Top 10 H7 LED canbus – Światła do jazdy dziennej w samochodzie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Philips automotive lighting

#ad

Adapter CANBus do Philips Ultinon Pro6000 H7-LED, rozwiązanie 3 w 1, zapobiega komunikatom ostrzegawczym na desce rozdzielczej oraz migotaniu i ściemnianiu

#ad
Philips automotive lighting #ad - Do 3 lat gwarancji****. Zgodność z emi w zakresie zakłóceń elektromagnetycznych. Nowo zintegrowany kondensator zapobiega irytującym efektom świetlnym, takim jak migotanie lub ściemnianie światła LED na początku i podczas jazdy.

Ruchu drogowego kba do użytku w ruchu drogowym dla wybranych modeli pojazdów***. Zostały one dopuszczone przez Federalny Urząd ds. Adaptery led canbus firmy philips są wykonane z trwałych materiałów i wytrzymują duże obciążenia fizyczne i termiczne. Adapter led canbus 3 w 1 firmy philips zapewnia płynne działanie diod led philips ultinon Pro6000 w Twoim pojeździe. Klasa ochrony ip65 chroni przed wnikaniem kurzu i wody, dzięki czemu możesz cieszyć się długą jazdą.

Zapobiega błędnym komunikatom o błędach na desce rozdzielczej w pojazdach z wykrywaniem awarii lamp i problemami w pojazdach z wadliwą funkcją światła skręcania. Odwiedź listę kompatybilności philips ultinon Pro6000 LED** i sprawdź, czy do montażu w modelu pojazdu potrzebne są dodatkowe akcesoria.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Numer części18952X2
Model72837794
Gwarancja3 EU

2. Yosoo

#ad

Bez rezystorów obciążenia błędowego, 2 sztuki samochodowych dekoderów LED, żarówka H7 LED, H7-LED Canbus, dekoder Canbus

#ad
Yosoo #ad - Atwa instalacja: Łatwa instalacja, Plug and Play bez zmian w okablowaniu; Szybki i natychmiastowy start, wygodny w użyciu. Idealny zamiennik: delikatna powierzchnia obróbki, elastyczny drut, bez łatwego łamania; idealny zamiennik dla starych lub uszkodzonych.

Funkcja: dekoder h7 canbus jest elementem rezystancyjnym lub elementem pojemności po stronie zasilania, aby zagwarantować brak błysków lub błędów podczas instalacji lamp LED. Zastosowanie: dekoder h7 led canbus idealnie nadaje się do reflektorów, reflektorów przeciwmgielnych lub świateł do jazdy dziennej. Wysoka jakość: opór lampy reflektora h7 wykorzystuje wysokiej jakości materiał ABS i metal, duży opór i długą żywotność.
MarkaYosoo #ad
ProducentYosoo Health Gear #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga0.22
Szerokość3.94
Numer częściYosoo Health Gearp3x8fc2wrg3308

3. Qiilu

#ad

Kod błędu, ostrzeżenie Canceller Anti Hyper Flash, 2 sztuki Canbus dekoder LED, dekoder H7, bez błędów, adapter oporu obciążenia

#ad
Qiilu #ad - Rozwiązuje problem migotania i migania lampy leD; zakłócenia radiowe; komunikat o błędzie OBC; lampa LED w ogóle nie emituje światła. Należy zachować ostrożność i nie montować ich na plastiku silnika lub kablach, ponieważ metalowe części mogą się nagrzewać podczas pracy.

Para dekoderów led h7 superior, aby zapewnić brak błysków lub błędów podczas instalacji diod LED. Jest to reflektor led canbus, dekoder rezystancji lamp, wiązka przewodów przeciwmgielnych, bezbłędny zestaw do konwersji H7. Do każdej lampy wymagany jest rezystor led.

Kupuj bez obaw. Szybki i natychmiastowy start, wygodna obsługa. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące użytkowania, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Rozwiążemy problem w dni tygodnia w ciągu 24 godzin. Wysokiej jakości tworzywo abs i metal, aluminiowa obudowa, duży opór, doskonałe odprowadzanie ciepła, długa żywotność.
MarkaQiilu #ad
ProducentQiilu #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga0.21
Szerokość3.94
Numer częściQiilu0g18rt57pq
ModelQiilu0g18rt57pq

4. Osram

#ad

12 V, LEDSC02-1, OSRAM LEDriving SMART CANBUS, Duobox, omija system wykrywania awarii lampy Retrofit jak Night Breaker H7-LED

#ad
Osram #ad - Uwaga: dopuszczenie do ruchu drogowego osram night breaker h7-led dla modeli pojazdów, jest przyznawane wyłącznie z oryginalnymi akcesoriami OSRAM! Przed zakupem należy koniecznie upewnić się, które wymagają akcesoriów, czy produkt jest dopuszczony do użytku w Twoim pojeździe i czy potrzebujesz dodatkowego adaptera OSRAM LEDriving i/lub LEDriving Smart Canbus.

