Top 10 Nintendo Switch Controller – Skórki do Nintendo Switch

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GeekShare

#ad

Antypoślizgowe silikonowe etui, kompatybilne z Xbox One S/X z 2 nakładkami na kciuki, kolor szary, GeekShare Cat Paw Controller Skin do Xbox One

#ad
GeekShare #ad - Oryginalne wzornictwo urocze etui na kontroler w kształcie kocich uszu i łap oraz pasujące naklejki i uchwyty chronią Twój uchwyt, zapewniając jednocześnie stylowy i przyciągający wzrok. Jakość/gwarancjajeśli napotkasz jakiekolwiek problemy uszkodzenia, skontaktuj się z nami.

Nasz sklep zawsze dąży do zadowolenia klienta i zawsze dokłada wszelkich starań, brud itp. Zadrapania, aby zaspokoić potrzeby klientów w lepszej jakości. Kontroler i inne akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy. Popraw wrażenia z gry - powierzchnia antypoślizgowego silikonowego uchwytu jest wyposażona w małe rowki w kształcie łapy kota, aby zoptymalizować przepływ powietrza, utrzymać dłonie w chłodzie i zapobiec ześlizgiwaniu się.

Dlatego to etui na kontroler może poprawić wrażenia z gry. Zakres dostawy: 1 x silikonowe etui na kontroler + 1 x indywidualna naklejka + 1 para nakładek na kciuki. Pełna ochronaprecyzyjnie wycięte silikonowe etui zapewnia kompleksową i niezawodną ochronę kontrolera Xbox Series X i zapobiega zarysowaniom, zabrudzeniom i upadkom spowodowanym codziennym użytkowaniem.
MarkaGeekShare #ad
ProducentGEEKSHARE #ad

2. DeinDesign

#ad

Folia kompatybilna z Nintendo Switch, naklejka Naruto Shippuden Sasuke Sakura

#ad
DeinDesign #ad - Montaż bez pęcherzyków powietrza – dzięki strukturze plastra miodu designerskiej folii można łatwo i bez pozostawiania śladów nanieść cienką skórkę i usunąć bez pozostawiania śladów.

Jakość – dzięki dodatkowej warstwie laminatu ochronnego folia przekonuje nie tylko trwałością, ale również jakością druku w wysokiej rozdzielczości. Naklejka z ochroną – folia winylowa nie tylko chroni przed zużyciem i pozostawia ją bez zarysowań, ale przekonuje również wysokiej jakości wzornictwem. Dopasowanie – etui jest dopasowane do milimetra i posiada wycięcia na wszystkie elementy obsługowe. Indywidualne – odkryj więcej produktów lub znajdź odpowiedni design, jeśli nie ma Twojego pożądanego produktu.
MarkaDeinDesign #ad
ProducentDeinDesign GmbH #ad
Numer części14613-K08510

3. HELLCOOL

#ad

Turbo/budzeniem, HELLCOOL Kontroler do konsoli Switch/Lite/OLED, czas odtwarzania 15 godzin, kolorowe tryby świecenia, bezprzewodowy przełącznik Pro z precyzyjną regulacją ruchu/wibracjami Dual Motors

#ad
HELLCOOL #ad - Ostatnią, ale najważniejszą kwestią jest możliwość modernizacji kontrolera przełącznika bezpośrednio i bez oprogramowania. Regulowana funkcja turbo i wibracji: kontroler można ustawić na automatyczny tryb turbo lub ręczny tryb turbo. Możesz zmieniać kolor po różnych grach, który jest pełen technicznego znaczenia.

Ponadto kontroler przełącznika jest wyposażony w dwa silniki wibracyjne z precyzyjnymi wibracjami na 4 poziomach: brak, średni i mocny, słaby, które zapewniają doskonałe wibracje w celu poprawy wrażenia podczas gry. Kontroler wieloplatformowy: hellcool switch controller do konsoli switch/lite / oled, idealnie nadaje się do gier, które korzystają z trybu TV lub stołu konsoli Switch/Lite/OLED. Pomaga pozbyć się odległości między przewodowymi kontrolerami przełączników, które są wygodne i wygodne do rozpoczęcia gry.

