Top 10 Kopfhörer Kabellos Bluetooth Extra Bass – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. IKG

#ad

Wodoszczelne słuchawki douszne, IP7, wyświetlacz LED USB-C, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 mikrofony, Sportowe słuchawki douszne Bluetooth, czas odtwarzania 120 h, miękkie zauszniki

#ad
IKG #ad - Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia enc i mikrofon 4 HD, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 dB, 5 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu.

Idealnie nadaje się do biegania, jazdy konnej itp. Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem. Oszczędność czasu oczekiwania. Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem. Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych. Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu.

Bluetooth 5. 3 i natychmiastowe połączenie: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są wyposażone w wiodącą w klasie technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 85% i umożliwia bardziej stabilne połączenia przy mniejszym zużyciu energii zasięg transmisji wynosi do 15 m. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo przycisków i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth z nowym designem przycisków. 120 godzin pracy baterii i etui do ładowania led: po naładowaniu typu c możesz słuchać muzyki przez 10 godzin, a etui ładujące wydłuża się do 120 godzin.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

2. Drsaec

#ad

Słuchawki douszne z redukcją szumów, wyświetlacz LED, Bluetooth 5.3, Drsaec Bezprzewodowe słuchawki douszne, słuchawki basowe stereo

#ad
Drsaec #ad - Bezprzewodowe słuchawki douszne, słuchawki douszne Bluetooth, słuchawki basowe stereo, wyświetlacz LED, Bluetooth 5.3, mikrofon douszny z redukcją szumów.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.18
Numer częściJ52
ModelJ52
Gwarancja30 dzień

3. WeurGhy

#ad

50 godzin odtwarzania z głębokim basem, nowe słuchawki ENC z redukcją szumów dousznych, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 z 4 mikrofonami, wyświetlacz LED,, Słuchawki Bluetooth

#ad
WeurGhy #ad - Słuchawki douszne są ergonomicznie zaprojektowane, które zapobiegają poceniu się i deszczowi. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, w biurze i podczas treningu. Komora ładująca jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania i wykorzystuje interfejs szybkiego ładowania typu C, którego ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę.

Słuchawki douszne są wyposażone w funkcję czułego dotyku. Aby wykonać większość funkcji, wystarczy lekko dotknąć słuchawek bezprzewodowo. Dlatego możesz bez problemu uprawiać sporty na świeżym powietrzu, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie do każdego ucha. Uniwersalna kompatybilność i połączenie w jednym kroku: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami bluetooth na rynku, dzięki czemu nie musisz się martwić o problemy z połączeniem podczas parowania. Można go nosić stabilnie również podczas wyczerpujących ćwiczeń i cieszyć się wspaniałą muzyką.

Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i czas odtwarzania 50 godzin: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz led, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego, słuchawki Bluetooth mają czas pracy baterii 8 godzin. Wodoszczelność ip7 i wygodne dopasowanie: bezprzewodowe słuchawki bluetooth wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, takie jak bieganie i wspinaczka górska. 2023: słuchawki bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth x12 są wyposażone w chipy bluetooth 5.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Numer częściX12
ModelX12-Silvery
Gwarancja24 Miesięcy

4. FAMOO

#ad

Bluetooth 5.3, USB-C, czarne, Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, 2024, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7, głęboki bas

#ad
FAMOO #ad - Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: słuchawki bluetooth są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, a także wzmacnia bas o 85%. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym.

Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu.

Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Ponadto słuchawki douszne są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa może być indywidualnie połączona ze słuchawkami Bluetooth.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

5. FAMOO

#ad

Bezprzewodowe, Słuchawki Bluetooth, ostatnie bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, głęboki bas 52h, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7,, 2024, Bluetooth 5.3, słuchawki douszne

#ad
FAMOO #ad - Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, redukują 65% zakłóceń sygnału, w porównaniu z Bluetooth 5. 0, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, 1 S z otwartą pokrywą.

Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, a także wzmacnia bas o 85%. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa bluetooth może być indywidualnie połączona z zestawem słuchawkowym Bluetooth. Ponadto etui ładujące jest wyposażone w zewnętrzny wyświetlacz LED, który informuje o pozostałej mocy słuchawek i schowka ładującego.

Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne bluetooth x15 ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja24 Miesięcy

6. Jesebang

#ad

Wskaźnik LED, kolor czarny, Bluetooth 5.3, doskonały dźwięk do 30 godzin, bezprzewodowe, ultralekkie słuchawki douszne z mikrofonem HD, Słuchawki douszne Bluetooth, wodoszczelność IP7

#ad
Jesebang #ad - Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Niezawodna transmisja: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i sprawia, że dźwięk jest przyjemniejszy podczas cotygodniowego treningu i spędzania wolnego czasu. Atwa łączność: po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego.

Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Eleganckie duńskie wzornictwo: te słuchawki bluetooth łączą w sobie eleganckie duńskie wzornictwo z wysokiej jakości wykonaniem i szeroką gamą modnych kolorów. Konstrukcja typu half-in-ear, aby dopasować się do konturów ucha zewnętrznego i zmniejszyć nacisk na kanał ucha, dzięki czemu powstaje przepuszczające powietrze, została zaprojektowana tak, lekkie dopasowanie. Po pierwszym połączeniu słuchawki bezprzewodowe BD86 True-Wireless rozpoznają i parują się automatycznie z urządzeniem po otwarciu etui ładującego. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim.

Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 6 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy ładowarka zapewnia 24 godziny więcej czasu odtwarzania. Ciesz się żywym dźwiękiem: dzięki przetwornikowi dynamicznemu 13 mm i ultraczułej membranie polimerowej subtelne wibracje przenoszą intensywne struktury w ogromnym polu dźwiękowym; śpiew jest podkreślony przez wyważoną trójkanałową ramkę audio, dzięki czemu otrzymujesz idealny nośnik, aby w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
ModelBD86
Gwarancja2

7. Lekaby

#ad

Słuchawki, mikrofon z redukcją szumów AI i 48 godzin odtwarzania, bezprzewodowe słuchawki z głębokim basem, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 In Ear ze sterownikiem 13 mm

#ad
Lekaby #ad - Oczywiście są to urodziny, dzień matki, chłopcy, skontaktuj się z naszym 24-godzinnym działem obsługi klienta online. Najlepszy wybór na prezenty i zwrot bez nienawiści: nasze słuchawki bluetooth nadają się szczególnie jako prezent dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku, Dzień Ojca, wesela, Halloween, dziewczynki i wiele innych.

Zatyczki do uszu są dostępne w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasują do kanałów słuchowych większości osób i mogą cieszyć się muzyką przez długi czas. Zakup obejmuje 30 dni bezproblemowego zwrotu pieniędzy i 12 miesięcy gwarancji. Bezprzewodowe słuchawki douszne są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzyki Bluetooth, Samsung, w tym z systemem iOS/Android, smartfonami Smart, smartfonami Huawei, tabletami i laptopami. Słuchawki bluetooth są wyposażone w technologię touch Control, obsługa Siri, takich jak odtwarzanie muzyki/pauza, która zapewnia szybki dostęp do wszystkich funkcji, połączenia i wiele innych.

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5. 3 i easy touch: bezprzewodowe słuchawki s2 są wyposażone w wiodącą w branży technologię bluetooth 5. 3, głośność +/-, która umożliwia nawet 75% większą prędkość przesyłania danych audio i stabilne połączenie na odległość do 15 metrów. Feel the beat: twoje słuchawki douszne s2 są wyposażone w ponadwymiarowe przetworniki 13 mm i technologię kodeków audio AAC/SBC/MSBC, imponujące tony i wyraźne środki, która zapewnia mocne basy, dzięki czemu słyszysz więcej – poczuj więcej!.
MarkaLekaby #ad
ProducentLekaby #ad
Wysokość1.57
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość0.79
Numer częściS2
ModelS2
Gwarancja1 rok gwarancji

8. Jesebang

#ad

40 godzin odtwarzania, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, słuchawki douszne, doskonały dźwięk, komfortowe dopasowanie, podwójny wyświetlacz LED,, Jesebang Słuchawki sportowe Bluetooth

#ad
Jesebang #ad - Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, bardzo stabilne i lekkie. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych.

Komponenty elektroniczne są zabezpieczone przed pryskającą wodą, niezależnie od tego, gdzie trenujesz. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki. Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć. Słuchawki douszne odporne na warunki atmosferyczne i pot: słuchawki posiadają klasę ochrony IP7. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz.

Muzyka non-stop: jedno pełne ładowanie zapewnia do 8 godzin pracy baterii dla każdej słuchawki dousznej, podczas gdy druga ładuje się, podczas gdy etui ładujące zapewnia 40 godzin więcej czasu odtwarzania. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim. Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT-18
GwarancjaJesebang oferuje dwuletnią gwarancję. Kupuj bez obaw

9. IKT

#ad

Wodoszczelne słuchawki douszne IPX7, Słuchawki Bluetooth, z 4 mikrofonami ENC, 2024, USB-C, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, słuchawki douszne

#ad
IKT #ad - Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią. Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-BK mają czas pracy baterii 8 godzin, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. Bluetooth 5.

3 i parowanie onestep: słuchawki douszne wyposażone są w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5. 0 i umożliwia słuchanie z niewielkim opóźnieniem oraz stabilne połączenia. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością. Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce.

85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, który biernie tłumi 90% szumów w tle, 2 mm dla 85% więcej basów, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, dla wyraźniejszych rozmów. W tym ios/android, tablety i laptopy. Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, jak i słuchawkach Bluetooth.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Waga0.09
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
GwarancjaDwuletnia gwarancja

10. IKT

#ad

Ciemnoniebieskie, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z głębokim basem 50H, słuchawki douszne, Słuchawki Bluetooth, 2024, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7, z 4 mikrofonami ENC

#ad
IKT #ad - Ponadto bezprzewodowe słuchawki x08-BK mają czas pracy baterii 8 godzin, a komora ładowania zapewnia dodatkowe 50 godzin użytkowania. W tym ios/android, tablety i laptopy. Wskaźnik mocy led i 50 godzin odtwarzania: słuchawki są wyposażone w podwójny wskaźnik led, który dokładnie pokazuje stan baterii zarówno w komorze ładującej, jak i słuchawkach Bluetooth.

Po pierwszym połączeniu wyjmij słuchawki i zostaną one automatycznie połączone z urządzeniem. Bezprzewodowe słuchawki można bez problemu sparować z wieloma urządzeniami Bluetooth, bez obaw o problemy z kompatybilnością. Inteligentne sterowanie dotykowe z szeroką kompatybilnością: dzięki inteligentnej obsłudze dotykowej jest łatwy w obsłudze bez konieczności trzymania telefonu w ręce. Słuchawki sportowe bluetooth są wyposażone w nanopowłokę IPX7, zapewniając wygodne dopasowanie, która chroni komponenty przed uszkodzeniami spowodowanymi wilgocią.

Wygodne dopasowanie i wodoszczelność ipx7: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt i rozkładają 45% nacisku, które pokrywa 99% kanału słuchowego. 85% więcej basów i wyraźniejsze połączenia: słuchawki douszne bluetooth z membraną grafenową 14, który biernie tłumi 90% szumów w tle, słuchawki douszne Bluetooth z hybrydowym podwójnym mikrofonem ENC, 2 mm dla 85% więcej basów, dla wyraźniejszych rozmów. Bluetooth 5. 3 i parowanie onestep: słuchawki douszne wyposażone są w najnowszą wersję technologii bluetooth 5. 3, która jest o 200% stabilniejsza niż wersja 5.
MarkaIKT #ad
ProducentIKT #ad
Wysokość0.79
Długość2.44
Szerokość2.01
Numer częściX08
ModelX08
Gwarancja24 Miesięcy