Top 10 Open Ear Headphones Bluetooth – Słuchawki nauszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOZO

#ad

Krystalicznie czyste, TOZO Open Buds lekkie słuchawki Bluetooth z regulacją pod wieloma kątami, prawdziwe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z otwartymi uszami zapewniają długotrwały komfort

#ad
TOZO #ad - Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, aby bezproblemowo przełączać. Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu.

Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu. Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds. Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas.

Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie. Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie. Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Waga0.17
Szerokość3.35
Numer częściT13187
ModelT13187

2. TOZO

#ad

Białe, otwarte ucho zapewnia długotrwały komfort, krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne podczas jazdy, TOZO Open Buds lekkie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z regulacją pod wieloma kątami

#ad
TOZO #ad - Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu. Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie.

Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds. Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu. Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas.

Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania. Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, aby bezproblemowo przełączać. Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Szerokość3.35
Numer częściT0008
ModelT13187

3. TOZO

#ad

Otwarte ucho zapewnia długotrwały komfort, TOZO Open Buds lekkie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z regulacją pod wieloma kątami, różowe, krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne podczas jazdy

#ad
TOZO #ad - Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie.

Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu. Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu. Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds. Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie.

Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, aby bezproblemowo przełączać. Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas. Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Szerokość3.35
Numer częściT0007
ModelT13187

4. TOZO

#ad

Krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne podczas jazdy,, otwarte ucho zapewnia długotrwały komfort, TOZO Open Buds lekkie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z regulacją pod wieloma kątami

#ad
TOZO #ad - Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie. Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu.

Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, aby bezproblemowo przełączać. Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie. Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas.

Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania. Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu. Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Szerokość3.35
Numer częściT0013
ModelOpenbuds

5. SHOKZ

#ad

Czas gry, Shokz OpenRun słuchawki z technologią Bone Conduction Bluetooth, stabilne wodoszczelne słuchawki do treningu, jazdy samochodem, sportowe, 8 h, otwarte ucho, bezprzewodowe, biegania, kolor czarny Cosmic Black

#ad
SHOKZ #ad - Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Jesteśmy oficjalnym partnerem Anglii Athletics. Immersyjne doświadczenie dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun oferują wyjątkową jakość dźwięku. Rozmowy i bluetooth v5.

1 szybkie ładowanie i długa trwałość umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas maratonów. 8 godz. Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5. 1 zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Nie nadaje się do pływania. Oficjalny partner w anglii athletics w zakresie słuchawek i wodoszczelność ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwięku kostnego, które w pełni uwzględniają otoczenie podczas treningu, pracujemy nad tym, aby uprawiać sport był bezpieczny. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, sprint lub wędrujesz, jazdę na rowerze, czy uprawiasz jogging, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.

Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych, dzięki czemu pozostają wolne. Niewielka waga wynosząca 26 g sprawia, słuchawki z kostką znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz. Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe IP67, idealne do intensywnych ćwiczeń.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.06
Szerokość27.17
Numer częściS803
ModelS803
GwarancjaManufacturer warranty for 2 years from date of purchase

6. SHOKZ

#ad

Sportowe słuchawki do treningu, zestaw słuchawkowy Bone Conduction, pyłoszczelne, szary Slate Grey, biegania, Shokz OpenMove Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, grania 6 h, wodoszczelne

#ad
SHOKZ #ad - Najlepsze w klasie bezprzewodowe słuchawki kostne dla początkujących, zapewniają doskonałe wrażenia podczas uprawiania sportu w przystępnej cenie. Ciesz się muzyką dzięki szybkiemu nawiązaniu połączenia i stabilnemu połączeniu przez Bluetooth 5. 1. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych bezprzewodowych słuchawek, słuchawki kostne znajdują się przed uszami, dzięki czemu pozostają wolne.

Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, czy uprawiasz jogging, jazdę na rowerze, sprint lub wędrujesz, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenMove zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia. Niewielka waga wynosząca 29 g sprawia, że prawie nie zauważysz. Jakość dźwięku premium - ten wspaniale brzmiący zestaw słuchawkowy Bluetooth pomoże Ci cieszyć się wyważonymi nagraniami audio i uprawiać sport.

Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Połączenia telefoniczne i bluetooth v5. 1 zapewnij sobie 10-dniowy tryb czuwania i 6-godzinny czas pracy baterii dzięki szybkiemu ładowaniu 2-godzinnemu. Nagrody na całym świecie i solidna opcja dla początkujących 1000+ zgłoszonych patentów, zdobyte znaczące nagrody na całym świecie Red Dot Design Award&VGP Summer.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość1.81
Długość4.8
Waga0.06
Szerokość3.94
Numer częściS661
ModelS661
Gwarancja2 Jahre Garantie

7. SHOKZ

#ad

Do treningu, wodoodporne, jazdy samochodem, Shokz OpenRun słuchawki douszne, z otwartymi uszami, kolor czerwony Solar Red, stabilne, czas odtwarzania, 8 h, sportowe, biegania, bezprzewodowe

#ad
SHOKZ #ad - Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych, dzięki czemu pozostają wolne. Jesteśmy oficjalnym partnerem Anglii Athletics. Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe ip67, pracujemy nad tym, które w pełni uwzględniają otoczenie podczas treningu, idealne do intensywnych ćwiczeń.

