerokie zastosowanie projekt diy, takich jak ściany cementowe, nadaje się do niektórych niepodwyższonych powierzchni, ściany sypialni, ściany gipsowe i ściany strukturalne itp.
MarkaVA-Cerulean #ad
ProducentVA-Cerulean #ad

9. Kiwistar

#ad

Folia samoprzylepna, 33 x 33 cm, 16 sztuk w zestawie, ze wzorem, Kiwistar Naklejki na płytki ścienne

#ad
Kiwistar #ad - Dzięki wodoodpornemu materiałowi w środku są one prawie nieograniczone trwałe. WszechstronnoŚĆ: nadrukowane naklejki na płytki można oczywiście samodzielnie przyciąć i pomniejszyć oraz przykleić do włączników światła, mebli lub przyborów łazienkowych.

Kolory pozostają żywe przez wiele lat. Można go znaleźć w sklepie Amazon. Naklejki na płytki marki kiwistar. Kolorowe i świeże wzornictwo upiększą Twój dom, gniazd, firmę lub pralnię w szkole lub przedszkolu. Dzięki temu można je łatwo zamontować w łazience lub w kuchni. Obietnica satysfakcji: te wykonane z wielkim wysiłkiem naklejki na płytki w mgnieniu oka upiększą stare płytki. Zakres dostawy: 33 x 33 cm, 16 sztuk w zestawie – również w razie potrzeby można użyć rakli. Ten wysokiej jakości napis na płytkach został zaprojektowany specjalnie do zastosowania w kuchni, odporny na działanie środków czyszczących.

Upiększ stare płytki ścienne, lustra z płytek, łazience i toalecie. Bez żmudnych nowych płytek. Atwy montaż i możliwość usunięcia bez pozostawiania śladów, odporny na działanie wody i zarysowania, mozaikę i bordiury nowymi kolorami. Samoprzylepne naklejki na płytki mają z tyłu mocny klej, można je przykleić pojedynczo płytki na płytki również na kafelkach i na ścianie.
MarkaKiwistar #ad
ProducentKiwistar #ad
Numer częścifad0013_33 x 33 cm_13_16

10. WANDKINGS

#ad

"Regina", 33 x 33 cm, Wandkings Naklejki na płytki, zestaw 4 sztuk, wybierz wzór i rozmiar

#ad
WANDKINGS #ad - Dziecinnie łatwe nakładanie, samoprzylepne i w razie potrzeby można je usunąć bez pozostawiania śladów. Dokładnie dopasowane i idealnie przycięte. Inne motywy można znaleźć pod adresem https://www. Amazon. De/dp/b073yjxS62. Produkcja z bardzo wysokiej jakości folii winylowej, dlatego jest prawie nieograniczona trwałość. Zakres dostawy: ilustrowana instrukcja może nie być dostępna w języku polskim, 4 naklejki na płytki "Regina" in: 33 x 33 cm. Odporna na działanie wody, środków czyszczących, światło i promieniowanie UV.
MarkaWANDKINGS #ad
ProducentWandkings #ad