Top 10 Fritz Thermostat Dect 302 – Akcesoria do centralnych systemów ogrzewania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AVM

#ad

Do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów grzejnikowych i FRITZ!Box z podstawą DECT, AVM FRITZ!DECT 302 inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej, FRITZ!OS od wersji 6.83

#ad
AVM #ad - Energooszczędny wyświetlacz papieru e-paper i liczne komfortowe funkcje, rozpoznawanie otwarcia okna, takie jak ochrona przed zamarzaniem, ochrona przed kamieniem lub funkcja Boost, serwis push, blokada przycisków, przełączanie grupowe i wiele innych. Zakres dostawy: fritz!dect 302, 3 x baterie AA w urządzeniu, instrukcja instalacji, adapter do Danfoss RA.

Inteligentny regulator grzejnika do sieci domowej FRITZ!Box, idealny do stworzenia indywidualnego, automatyczne i precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia lub mieszkania, wydajnego rytmu ogrzewania. Sterowanie za pomocą komputera, fritz!fon, notebooka, smartfona lub tabletu – również w podróży przez Internet i za pomocą aplikacji, możliwość zaprogramowania indywidualnych profili grzewczych. Atwy montaż i instalacja na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejnikowych z gwintem przyłączeniowym, dodatkowy adapter, bezproblemowe połączenie z FRITZ!DECT 301 i FRITZ!DECT 300 możliwe.

Połączenie z fritz!box za pomocą jednego przycisku i wygodna konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika FRITZ!Box FRITZ!Box z bazą DECT i FRITZ!OS od wersji 6. 83, dostępne nowe cechy wydajności dzięki regularnym, bezpłatnym aktualizacjom. Wskazówka: należy przestrzegać wymiarów produktu i informacji producenta kompatybilnych modeli grzewczych.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość2.01
Długość2.01
Waga0.33
Szerokość3.66
Numer części20002961
Model20002961
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. AVM

#ad

Wersja niemieckojęzyczna, energooszczędny, czujnik DECT-ULE, kompatybilny z Fritz!Box, rozpoznaje otwarte drzwi/okna, AVM Fritz!DECT 350 magnetyczny kontakt drzwiowy/okienny do inteligentnego domu

#ad
AVM #ad - Doskonała współpraca z inteligentnymi regulatorami grzejników FRITZ!DECT 301 i 302 oraz FRITZ! Box za pomocą czujnika DECT-ULE. Szybki montaż dzięki dołączonym taśmom klejącym, montaż w futrynie okna lub drzwi możliwy jest montaż w ciągu kilku minut za pomocą jednego przycisku.

Atwe sterowanie i kontrola za pomocą aplikacji FRITZ! Smart Home, FRITZ!Fon lub FRITZ!Box. Zakres dostawy: fritz!dect 350 składa się z czujnika i magnesu, skrócona instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 2 x baterie AAA, taśma klejąca, igła resetująca. Inteligentny kontakt drzwiowy i okienny, który natychmiast rozpoznaje po otwarciu drzwi lub oknach lub zamknięciu lub przechylaniu i uruchamia odpowiednie scenariusze, aby zaoszczędzić koszty ogrzewania i energii.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość3.58
Długość0.47
Waga0.09
Szerokość0.94
Numer części20003050
Model20003050

3. Grohe

#ad

GROHE, podtynkowy zestaw prysznicowy 34742000 Grohtherm

#ad
Grohe #ad - Rozeta ścienna z metalu, z systemem grohe quickFix, ukrytym mocowaniem, z ukrytym uszczelnieniem rozety i uchwytu, z możliwością regulacji w zakresie ± 6 °. Za naciśnięciem jednego przycisku i sterowanie ilością wody za pomocą pokrętła, z wymiennymi symbolami. Wyjątkowo płaska konstrukcja zapewniająca więcej miejsca pod prysznicem i niemal nieograniczone możliwości przy projektowaniu. – –. Opcjonalny ogranicznik temperatury Grohe SafeStop Plus przy 43 ° C. Smartcontrol: wł. Wył.
MarkaGrohe #ad
ProducentGrohe #ad
Wysokość5.79
Długość7.09
Waga1.77
Szerokość13.58
Numer części29121000
Model29121000
GwarancjaGwarancja producenta: 5 lat w przypadku sprzedaży i wysyłki przez amazon. W przypadku sprzedaży i wysyłki przez osoby trzecie obowiązują dane danego sprzedawcy.

