Top 10 Schlüssel- & Gegenstandsfinder – Lokalizatory przedmiotów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple AirTag

#ad
Apple #ad - Wymaga iphone'a se, iphone 6s lub nowszego lub ipoda touch 7. Odtwarzaj dźwięk dzięki wbudowanemu głośnikowi i znajdź swoje rzeczy. Dane lokalizacji i ich historia nigdy nie są zapisywane na AirTag. Aktywuj tryb "zgubiony" dla airtag i otrzymasz automatycznie powiadomienie, gdy znajdzie się w "Gdzie?" Sieć zostanie znaleziona.

Lub po prostu proszę Siri o pomoc. Znajdź dalsze przedmioty za pomocą setek milionów urządzeń Apple w "Wo jest?" sieć. Wymienna bateria wytrzymuje ponad rok, a AirTag jest chroniony przed wodą i kurzem zgodnie z IP67. Generacji lub nowszy, ipad air 2 lub nowszy lub iPad mini 4 lub nowszy z iPadOS 14. 5 lub nowszym. Cała komunikacja z "gdzie jest?" Sieć jest anonimowa i szyfrowana, aby zapewnić ochronę prywatności.

Dokładne wyszukiwanie wykorzystuje technologię ultraszerokopasmową, aby poprowadzić Cię bezpośrednio do Twojego AirTag w pobliżu iPhone 11 lub nowszy. Wystarczy jedno dotknięcie, aby sparować AirTag z iPhonem lub iPadem. Generacji z systemem iOS 14. 5 lub nowszym; lub iPad Pro, iPad 5. Miej swoje rzeczy w zasięgu wzroku i znajdź je, swojego przyjaciela: wewnątrz i inne urządzenia w "Gdzie jest?" Aplikacja:.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość4.09
Długość3.27
Waga0.09
Szerokość0.47
Numer częściMX532ZM/A
ModelMX532ZM/A
GwarancjaGwarancja Apple ograniczona do 1 roku – (Niemcy)

2. Apple

#ad

Znajdź i miej swoje rzeczy w zasięgu wzroku: klucze, plecaki i wiele innych. Łatwa konfiguracja za pomocą iPhone'a lub iPada. Wymienna bateria, bagaż, portfele, Apple AirTag 4-pak

#ad
Apple #ad - Wymaga iphone'a se, iphone 6s lub nowszego lub ipoda touch 7. Lub po prostu proszę Siri o pomoc. Generacji lub nowszy, ipad air 2 lub nowszy lub iPad mini 4 lub nowszy z iPadOS 14. 5 lub nowszym. Dane lokalizacji i ich historia nigdy nie są zapisywane na AirTag.

Dokładne wyszukiwanie wykorzystuje technologię ultraszerokopasmową, aby poprowadzić Cię bezpośrednio do Twojego AirTag w pobliżu iPhone 11 lub nowszy. Cała komunikacja z "gdzie jest?" Sieć jest anonimowa i szyfrowana, aby zapewnić ochronę prywatności. Wymienna bateria wytrzymuje ponad rok, a AirTag jest chroniony przed wodą i kurzem zgodnie z IP67. Aktywuj tryb "zgubiony" dla airtag i otrzymasz automatycznie powiadomienie, gdy znajdzie się w "Gdzie?" Sieć zostanie znaleziona.

Odtwarzaj dźwięk dzięki wbudowanemu głośnikowi i znajdź swoje rzeczy. Znajdź dalsze przedmioty za pomocą setek milionów urządzeń Apple w "Wo jest?" sieć. Miej swoje rzeczy w zasięgu wzroku i znajdź je, swojego przyjaciela: wewnątrz i inne urządzenia w "Gdzie jest?" Aplikacja:. Wystarczy jedno dotknięcie, aby sparować AirTag z iPhonem lub iPadem. Generacji z systemem iOS 14. 5 lub nowszym; lub iPad Pro, iPad 5.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość6.02
Długość3.27
Waga0.2
Szerokość0.71
Numer częściMX542ZM/A
ModelMX542ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

3. Apple

#ad

Apple AirTag 2 sztuki

#ad
Apple #ad - Dane lokalizacji i ich historia nigdy nie są zapisywane na AirTag. Dokładne wyszukiwanie wykorzystuje technologię ultraszerokopasmową, aby poprowadzić Cię bezpośrednio do Twojego AirTag w pobliżu iPhone 11 lub nowszy.