Wskazówka: canbus ledsc02-1 pasuje do pojazdów, które zgodnie z listą kompatybilności wymagają CANBUS LEDSC02. W przypadku stosowania ledriving smart canbus w pojazdach, które nie są wymienione na liście kompatybilności, nie można zagwarantować bezbłędnego działania. Przed zakupem należy koniecznie sprawdzić, jaki wariant smart canbus jest niezbędny dla Twojego pojazdu LEDSC01, LEDSC02-1 lub LEDSC03. Ciesz się zaletami doposażenia LED przy wymianie tradycyjnych lamp.

Do wymiennych żarówek led 55 w. W tym celu należy zapoznać się z listą pojazdów lub sprawdzić to pod adresem osram. De/ledcheck. Bez migotania: zapobiega migotaniu lamp H7 LED wywołanym przez elektronikę pojazdu i zapewnia atrakcyjny obraz reflektora. Osram ledriving smart canbus ledsc02-1: pasuje do night breaker h7-led, pierwsza lampa mijania LED firmy OSRAM dopuszczona do ruchu drogowego w Niemczech i Austrii! Bez błędów: zapobiega komunikatom o błędach w komputerach pokładowych wywoływanych przez lampy H7-LED.
MarkaOsram #ad
ProducentOSRAM #ad
Wysokość0.56
Długość1.65
Waga0.52
Szerokość0.88
Numer częściLEDSC02
ModelLEDSC02
Gwarancja3 lat

5. KATUR

#ad

PX26D H7, światła mijania, 400% większa jasność, 100 W, 4 sztuki, 6000 K, 16000 lm, H7, ultra białe, super jasne, KATUR Lampy halogenowe 80 W H7

#ad
KATUR #ad - Lampy są optymalnie dopasowane do oprawy halogenowej H7. 98% kompatybilność z canbusdzięki zastosowaniu ulepszonego systemu kompatybilnego z Canbus kompatybilność jest znacznie lepsza niż w przypadku innych.

Prawie brak zakłóceń elektromagnetycznych, nie wpływa negatywnie na radio FM i krótkofalówkę. Idealny zamiennik żarówek halogenowychmini rozmiar 1:1, plug and play, łatwa instalacja żarówki H7 bez modyfikacji. Zestaw zawiera: 2 sztuki lamp 80 w h7 + 2 żarówki halogenowe 100 W 12 V PX26d H7". Ulepszone lampy h7najlepsze chipy klasy samochodowej. Jasne i trwałenasze lampy h7 o nowoczesnym wyglądzie ksenonowym zapewniają do 6000 K większą jasność przy stabilnej jasności i długiej żywotności do 60 000 godzin.

W razie problemów prosimy o kontakt. 80 w, wyraźnie widoczne są oznaki i przeszkody, 4 razy jaśniejsza moc światła niż lampy halogenowe, DC 11-18 V, 6000 K ksenonowa biała, 16000 lm na parę, co zwiększa bezpieczeństwo i bezpieczeństwo na drodze.
MarkaKATUR #ad
ProducentKATUR #ad
Numer części2AMCL-1319-JC0305042-H7

6. KIMISS

#ad

KIMISS h7 led canbusled canbus adapter osram 55 W, canbus led h7osram h7h7 adapter adapter h7 adapter osram 55 W LED dekoder lampa filtr Canceller Canceller Canceller Advertenc

#ad
KIMISS #ad - Nadaje się do wszystkich zestawów LED z rynku wtórnego do H7. Kiedy należy go wybrać? jeśli masz zainstalowany w samochodzie zestaw oświetleniowy LED, ale zauważysz efekt migotania lub stroboskopu oraz kody błędów lub ostrzeżeń, to kondensatory do usuwania kodu będą Twoim rozwiązaniem.

Rozwiązywanie problemów z błędami ten dekoder może rozwiązać problemy związane z migotaniem reflektorów, zakłóceniami radiowymi, wyłączonymi diodami LED podczas uruchamiania silnika itd. I skutecznie eliminuje migotanie lamp LED. Wysoka stabilność i doskonała wydajność. Po zainstalowaniu zestawu reflektorów LED kod ostrzegawczy na tablicy rozdzielczej zostaje skutecznie zatrzymany.

Stabilna wydajność ten dekoder to para 2 sztuki do zestawu dekodera do reflektorów LED. Kondensator przekaźnikowy jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i dlatego nadaje się do większości pojazdów, które są wyposażone w złożone systemy zbiorników warsztatowych. Super dekoder: użyj zestawu reflektorów h7 led. Rozwiąż komunikaty o błędach i reflektory na desce rozdzielczej.
MarkaKIMISS #ad
ProducentKIMISS #ad
Numer częściKIMISSQC15549-euhtsj
ModelKIMISSQC15549-euhtsj

7. Philips automotive lighting

#ad

230% jaśniejsze światło, dopuszczona do ruchu drogowego, Philips Ultinon Pro6000 H7-LED żarówka reflektorowa

#ad
Philips automotive lighting #ad - 6 razy dłużej niż tradycyjna lampa halogenowa. Kompaktowa, jednoczęściowa konstrukcja philips ultinon pro-6000 H7-LED zajmuje niewiele miejsca w reflektorze. Dzięki temu wymiana lampy jest szybka zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników domowych. Technologia philips airboost odprowadza ciepło z lampy led i zapewnia żywotność do 3000 godzin, ok.