4. Eurotronic

#ad

W zestawie drążek PROGmatic do programowania na komputerze, Eurotronic Comet Plus zestaw termostatów do grzejników – inteligentne sterowanie ogrzewaniem dla 6 grzejników

#ad
Eurotronic #ad - Jakość made in germany – termostaty do grzejników euROTRONIC Comet Plus są produkowane w Niemczech i oferują wysoką jakość w najlepszej cenie. Specjalne adaptery do zaworów Danfoss RA, RAV i RAVL wchodzą w zakres dostawy. Do zestawu dołączona jest instrukcja przygotowana specjalnie do tego rozwiązania i pomoże Ci w konfiguracji.

Wysokiej jakości metalowa nakrętka głowicy termostatu pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów o wymiarach gwintu M30 x 1, 5 mm. Wykorzystaj inteligentne funkcje elektronicznego regulatora grzejników: automatyczne wykrywanie otwartych okien, tryb urlopu, funkcja ochrony przed zamarzaniem i kamieniem oraz automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego. Cyfrowy termostat można w mgnieniu oka zamontować na zaworze grzejnika.

Stwórz indywidualne profile czasowe w zaledwie kilku krokach bezpośrednio na programowalnym termostatze grzewczym lub za pomocą dołączonego drążka PROGmatic za pomocą komputera z systemem Windows lub notebooka. Zaoszczędź nawet tej zimy do 30% kosztów ogrzewania dzięki cichemu termostatowi grzewczemu Comet Plus i ciesz się komfortowym sterowaniem ogrzewaniem bez aplikacji, chmur lub uzależnienia od Internetu.
MarkaEurotronic #ad
ProducentEurotronic #ad
Wysokość5.24
Długość2.6
Szerokość4.17
Numer części115101E
Model115101E

5. AVM

#ad

AVM FRITZ!DECT 300 inteligentny sterownik ogrzewania do domowej sieci, pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych zaworów

#ad
AVM #ad - Inteligentny sterownik ogrzewania do fritz!box: automatyczne i precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia, do FRITZ!Box z DECT z wyjątkiem FRITZ. Box 7312/7412 i frITZ.

Os od wersji 6. 60 . Zakres dostawy: fritz!dect 300, instrukcja użytkownika może nie być dostępna w języku polskim, 2 x baterie AA, adapter do Danfoss Ra/RAV/RAVL. Wygodna konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika fritz!box, laptopów, sterowanie za pomocą komputerów stacjonarnych, smartfona lub tabletu – również w podróży za pośrednictwem Internetu i za pomocą aplikacji. Atwy montaż na wszystkich powszechnie stosowanych zaworach grzejnikowych z gwintem przyłączeniowym. Programowanie indywidualnych profilów ogrzewania, wygodne funkcje takie jak włączanie grupowe, ochrona przed kamieniem, blokada przycisków, ochrona przed zamarzaniem.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość5
Długość3.66
Waga0.26
Szerokość3.27
Numer części20002791
Model20002791
Gwarancja2 jahre.

6. tado

#ad

Tado ° BASIC inteligentny termostat grzejnikowy – zestaw startowy WiFi V3+, łatwa instalacja, cyfrowe sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji, kompatybilny z, w zestawie 3 x termostat do ogrzewania

#ad
tado #ad - Ogrzewanie: termostat grzewczy może dzięki inteligentnym harmonogramom czasowym ustawić idealną temperaturę dla każdego pomieszczenia i o każdej porze. Jeden dla wszystkich: dzięki inteligentnym termostatom grzewczym można łatwo uzyskać dostęp do ogrzewania w podróży. Alternatywnie można wybrać bezpośrednio na termostatze ustawienia od 19° do 25° niższe temperatury w aplikacji.