Aktywuj tryb "zgubiony" dla airtag i otrzymasz automatycznie powiadomienie, gdy znajdzie się w "Gdzie?" Sieć zostanie znaleziona. Wymienna bateria wytrzymuje ponad rok, a AirTag jest chroniony przed wodą i kurzem zgodnie z IP67. Miej swoje rzeczy w zasięgu wzroku i znajdź je, swojego przyjaciela: wewnątrz i inne urządzenia w "Gdzie jest?" Aplikacja:. Odtwarzaj dźwięk dzięki wbudowanemu głośnikowi i znajdź swoje rzeczy.

Lub po prostu proszę Siri o pomoc. Wystarczy jedno dotknięcie, aby sparować AirTag z iPhonem lub iPadem. Znajdź dalsze przedmioty za pomocą setek milionów urządzeń Apple w "Wo jest?" sieć. Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu. Cała komunikacja z "gdzie jest?" Sieć jest anonimowa i szyfrowana, aby zapewnić ochronę prywatności.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość4.09
Długość3.27
Waga0.18
Szerokość0.47
Numer częściMX532ZM/A
ModelMX532ZM/A

4. Apple

#ad

Apple AirTag 3 sztuki

#ad
Apple #ad - Znajdź dalsze przedmioty za pomocą setek milionów urządzeń Apple w "Wo jest?" sieć. Wymienna bateria wytrzymuje ponad rok, a AirTag jest chroniony przed wodą i kurzem zgodnie z IP67. Odtwarzaj dźwięk dzięki wbudowanemu głośnikowi i znajdź swoje rzeczy.

Cała komunikacja z "gdzie jest?" Sieć jest anonimowa i szyfrowana, aby zapewnić ochronę prywatności. Dane lokalizacji i ich historia nigdy nie są zapisywane na AirTag. Dokładne wyszukiwanie wykorzystuje technologię ultraszerokopasmową, aby poprowadzić Cię bezpośrednio do Twojego AirTag w pobliżu iPhone 11 lub nowszy. Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu.

Miej swoje rzeczy w zasięgu wzroku i znajdź je, swojego przyjaciela: wewnątrz i inne urządzenia w "Gdzie jest?" Aplikacja:. Wystarczy jedno dotknięcie, aby sparować AirTag z iPhonem lub iPadem. Lub po prostu proszę Siri o pomoc. Aktywuj tryb "zgubiony" dla airtag i otrzymasz automatycznie powiadomienie, gdy znajdzie się w "Gdzie?" Sieć zostanie znaleziona.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość4.09
Długość3.27
Waga0.26
Szerokość0.47
Numer częściMX532ZM/A
ModelMX532ZM/A

5. Tile

#ad

1 x Slim z funkcją wyszukiwania społeczności, kompatybilny z Alexa i Google Home, Tile Starter Pack 2022 lokalizator kluczy – 2 sztuki 1 x Mate, iOS i Android

#ad
Tile #ad - Kompatybilny z systemem android, ios i asystentem głosu – znajdź swoje przedmioty za pomocą bezpłatnej aplikacji Tile na urządzenia z systemem iOS i Android. Uaktualnienie do premium: otrzymuj aktywne inteligentne powiadomienia, gdy coś zapomnisz. Tile działa również z Amazon Alexa, Google Assistant i Siri.