Immersyjne doświadczenie dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun oferują wyjątkową jakość dźwięku. Nie nadaje się do pływania. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Rozmowy i bluetooth v5. 1 szybkie ładowanie i długa trwałość umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas maratonów. 8 godz. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, jazdę na rowerze, sprint lub wędrujesz, czy uprawiasz jogging, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.

Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5. 1 zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Oficjalny partner w anglii athletics w zakresie słuchawek i wodoszczelność ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwięku kostnego, aby uprawiać sport był bezpieczny. Niewielka waga wynosząca 26 g sprawia, słuchawki z kostką znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.06
Szerokość27.17
Numer częściS803
ModelS803
GwarancjaManufacturer warranty for 2 years from date of purchase

8. SHOKZ

#ad

8 h, kolor szary Lunar Grey, jazdy samochodem, bezprzewodowe, sportowe, stabilne wodoodporne, Shokz OpenRun słuchawki z technologią Bone Conduction, zestaw słuchawkowy do treningu, otwarte ucho, biegania

#ad
SHOKZ #ad - Niewielka waga wynosząca 26 g sprawia, że prawie nie zauważysz. Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5. 1 zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Nie nadaje się do pływania. Immersyjne doświadczenie dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun oferują wyjątkową jakość dźwięku.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Anglii Athletics. 8 godz. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych, słuchawki z kostką znajdują się przed uszami, dzięki czemu pozostają wolne. Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe IP67, idealne do intensywnych ćwiczeń. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, sprint lub wędrujesz, jazdę na rowerze, czy uprawiasz jogging, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.

Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Rozmowy i bluetooth v5. 1 szybkie ładowanie i długa trwałość umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas maratonów. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Oficjalny partner w anglii athletics w zakresie słuchawek i wodoszczelność ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwięku kostnego, pracujemy nad tym, które w pełni uwzględniają otoczenie podczas treningu, aby uprawiać sport był bezpieczny.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.06
Szerokość27.17
Numer częściS803
ModelS803
Gwarancja2 Jahre Garantie

9. SHOKZ

#ad

Kolor niebieski Elevation Blue, joggingu, pyłoszczelne, 6 godzin, wodoszczelne, Shokz OpenMove Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, zestaw słuchawkowy Bone Conduction, biegania, sportowe słuchawki do treningu

#ad
SHOKZ #ad - Niewielka waga wynosząca 29 g sprawia, słuchawki kostne znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz. Najlepsze w klasie bezprzewodowe słuchawki kostne dla początkujących, zapewniają doskonałe wrażenia podczas uprawiania sportu w przystępnej cenie. Połączenia telefoniczne i bluetooth v5.

1 zapewnij sobie 10-dniowy tryb czuwania i 6-godzinny czas pracy baterii dzięki szybkiemu ładowaniu 2-godzinnemu. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych bezprzewodowych słuchawek, dzięki czemu pozostają wolne. Ciesz się muzyką dzięki szybkiemu nawiązaniu połączenia i stabilnemu połączeniu przez Bluetooth 5. 1. 6 godz. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, czy uprawiasz jogging, jazdę na rowerze, sprint lub wędrujesz, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenMove zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.

Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Jakość dźwięku premium - ten wspaniale brzmiący zestaw słuchawkowy Bluetooth pomoże Ci cieszyć się wyważonymi nagraniami audio i uprawiać sport. Nagrody na całym świecie i solidna opcja dla początkujących 1000+ zgłoszonych patentów, zdobyte znaczące nagrody na całym świecie Red Dot Design Award&VGP Summer.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość1.81
Długość4.8
Waga0.06
Szerokość3.94
Numer częściS661
ModelS661
Gwarancja2 Jahre Garantie

10. SHOKZ

#ad

Jazdy samochodem, sportowe, otwarte ucho, bezprzewodowe, Shokz OpenRun słuchawki z technologią Bone Conduction, niebieskie Eclipse, 8 h, biegania, stabilne wodoszczelne słuchawki do treningu

#ad
SHOKZ #ad - Jesteśmy oficjalnym partnerem Anglii Athletics. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych, słuchawki z kostką znajdują się przed uszami, dzięki czemu pozostają wolne. Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5.

1 zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Nie nadaje się do pływania. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Immersyjne doświadczenie dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun oferują wyjątkową jakość dźwięku. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, czy uprawiasz jogging, jazdę na rowerze, sprint lub wędrujesz, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.8

8 godz. Oficjalny partner w anglii athletics w zakresie słuchawek i wodoszczelność ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwięku kostnego, aby uprawiać sport był bezpieczny. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Niewielka waga wynosząca 26 g sprawia, że prawie nie zauważysz. Rozmowy i bluetooth v5. 1 szybkie ładowanie i długa trwałość umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas maratonów.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.06
Szerokość27.17
Numer częściS803
ModelS803
Gwarancja2 Jahre Garantie