Wysoka kompatybilność: praktyczny zestaw termostatów zawiera różne adaptery i można go zamontować pionowo i poziomo na prawie wszystkich grzejnikach z termostatycznymi zaworami grzejnikowymi. Praktyczne rozszerzenie: zestaw startowy można uzupełnić o inne inteligentne termostaty grzejniki, czy z linii Basic Line, czy nie, niezależnie od tego, aby indywidualnie sterować temperaturą w wielu pomieszczeniach. Jeszcze więcej oszczędności: produkty tado° Basic koncentrują się na tym, co najważniejsze: zmniejszają zużycie energii.

Oszczędność energii: gdy nikogo nie ma w domu lub nie ma otwartego okna, za pomocą aplikacji tado otrzymasz wiadomość push z przypomnieniem o wyłączeniu ogrzewania. Sterowanie za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca w cenie jednodniowej: Dzięki inteligentnemu zestawowi startowemu można łatwo sterować ogrzewaniem z dowolnego miejsca za pomocą Alexa, Siri lub Google Assistant. Można go również włączać i wyłączać za pomocą skróconego polecenia.
Markatado #ad
Producenttado° #ad
Waga2.3
Numer części104580
Model104580

7. Homematic IP

#ad

łatwa instalacja, termostat grzewczy, oszczędność energii, Homematic IP Smart Home 156537A0 zestaw startowy, Google Assistant, cyfrowe sterowanie ogrzewaniem z aplikacją lub bez, Alexa, termostat

#ad
Homematic IP #ad - Homematic ip na pierwszym miejscu stawia prywatność i bezpieczeństwo. Zestaw startowy do ogrzewania dla łatwego rozpoczęcia inteligentnego, energooszczędnego ogrzewania. Atwe dostosowanie temperatury pomieszczenia za pomocą darmowej aplikacji na smartfona lub bezpośrednio na urządzeniu.

Chroni to nie tylko środowisko, ale również portfel dzięki możliwym oszczędnościom energii do 33% w połączeniu ze stykami okiennymi i drzwiowymi. Prosta i intuicyjna konfiguracja: pobierz aplikację, podłącz Homematic IP Access Point do routera, zeskanuj kody QR, przypisz urządzenia w aplikacji do pomieszczenia i w razie potrzeby dostosuj profil grzewczy – to po prostu inteligentne!.

System można bez rejestracji lub tworzenia koty użytkownika, a każda komunikacja urządzenia jest szyfrowana oddzielnie. Możliwość elastycznego rozszerzenia do kompleksowego systemu Smart Home, na przykład z kontaktami okiennymi i drzwiowymi, termostatami ściennymi lub produktami bezpieczeństwa.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.68
Długość4.02
Waga2.2
Szerokość2.24
Numer częściHmIP-SK16
ModelHmIP-SK16
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy.

8. IOIO

#ad

Grzejnik z programatorem czasowym, IOIO HT 2000/23 elektroniczny termostat grzewczy, programowalny termostat, 5 sztuk

#ad
IOIO #ad - In. 1996 m. Dzięki cichej pracy idealnie nadaje się do sypialni lub pokoju dziecięcego. Dziecinnie łatwa instalacja – regulator termostatu można łatwo zamontować samodzielnie i bez specjalisty na istniejącym termostatze i idealnie pasują do wielu znanych dolnych zaworów.

Heimeier, honeywell MNG i Oventrop od ok. Oszczędność kosztów ogrzewania – dzięki praktycznemu programatorowi czasowemu można bardzo elastycznie ustawić 4 czasy ogrzewania i oszczędności termostatu grzejnikowego do pomieszczeń i zaoszczędzić do 30% kosztów ogrzewania! Indywidualna regulacja – steruj głowicą termostatu grzejnika zgodnie z własnymi potrzebami, niezależnie od tego, funkcja ochrony przed zamarzaniem, czy automatyczne ustawienie czasu letniego/zimowego, funkcja urlopu i wiele innych.