Praca z aplikacją keylinker: bezprzewodowy kontroler przełącznika może być używany z aplikacją keylinker. Półprzezroczysta i oddychająca dioda led rgb. Istnieją 3 regulowane prędkości: 5 strzałów/s, 12 strzałów/s lub 20 strzałów/s. W aplikacji można zmienić przyciski bezprzewodowego regulatora przełączania, ustawić martwą strefę joysticka i oddzielnie ustawić silniki. Funkcja budzenia: naciśnij przycisk "y + home" dla pierwszego połączenia. Pasek rgb jest osadzony w kontrolerze przełącznika, aby zanurzyć się głęboko w grze.
MarkaHELLCOOL #ad
ProducentHELLCOOL #ad

4. DLseego

#ad

Wytrzymała pełna ochrona, z przełącznikiem Lite-różowa, akcesoria zapobiegające zarysowaniom, naklejka na całą głowę, DLseego Naklejki kompatybilne z Switch Lite, uroczy chłodny wzór

#ad
DLseego #ad - Wysokiej jakości materiał – aktywowany ciśnieniowo klej zapewnia łatwe przesuwanie, zszywanie, zatrzaskowanie i ponowne pozycjonowanie. Twoje urządzenie jest gotowe do gry. Zgniatanie złuszczające. Kompatybilność – zaprojektowane specjalnie do switch lite. Fajny i słodki design dla dziewcząt ze wzorem skóry, sprawi, że Twój switch Lite będzie wyglądał jak nowy i inny, dzięki czemu Twój switch Lite będzie bardziej atrakcyjny.

Idealny prezent – idealny dla wszystkich fanów przełączania. Samoprzylepne skórki pokryte tworzywem sztucznym pokrywają konsolę i są specjalnie przystosowane do Switch Lite. Kompleksowa ochrona wokół urządzenia i chroni urządzenie przed codziennymi uderzeniami, zadrapaniami, kurzem i odciskami palców. Nasz wzór skóry z rowkami i klejem w sztyfcie dobrze się trzyma. Niepermanentnie klejąca tylna strona, dzięki której można łatwo ściągnąć skórę bez pozostawiania lepkich pozostałości.

Zaskocz swoich przyjaciół, chłopców i dziewcząt, siostry lub ukochanych, kolegów z drużyny, kobiet, pakując tę skórkę switch do Switch Lite. Ta mała skin switch lite to idealne połączenie kolorów dla wszystkich mężczyzn, którzy chętnie bawią się i dostosowują swoje urządzenia Switch Lite. Odklej naklejki z arkusza i umieść je bez wysiłku. Chroń swoje urządzenia – doskonała technologia nie szkodzi Twojej konsoli.
MarkaDLseego #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Szerokość2.76
Numer częściAB1139-K1
ModelAB1139-K1

5. DeinDesign

#ad

Oficjalna licencja FCB, naklejka FC Bayern Monachium, Folia kompatybilna z Nintendo Switch

#ad
DeinDesign #ad - Nakładanie bez pęcherzyków powietrza – dzięki strukturze plastra miodu designerskiej folii można bardzo łatwo nałożyć i usunąć cienką skórkę bez pozostawiania śladów.

Naklejka z ochroną – folia winylowa nie tylko chroni przed zużyciem i nie pozostawia zarysowań, ale przekonuje również wysokiej jakości wzornictwem. Dopasowanie – etui jest dopasowane z milimetrową dokładnością i wyposażone w wycięcia na wszystkie elementy obsługowe. Indywidualny – odkryj inne produkty lub znajdź odpowiedni wzór, jeśli nie ma wybranego produktu. Jakość – dzięki dodatkowej warstwie laminatu ochronnego folia przekonuje nie tylko trwałością, ale również jakością druku w wysokiej rozdzielczości.
MarkaDeinDesign #ad
ProducentDeinDesign GmbH #ad
Numer części12636-K08510

6. GeekShare

#ad

Nasadki joysticka do Switch Pro Wireless Controller – fioletowy, antypoślizgowe, GeekShare Cat Paw Controller Skin Grips zestaw uchwytów kompatybilny z Nintendo Switch Pro, silikonowe etui ochronne

#ad
GeekShare #ad - Nasz sklep zawsze starał się zadowolić klientów i dokładać wszelkich starań, brud itp. Zadrapania, aby zaspokoić potrzeby klientów z lepszą jakością. Zapewnij sobie lepsze wrażenia z gry. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo - skórka kontrolera w uroczym kształcie kocich uszu i łap, a także pasujące naklejki i uchwyty chronią Twój uchwyt, zapewniając jednocześnie stylowy i przyciągający wzrok.

Precyzyjny krój umożliwia łatwy dostęp do wszystkich przycisków. Wysoka jakość - powierzchnia antypoślizgowej silikonowej skóry uchwytu jest wyposażona w małe rowki w kształcie łapy kota, aby zoptymalizować przepływ powietrza, utrzymać dłonie w chłodzie i zapobiec ześlizgiwaniu się.

Jakość - jeśli znajdziesz jakiekolwiek problemy uszkodzenia, skontaktuj się z nami. Zestaw zawiera: 1 x fioletowa silikonowa skórka kontrolera + 1 x indywidualna naklejka + 1 para uchwytów na kciuk wskazówki: zaleca się zdjęcie etui ochronnego podczas ładowania bezprzewodowego. Kompatybilny z: idealnie pasuje do bezprzewodowego kontrolera Switch Pro.
MarkaGeekShare #ad
ProducentGEEKSHARE #ad
Waga0.18
Numer częścicpt-auo-18

7. DeinDesign

#ad

Niebo, styl dziewczęcy, naklejka dla dzieci, Skin kompatybilna z Nintendo Switch

#ad
DeinDesign #ad - Naklejka z ochroną – folia winylowa chroni nie tylko przed zużyciem i nie pozostawia zarysowań, ale wyróżnia się również wysokiej jakości wzornictwem.