Technologia philips safebeam zapewnia optymalną odporność na światło i jazdę bez oślepiania. Przed zakupem należy sprawdzić aktualnie zatwierdzony przegląd modeli i inne informacje prawne z dopuszczeniem do ruchu drogowego Philips. Com/lED. Kompatybilność z PDF znajduje się na dole. Model nie jest uniwersalnie kompatybilny. Wszystkie informacje można znaleźć również poniżej w sekcji Instrukcje dotyczące produktu do pobrania. Ekskluzywne chipy led z oryginalnego wyposażenia producentów samochodów poprawiają widoczność i zapewniają do 230% jaśniejsze światło.

Wymień teraz żarówki halogenowe swoich reflektorów na innowacyjne żarówki led philips i ciesz się przełomową jasnością z dopuszczeniem do ruchu drogowego w Niemczech i Austrii. Dodatkowo można korzystać z trzyletniej gwarancji. Dzięki optymalnej barwie światła 5800 k lampa philips ultinon pro6000 wytwarza białe, kontrastowe światło, dzięki któremu można wcześniej rozpoznać znaki drogowe i przeszkody oraz zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu oczu.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Wysokość1.34
Długość3.11
Waga0.12
Szerokość1.34
Numer części11972U6000X2
Model1361331
Gwarancja2

8. TUINCYN

#ad

TUINCYN H7 żarówka samochodowa 80 W, ksenonowa, 12 V, 2 sztuki, światło mijania, 400% jasności, 6000 K, H7, biała, żarówka halogenowa, 16000 lm

#ad
TUINCYN #ad - Zestaw zawiera: 2 żarówki h7 do samochodu, parę rękawiczek, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Nadaje się do pojazdów 12 V. Instalacja: 1:1, prosta, nie wymaga modyfikacji. Po sprzedaży: 3 lata gwarancji, skontaktuj się ze sprzedawcą TUINCYN w razie jakichkolwiek problemów, udzielimy Ci skutecznej pomocy. Jasność: + 400% jaśniejsza niż oryginalne lampy halogenowe, jedna para lamp H7 ma 16000 lm, 80 W. Długa żywotność lampy: wentylator turbo o prędkości 16 000 obrotów na minutę, który skutecznie odprowadza ciepło z żarówki halogenowej.
MarkaTUINCYN #ad
ProducentTUINCYN #ad
Numer częściTU1314DE-2PCSH7

9. CHICIRIS

#ad

2 szt. LED dekoder samochodowy do H7 DC do dekoder magistrali Canbus, Error Canceller do H7

#ad
CHICIRIS #ad - Rezystor obciążenia zapewnia, że lampa LED świeci z pełną mocą i nie występuje nieprawidłowe działanie lub migotanie. Kabel dekodera jest wystarczająco długi, aby obsługiwać Plug and Play, łatwy montaż i demontaż.

Przy wymianie lamp halogenowych na żarówki LED rozwiąż kody błędów lub szybkie migające problemy związane z niskim zużyciem energii. Rozwiąż problem komunikatów o błędach i miganiu reflektorów na desce rozdzielczej, zakłóceń radiowych i zgaśnie lampka kontrolna po uruchomieniu silnika itd. Dekoder magistrali canbus, który pozwala wyeliminować kody błędów na większości desek rozdzielczych.
MarkaCHICIRIS #ad
ProducentCHICIRIS #ad
Numer częściCHICIRISxn3qcyhbov3598

10. D-Lumina

#ad

Filtr przeciw migotaniu i rezystancji zakłóceń H7, 2-częściowy dekoder do reflektorów LED, komputerowe tłumiki ostrzegawcze, zestaw jasnych dekoderów błędów LED

#ad
D-Lumina #ad - Inteligentny dekoder cyfrowy z aluminiowego pudełka do odprowadzania i ochrony. Wymiary 73 x 39 x 24 mm, 5 v, pojemność kondensatora 10000 uf, dc 9 v-16 v, efektywna moc 5 W/13, wodoszczelność IP67. Składa się z przełączników cyfrowych, kondensatorów, rezystorów, Smart IC i innych komponentów. Idealnie nadaje się do rozwiązywania problemów z magistralą Canbus, podczas instalacji świateł przednich lub reflektorów przeciwmgielnych LED z gniazdem H7 w samochodzie. Obowiązuje dla 2 filtrów oporowych, ze złączem H7.
MarkaD-Lumina #ad
Numer częściALD4001