Bardzo cichy – dzięki naszemu wyjątkowo cichemu termostatowi grzewczemu możesz spać spokojnie i spokojnie. Różnorodność kompatybilności – cyfrowy termostat grzejnikowy jest kompatybilny ze znanymi przegrodami zaworów, Honeywell Braukmann, Danfoss, takimi jak np.
MarkaIOIO #ad
ProducentGO Europe GmbH #ad
Wysokość6.1
Długość10.04
Waga0.24
Szerokość2.56
Numer części73037/5
Model73037/5

9. tado

#ad

Zestaw 3 szt., tado ° inteligentny termostat do grzejnika, dodatkowy produkt WiFi jako termostat do ogrzewania i cyfrowego sterowania pojedynczym pomieszczeniem za pomocą aplikacji – łatwa instalacja

#ad
tado #ad - Uniwersalna kompatybilność: dzięki różnym adapterom termostat grzejnika pasuje zarówno pionowo, jak i poziomo do prawie każdego zaworu grzewczego i może zastąpić głowicę termostatu ogrzewania. Warunki: działa tylko z dostępnym dodatkowo zestawem startowym Tado ° V2, V3 lub V3+ – zestaw zawiera 3 inteligentne termostaty grzejnikowe, każdy z 6 adapterami i bateriami.

Inteligentne dodatki: dzięki dostępnym oddzielnie, inteligentnym zaworom grzejnikowym można dopasować każde ogrzewanie w swoim inteligentnym domu marki tado ° z indywidualnie ustawianymi harmonogramami czasowymi do swojej rutyny. Oszczędność czasu i energii: im więcej grzejników i pomieszczeń można sterować za pomocą naszego opracowanego w Niemczech termostatu, tym wygodniejszy i bardziej energooszczędny będzie Twój dom. Dodatkowe funkcje: od geofencingu, raport o oszczędności energii, statystyki, przez dostosowanie pogody, sterowanie wieloma pomieszczeniami z dodatkowym termostatem i funkcją Boost, aż po zabezpieczenie przed mrozem i dziećmi, tado zapewnia liczne funkcje dla Twojego ogrzewania.

Szybki i łatwy: termostat homekit można łatwo zainstalować w zaledwie kilka minut dzięki instrukcji krok po kroku w aplikacji, przy czym metalowa nakrętka zapewnia pewny chwyt bez ryzyka wycieku. Inteligentna kontrola: steruj grzejnikami w każdym pomieszczeniu również za pomocą smartfona – niezależnie od tego, czy ogrzewasz własnym kotłem grzewczym, czy za pomocą lokalnego ogrzewania.
Markatado #ad
Producenttado° #ad
Waga1.85
Numer części4260328611906
Model104391
Gwarancja2 lata.

10. Homematic IP

#ad

155703A0, Google Assistant, termostat, łatwa instalacja, cyfrowe sterowanie do ogrzewania z aplikacją lub bez, Homematic IP Smart Home zestaw startowy do ogrzewania – Wi-Fi, oszczędność energii, Alexa

#ad
Homematic IP #ad - Sercem inteligentnego domu jest elastyczny punkt dostępu Wi-Fi. Wygodne sterowanie ogrzewaniem za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfon. Termostat grzejnikowy zastępuje tradycyjne termostaty i reguluje temperaturę pomieszczenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Można go łatwo połączyć z siecią WLAN za pomocą aplikacji. Indywidualne sterowanie osobistą temperaturą w każdym pomieszczeniu pomaga zaoszczędzić energię o ponad 30%. Intuicyjna aplikacja homematic ip i łatwe w obsłudze termostaty do grzejników sprawiają, że rozpoczęcie pracy w inteligentnym domu jest dziecinnie proste. Indywidualne przebiegi temperatury można łatwo tworzyć za pomocą aplikacji – z maksymalnie 3 regulowanymi profilami grzewczymi i 13 zmianami dziennie.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.68
Długość4.02
Waga1.65
Szerokość2.24
Numer części155703A0A
Model155703A0
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy.