Top 10 Full Automatic Coffee Machine – Ekspresy do kawy z młynkiem

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Krups

#ad

EA910810, Krups Sensation EA910810 automatyczny ekspres do kawy, ekspres do kawy, 5 napojów, 2 filiżanki, dysza do spieniania mleka, funkcja filtrowania kawy, czarny

#ad
Krups #ad - Wyprodukowano we francji: Ten ekspres do kawy został zaprojektowany i wyprodukowany we Francji. Funkcja memo: dzięki praktycznemu trybowi pamięci można zapisać dwa różne ustawienia kawy. Intuitywna obsŁuga: bardzo duży panel dotykowy z czujnikiem zapewnia łatwą obsługę ekspresu do kawy.

W pełni automatyczne czyszczenie: dzięki zamkniętemu systemowi zaparzania czyszczenie odbywa się bez wysiłku za pomocą pręta czyszczącego – bez ryzyka błędnej obsługi. Bez parzenia z plastiku: wszystkie ekspresy do kawy firmy Krups są wyposażone w trwały zestaw do zaparzania z metalu, który zapewnia najlepsze przewodzenie ciepła.

Napoje: ten ekspres do kawy może przygotować ristret, kawę z filtretem, espresso, kawę z mlekiem i gorącą wodę. Certyfikat higieniczny tÜv: niezależne międzynarodowe laboratorium TÜV Rheinland potwierdziło bezpieczeństwo mikrobiologiczne tego ekspresu do kawy, automatyczne czyszczenie parzenia jest bez zarzutu.
MarkaKrups #ad
ProducentKrups #ad
Wysokość20.67
Długość15.16
Waga16.53
Szerokość11.46
Numer częściEA9108
ModelEA910810

2. Siemens

#ad

TE653501DE, 000, srebro, Siemens ekspres do kawy EQ.6Plus

#ad
Siemens #ad - Maksymalny aromat dzięki idealnej i stałej temperaturze zaparzania. W pełni automatyczne czyszczenie parą po każdym napoju. Przygotowanie poprzez delikatne dotknięcie modułów czujników. Do 2 spersonalizowanych napojów. Każdy napój za pomocą tylko jednego przycisku.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość15.16
Długość18.31
Waga21.16
Szerokość11.02
Numer częściTE653501DE
ModelTE653501DE

3. De’Longhi

#ad

Gorące i orzeźwiające napoje po naciśnięciu przycisku, kolorowy wyświetlacz dotykowy TFT o przekątnej 3,5",, De'Longhi Eletta Explore Perfetto ECAM452.57.G ekspres do kawy z systemem mleka LatteCrema

#ad
De’Longhi #ad - Ciemnoszare wzornictwo nadaje temu ekspresowi do kawy nowoczesny wygląd, który pasuje do każdej kuchni. Intuitiwne poŁĄczenie dotyczĄce obsŁugi dotykowej: 3, 5" wyświetlacz TFT z kolorowymi symbolami dotykowymi do łatwego wyboru napojów po naciśnięciu jednego przycisku.

Atwe czyszczenie: automatyczne czyszczenie za pomocą programów odkamieniania, pojemnik, czyszczenia i płukania; półka, karafka na mleko z wyjątkiem pokrywy i wąż do mleka nadają się do mycia w zmywarce. System hot & cool: ciesz się różnorodnością gorących i orzeźwiających wariantów kawy oraz napojów mlecznych dzięki technologii LatteCrema. Komfort domu: smukły i elegancki design do kawy w jakości baristy w Twoim domu. Automatyczny system to-go: przygotowuje ulubione napoje za pomocą jednego przycisku i umożliwia zabranie ich ze sobą; pasuje do kubków do 16 cm.
MarkaDe’Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość17.72
Długość10.24
Waga34.88
Szerokość15.16
Numer częściECAM452.57.G
ModelECAM452.57.G

4. De'Longhi

#ad

Cappuccino, front ze, funkcja czekolady do picia, De'Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 656.85.MS ekspres do kawy z systemem mleka LatteCrema, kolorowy wyświetlacz 4,3", sterowanie aplikacją

#ad
De'Longhi #ad - Atwa obsługa: duży kolorowy wyświetlacz TFT i wszystkie specjały kawowe za naciśnięciem jednego przycisku. System lattecrema: opatentowany system spieniania mleka zapewnia wyjątkowo kremową, drobnoporową piankę mleczną dla idealnego cappuccino – czyszczenie odbywa się automatycznie za pomocą pokrętła.

Wysokiej jakości mechanizm mielący: 13-stopniowy stożkowy mechanizm mielący można indywidualnie regulować, do pojemnika mieści się 200 g ziaren kawy – w pełni automatyczny ekspres nadaje się również do użytku z zmieloną kawą. Funkcja czekolada do picia: po naciśnięciu przycisku wyczaruj pyszne, gorące kakao z mleka i czekolady. Atwe czyszczenie: kompaktowy zestaw do zaparzania nie wymaga konserwacji, można go całkowicie wyjąć z ekspresu do kawy, co umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza maszyny. Maksymalna wysokość kubka mm: 142.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość14.17
Długość10.24
Waga26.46
Szerokość18.5
Numer częściECAM 656.85.MS
ModelECAM 656.85.MS
Gwarancja2 lata.

5. De'Longhi

#ad

Funkcja 2 filiżanek, z przyciskami bezpośredniego wyboru i pokrętłem, zbiornik wody o pojemności 1,8 litra, De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B w pełni automatyczny ekspres do kawy z dyszą spienionego mleka do cappuccino, czarny / srebrny

#ad
De'Longhi #ad - Styl barista: specjalna dysza do spieniania umożliwia uzyskanie idealnego efektu spieniania mleka dla kremowego cappuccino lub latte macchiato. Atwe czyszczenie: kompaktowy zestaw do zaparzania nie wymaga konserwacji, można go całkowicie wyjąć z ekspresu do kawy, co umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza maszyny.

Atwa obsługa: ekspres do kawy de'longhi jest wyposażony w przyciski bezpośredniego wyboru oraz praktyczny pokrętło, za pomocą którego można ustawić moc i ilość kawy. Indywidualne: zapisuj swoje osobiste preferencje dotyczące aromatu, ilości kawy i mleka dla wszystkich napojów. Wysokiej jakości mechanizm mielący: 13-stopniowy stożkowy mechanizm mielący można indywidualnie regulować, do pojemnika mieści się 250 g ziaren kawy – w pełni automatyczny ekspres nadaje się również do użytku z zmieloną kawą.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDeLonghi #ad
Wysokość13.38
Długość16.92
Waga19.84
Szerokość9.05
Numer częściECAM22.110.B
ModelECAM22.110.B
GwarancjaAby uzyskać więcej informacji, odwiedź sekcję "Ogólne warunki handlowe" na naszej stronie pomocy.

6. Siemens

#ad

Automatyczny ekspres do kasy Siemens EQ.6 plus TE657503DE 1500 W ze stali szlachetnej

#ad
Siemens #ad - System sensoflow:maksymalny aromat dzięki zawsze idealnej i stałej temperaturze parzenia. Onetouch doublecup:każda kawa lub mleko za naciśnięciem jednego przycisku – możliwość ustawiania dwóch filiżanek jednocześnie. Automilk clean:Automatyczne czyszczenie spieniacza mleka po zaparzeniu kawy mlecznej. Najwyższy komfort z podświetlanym wyświetlaczem i maksymalnie 4 ulubionymi napojami po naciśnięciu jednego przycisku. Wyświetlacz coffeeselect:za pomocą lekkiego dotknięcia pól sensorycznych można bezpośrednio wybierać i przygotowywać aromatyczną kawę i mleko.
MarkaSiemens #ad
ProducentSiemens #ad
Wysokość15.16
Długość18.31
Waga22.71
Szerokość11.02
Numer częściTE657503DE
ModelTE657503DE

7. De'Longhi

#ad

Czarny, De'Longhi Dinamica ECAM ekspres do kawy

#ad
De'Longhi #ad - Atwe czyszczenie: niewymagający konserwacji zestaw do zaparzania można całkowicie wyjąć z ekspresu do kawy i jest łatwy do czyszczenia. Zakres dostawy: 1 x dinamica ecam 35055. B, w zestawie zestaw startowy odkamieniacz, automatyczny ekspres do kawy w kolorze czarnym z wbudowanym systemem mlecznym, filtr wody i szczotka do czyszczenia firmy De'Longhi.

System lattecrema: dzięki naszemu opatentowanemu systemowi spieniania mleka przygotujesz idealne cappuccino lub latte macchiato o optymalnej konsystencji z wyjątkowo kremową, drobnymi porami pianką mleczną – czyszczenie odbywa się automatycznie za pomocą pokrętła. Moja kawa: oprócz czterech wstępnie zainstalowanych klasycznych kawy, którymi możesz cieszyć się jednym przyciskiem, możesz łatwo zaprogramować swoje osobiste preferencje dotyczące aromatu, kawy i mleka dla wszystkich napojów i zapisać je na następny raz.

Cichy mechanizm mielący: 13-stopniowy, bardzo cichy stożkowy mechanizm mielący można indywidualnie regulować, do pojemnika zmieści się 300 g ziaren – w pełni automatyczny ekspres nadaje się dodatkowo do zmielonej kawy, jak na przykład kawy bezkofeinowej.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość13.7
Długość16.89
Waga20.94
Szerokość9.29
Numer części700039278
Model700039278
Gwarancja24 miesiące.

8. Tchibo

#ad

Tchibo Esperto Caffè ekspres do kawy Caffè Crema i Espresso, antracyt

#ad
Tchibo #ad - Szybkie czyszczenie: automatyczny wskaźnik odkamieniania oraz wygodny wyjmowany zbiornik na wodę, pojemnik na fusy kawy i zestaw do zaparzania. Doskonała jakość: w ocenie fundacji warentest wydanie 12/2020 zwycięzca testu Esperto Caffè w kategorii "W pełni automatycznych ekspresów do kawy bez spieniacza do mleka" i otrzymuje ogólną ocenę "Dobry" 2, 2.

Indywidualna przyjemność picia kawy: dzięki technologii intense+ można łatwo dostosować moc kawy, również ilość filiżanek można zaprogramować w zakresie od 25 do 250 ml. Oszczędność miejsca: dzięki szerokości zaledwie 18 cm ten automatyczny automat Tchibo pasuje do każdej kuchni, ponadto wylewka jest wyposażona w oświetlenie kubka i ma regulowaną wysokość.

Atwa obsługa: przygotowanie espresso i caffè crema z funkcją Doppio 2 zaparzania jeden po drugim, dzięki czemu możesz cieszyć się kawą również w domu jak świeżo od baristy.
MarkaTchibo #ad
ProducentTchibo Gmbh , Überseering 18, 22297 Hamburg #ad
Wysokość12.4
Długość15.75
Waga2.2
Szerokość7.09
Model123

9. De'Longhi

#ad

Funkcja, De'Longhi Dinamica Plus ECAM 370.70.B ekspres do kawy z systemem mlecznym LatteCrema, kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 3,5", cappuccino i espresso za naciśnięciem jednego przycisku

#ad
De'Longhi #ad - 13-stopniowy stożkowy mechanizm mielący można indywidualnie regulować, do pojemnika zmieści się 300 g ziaren kawy – w pełni automatyczny ekspres nadaje się również do użytku z zmieloną kawą.

Atwe czyszczenie: kompaktowy zestaw do zaparzania nie wymaga konserwacji, można go całkowicie wyjąć z ekspresu do kawy, co umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza maszyny. Szczególna zaleta oczekują gości, nie musisz sięgać po kawę filtrowaną – funkcja dzbanka do kawy zapewnia bezproblemowe przygotowanie do 6 filiżanek kawy za pomocą jednego przycisku.

Atwa obsługa duży kolorowy wyświetlacz TFT i wszystkie specjały kawowe za naciśnięciem jednego przycisku. Wysokiej jakości mechanizm mielący. System lattecrema opatentowany system spieniania mleka zapewnia wyjątkowo kremową, drobnoporowatą piankę mleczną dla idealnego cappuccino – czyszczenie odbywa się automatycznie za pomocą pokrętła.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość6.5
Długość1.1
Waga20.94
Szerokość9.7
Numer częściECAM370.70.B
ModelECAM370.70.B
Gwarancja24 Miesięcy

10. De'Longhi

#ad

De'Longhi PrimaDonna Soul Perfetto ECAM 612.55.SB ekspres do kawy z systemem mleka LatteCrema i technologią Bean Adapt, z kolorowym wyświetlaczem sterującym aplikacją, srebrny/czarny, 18 przepisów

#ad
De'Longhi #ad - Funkcja długiej kawy: tradycyjna kawa śniadaniowa jest przygotowywana w procesie parzenia przy niskim ciśnieniu – 3-krotne espresso dla 3-krotnej przyjemności. System lattecrema: opatentowany system spieniania mleka umożliwia uzyskanie wyjątkowo cienkich pór pianki mlecznej do kremowego cappuccino lub latte macchiato – czyszczenie odbywa się automatycznie za pomocą pokrętła.

Atwe czyszczenie: kompaktowy zestaw do zaparzania nie wymaga konserwacji, można go całkowicie wyjąć z ekspresu do kawy, co umożliwia nieskomplikowane czyszczenie wnętrza maszyny. Atwa obsługa: na kolorowym wyświetlaczu tft o przekątnej 4, czy jest to espresso, doppio+, długa kawa, Flat White, 3 cala można wybrać spośród 18 wstępnie zainstalowanych przepisów kulinarnych za naciśnięciem jednego przycisku – niezależnie od tego, Cortado czy gorące mleko.

Automatyczne ustawianie maszyny: po zainstalowaniu darmowej aplikacji można skorzystać z technologii Bean Adapt, dzięki czemu automatycznie ustala optymalne ustawienia dla wybranego rodzaju ziaren proszę zwrócić uwagę na wymagania techniczne.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość15.35
Długość9.92
Waga28.66
Szerokość19.09
Numer częściECAM 612.55.SB
ModelECAM 612.55.SB
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.