Znajdź swój telefon komórkowy – naciśnij dwukrotnie przycisk na płytce, aby telefon zadzwonił – nawet gdy jest wyciszony. Otrzymasz również bezpłatną wymianę baterii i inne ekskluzywne funkcje. Powiadomienie o znalezieniu – poproś sieć tile o pomoc w znalezieniu. Szukaj w pobliżu – użyj aplikacji tile aby pozwolić Tile zadzwonić, gdy znajduje się w zasięgu Bluetooth lub powiedz urządzeniu inteligentnemu domowi, aby go wyszukało. Jeśli zgubiłeś swój tile - dodaj swoje dane kontaktowe, aby można było dotrzeć do Ciebie, gdy ktoś zeskanuje kod QR na zgubionym Tile.

Miej na oku więcej za mniej dzięki naszym zestawom wielopakowym. Szukaj dalej – jeśli znajdujesz się poza zasięgiem Bluetooth, użyj aplikacji Tile do wyświetlania ostatniej znanej lokalizacji Tile. Ledzenie kluczy, bez których nie możesz żyć, portfela i wielu innych: możesz łatwo znaleźć rzeczy, takie jak klucze i portfel. Dane techniczne: wodoodporny ip67, niewymienna bateria, która wytrzymuje do 3 lat, zasięg Bluetooth do 76 m.
MarkaTile #ad
ProducentTile #ad
Wysokość0.1
Długość3.36
Waga0.05
Szerokość2.12
Numer częściRE-46002
ModelRE-46002
Gwarancja12 Miesięcy

6. TekValue

#ad

Etui ochronne Airtag, TekValue 5 sztuk zawieszek Airtag do breloczków do kluczy Apple Airtag, mini AirTags, etui ze skóry PU do AirTag z kółkiem na klucze

#ad
TekValue #ad - Wielofunkcyjne etui ochronne: do breloków do kluczy airtag śledzi wszystkie codzienne przygody i podróże na torbie, plecaku lub walizce. Dzięki prostemu zamocowaniu na innych rzeczach, kluczyki samochodowe, takich jak klucze, plecak, możesz go wszędzie ze sobą zabrać, bez utraty go.

Gładkie wykończenie pozwala na czyszczenie kurzu i brudu za pomocą krótkiego wycierania lub spłukiwania. W ciągu 24 godzin zaproponujemy Ci 100% satysfakcjonujące rozwiązanie. Ochrona i wygoda: ta obudowa jest przystosowana do dni powietrznych, dzięki czemu może chronić Twoje urządzenie podczas Airtags. Etui ochronne to najlepszy partner Airtag. Odporny na pot, aby sprostać Twoim wymaganiom i nadać urządzeniu modę i piękno.

Jeśli masz niejasne pytania lub problemy z jakością, żółty, granatowy, skontaktuj się z nami. Ta osłona ma niezależny design. Mała, wygodna i wygodna w noszeniu. Wysokiej jakości materiał i wiele kolorów: wysokiej jakości materiał, zarysowania. Cztery bezpłatne matowe folie ochronne. Można go śledzić w czasie rzeczywistym, gdy wisi na szyi zwierzęcia. Obsługa klienta: 5 sztuk etui ochronnych do airtag czarny, brązowy, czerwony.
MarkaTekValue #ad
ProducentTekValue #ad
Waga0.11

7. Tile

#ad

Tile Mate 2022 lokalizator kluczy Bluetooth, w zestawie funkcja wyszukiwania społeczności, iOS i Android, 1 sztuka, kolor szary, zasięg 60 m, kompatybilna z Alexa i Google Home

#ad
Tile #ad - Znajdź swój telefon komórkowy – naciśnij dwukrotnie przycisk na płytce, aby Twój telefon zadzwonił – nawet gdy jest wyciszony. Tile działa również z Amazon Alexa, Google Assistant i Siri. Szukaj dalej – jeśli znajdujesz się poza zasięgiem Bluetooth, użyj aplikacji Tile do wyświetlania ostatniej znanej lokalizacji Tile.