Nakładanie bez pęcherzyków powietrza – dzięki strukturze plastra miodu folię można bardzo łatwo nanieść i usunąć bez pozostawiania śladów. Dopasowanie – etui jest dopasowane z milimetrową dokładnością i wyposażone w wycięcia na wszystkie elementy obsługowe. JakoŚĆ – dodatkowa warstwa laminatu ochronnego, folia przekonuje nie tylko trwałością, ale również jakością druku o wysokiej rozdzielczości. Indywidualna – odkryj inne produkty lub znajdź odpowiedni wzór, jeśli nie ma Twojego produktu w zestawie.
MarkaDeinDesign #ad
ProducentDeinDesign GmbH #ad
Numer części07135-K08510

8. DeinDesign

#ad

Oficjalny produkt licencjonowany BVB, Folia kompatybilna z Nintendo Switch, naklejka Borussia Dortmund

#ad
DeinDesign #ad - Montaż bez pęcherzyków powietrza – dzięki strukturze plastra miodu designerskiej folii można łatwo i bez pozostawiania śladów nanieść cienką skórkę i usunąć bez pozostawiania śladów.

Naklejka z ochroną – folia winylowa nie tylko chroni przed zużyciem i pozostawia ją bez zarysowań, ale przekonuje również wysokiej jakości wzornictwem. Indywidualne – odkryj więcej produktów lub znajdź odpowiedni design, jeśli nie ma Twojego pożądanego produktu. Dopasowanie – etui jest dopasowane do milimetra i posiada wycięcia na wszystkie elementy obsługowe. Jakość – dzięki dodatkowej warstwie laminatu ochronnego folia przekonuje nie tylko trwałością, ale również jakością druku w wysokiej rozdzielczości.
MarkaDeinDesign #ad
ProducentDeinDesign GmbH #ad
Numer części09862-K08510

9. eXtremeRate

#ad

EXtremeRate naklejka Decal Skin folia kalkomania Faceplates folia samoprzylepna z 2 foliami ochronnymi na wyświetlacz do Nintendo Switch Console&Joy-Con&Dock&Grip

#ad
eXtremeRate #ad - 3. Nie pozostawia żadnych śladów. Wyjątkowo wysokiej jakości materiał winylowy chroni przed zarysowaniami. Chroni kontroler Nintendo Switch przed brudem i zadrapaniami.

Przyklej folię samoprzylepną na urządzeniu, aby uzyskać gładką powierzchnię. Wskazówki dotyczące montażu: 1. 2. Dokładnie oczyścić powierzchnię. Atwe zakładanie i zdejmowanie. Proszę powoli i ostrożnie, unikać pęcherzyków powietrza po wewnętrznej stronie. Zakres dostawy: 1 x kompletna naklejka do urządzenia, 3 x ściereczka do czyszczenia, 2 x folia ochronna na wyświetlacz, 3 x waciki z alkoholem. Dokładnie dopasowane stylowe naklejki do kompletnego Nintendo Switch, Dock, Joy-Con, Grip i 2 folii ochronnych na wyświetlacz. Ekskluzywne wzory w wysokiej jakości druku.
MarkaeXtremeRate #ad
ProducentExtremerate #ad
Wysokość0.59
Długość5.31
Waga0.07
Szerokość1.97
Numer częściYSQNS0086
ModelYSQNS0086

10. DeinDesign

#ad

Skin kompatybilna z Nintendo Switch, naklejka z wzorem różowego marmuru

#ad
DeinDesign #ad - Indywidualny – odkryj inne produkty lub znajdź odpowiedni design, jeśli nie ma wybranego produktu. Jakość – dzięki dodatkowej warstwie laminatu ochronnego folia przekonuje nie tylko trwałością, ale również jakością druku o wysokiej rozdzielczości.

Krój – etui jest dopasowane do milimetra i wyposażone w wycięcia na wszystkie elementy obsługowe. Nakładanie bez pęcherzyków powietrza – dzięki strukturze plastra miodu designerskiej folii cienką warstwę można bardzo łatwo nanieść i usunąć bez pozostawiania śladów. Naklejka z ochroną – folia winylowa chroni nie tylko przed zużyciem i nie pozostawia zarysowań, ale przekonuje również wysokiej jakości wzornictwem.
MarkaDeinDesign #ad
ProducentDeinDesign GmbH #ad
Numer części09388-K08510