Przymocuj tile mate do przedmiotów codziennego użytku, plecaki lub torebki. Skorzystaj z naszej bezpłatnej aplikacji, takich jak klucze, aby je znaleźć. Szukaj w pobliżu – użyj aplikacji tile aby zadzwonić Tile w zasięgu Bluetooth lub powiedz urządzeniu inteligentnemu domowi, że ma go szukać. Dane techniczne – wodoodporny stopień IP67, niewymienna bateria, która wytrzymuje do 3 lat, zasięg Bluetooth do 76 m. Upgrade do planu premium - otrzymuj proaktywne inteligentne powiadomienia, a wraz z refundacją za przedmioty otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli zapomnisz o czymś, jeśli nie możemy znaleźć Twojego z Tile powołać.

Wszechstronny tracker – tile pomaga zachować wgląd w twoje Digne. Kompatybilny z systemem android, ios i asystentem głosu – znajdź swoje przedmioty za pomocą bezpłatnej aplikacji Tile na urządzenia z systemem iOS i Android. Jeśli zgubiłeś swój tile - dodaj swoje dane kontaktowe, aby można było dotrzeć do Ciebie, gdy ktoś zeskanuje kod QR na zgubionym Tile. Powiadomienie o znalezieniu – poproś sieć tile o pomoc w znalezieniu.
MarkaTile #ad
ProducentTile #ad
Wysokość1.38
Długość1.38
Szerokość0.24
Numer częściRE-54001
ModelRE-54001
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

8. Esky

#ad

Sygnał dźwiękowy, znaki świetlne., Lokalizator kluczy, bezprzewodowy lokalizator rzeczy z częstotliwością radiową z 4 odbiornikami, latarka LED, bezprzewodowy lokalizator kluczy Esky

#ad
Esky #ad - Oraz pomaga odnaleźć przedmioty w promieniu 30 metrów. Zostań jednym z milionów zadowolonych klientów Esky. Skuteczny z odległości do 30 metrów: częstotliwości radiowej przenika przez wszystkie ściany, poduszki, podłogi, skórę itp.

Pilot jest wyposażony w lampkę, aby można było szukać również w nocy. 4 lokalizatory kluczy: zamocuj odbiorniki na czterech przedmiotach i dociśnij przyciski z kodowanymi kolorami, aby zlokalizować przedmioty. Atwy w użyciu i obsłudze. Sygnał dźwiękowy i światło: odbiorca na podstawie sygnałów dźwiękowych prowadzi do zagubionego przedmiotu. --.
MarkaEsky #ad
ProducentEsky #ad
Wysokość1.38
Długość8.27
Szerokość5.51
Numer częściES-KF02
ModelES-KF02

9. ATUVOS

#ad

ATUVOS KeyFinder KeyFinder 2-pak, wodoszczelność IP67, Bluetooth Key Finder do bagażu/walizek/portfela/toreb, Smart Tracker Tag kompatybilny z Apple Gdzie jest? Aplikacja tylko iOS, wymienny

#ad
ATUVOS #ad - Proszę dodać swoje dane kontaktowe, wiedząc, gdzie jest? Apple zostanie natychmiast poinformowany o zagubionych przedmiotach. Mamy 24-godzinną obsługę klienta, samochód i wiele innych. Jeśli odległość śledzenia znajduje się poza zasięgiem bluetooth, aby zlokalizować urządzenie ATUVOS Bluetooth Tracker na mapie, a nawet aktywować nawigację, możesz wybrać "Gdzie jest? "Aplikacja, aby poprowadzić Cię w pobliżu.

Pozostawione alarmy i tryb zagubiony: unikasz utraty swoich rzeczy, aktywuj tryb "lost Lost in Gdzie jest"? Zostaniesz automatycznie powiadomiony, aby można było się z tobą skontaktować, gdy zostanie rozpoznany przez sieć Apple FIND MY. Jeśli bateria jest pusta, wyszukiwarka produktów ATUVOS poinformuje Cię o wymianie. Jeśli lokalizator kluczy atuvos zostanie zgubiony, jeśli ktoś zeskanuje NFC zgubionego ATUVOS. Jest zasilany przez ogniwo guzikowe CR2032 o żywotności ponad 1 roku. Szukaj w pobliżu: współpracuje z aplikacją "gdzie jest?" firmy apple, dzwoniąc do urządzenia atuVOS Tracker Tag przez wbudowany głośnik, lub po prostu poproś Siri o pomoc.

Wskazówka: ten produkt obsługuje tylko urządzenia z systemem iOS, aby pomóc Ci znaleźć swoje rzeczy, a nie Android. Wielokrotne zastosowanie i obsługa klienta: atuvos keyfinder do walizki pomoże ci śledzić klucze, portfel, rower, kota, boże Narodzenie i inne święta. Wspaniały prezent dla twojej rodziny na urodziny, skontaktuj się z nami, torby, psa, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z ATUVOS Locator, zwierzęta domowe, aby rozwiązać problem. Wodoszczelność ip67 i wymienny akumulator: atuvos key finder jest zarówno wodoszczelny z klasą IP67, jak i trwały.
MarkaATUVOS #ad
ProducentATUVOS #ad
Wysokość0.39
Długość1.38
Szerokość1.38
Numer częściAT2101-2P
ModelAT2101-Pro
Gwarancja12 Miesięcy

10. ATUVOS

#ad

Wodoodporny,, bagażu, Bluetooth Item Finder do kluczy, ATUVOS Wyszukiwarka kluczy, walizek, Smart Tracker Tag kompatybilny z Apple Wo jest? Aplikacja iOS TYLKO JEST, zwierząt domowych, portfela

#ad
ATUVOS #ad - Jeśli lokalizator kluczy atuvos zostanie zgubiony, aktywuj tryb "lost lost in Gdzie jest"? Zostaniesz automatycznie powiadomiony, aby można było się z Tobą skontaktować, wiedząc, gdy zostanie rozpoznany przez sieć Apple FIND MY. Szukaj w pobliżu: współpracuje z aplikacją "gdzie jest?" firmy apple, dzwoniąc do urządzenia ATUVOS Tracker Tag przez wbudowany głośnik, aby pomóc ci znaleźć swoje rzeczy, lub po prostu poproś Siri o pomoc.

Jeśli bateria jest pusta, wyszukiwarka produktów ATUVOS poinformuje Cię o wymianie. Wskazówka: ten produkt obsługuje tylko urządzenia z systemem iOS, a nie Android. Daleka droga: atuvos smart tag wyszukuje przedmioty w większej odległości dzięki setkom milionów urządzeń apple "gdzie jest?" sieci. Pozostawione alarmy i tryb zagubiony: unikasz utraty swoich rzeczy, gdzie jest? apple zostanie natychmiast poinformowany o zagubionych przedmiotach. Wspaniały prezent dla twojej rodziny na urodziny, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z ATUVOS Locator, Boże Narodzenie i inne święta.

Jeśli odległość śledzenia znajduje się poza zasięgiem bluetooth, możesz wybrać "Gdzie jest? "Aplikacja, a nawet aktywować nawigację, aby zlokalizować urządzenie ATUVOS Bluetooth Tracker na mapie, aby poprowadzić Cię w pobliżu. Całkowicie za darmo. Wodoszczelność ip67 i wymienny akumulator: lokalizator kluczy atuvos jest zarówno wodoszczelny z klasą IP67, jak i trwały. Ochrona prywatności: ze względów prywatności sieć jest "Gdzie jest? "- aplikacja jest szyfrowana i anonimowa, a dane lokalizacji i historia nie są zapisywane na trackerze ATUVOS.
MarkaATUVOS #ad
ProducentATUVOS #ad
Wysokość0.39
Długość1.38
Szerokość1.38
Numer częściAT2101-1P
ModelAT2101-Pro
Gwarancja12 Miesięcy