Top 10 Slim Power Bank – Powerbanki do telefonów komórkowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AMEGAT

#ad

Słuchawkami, USB C In&Out, laptopami, AMEGAT Powerbank 20 000 mAh, tabletami, 30 W, zewnętrzne akumulatory do telefonów komórkowych, zewnętrzny akumulator z 3 portami, kompatybilny ze smartfonami

#ad
AMEGAT #ad - Masywna pojemność 20 000 mah: dzięki dużej pojemności akumulatora 20000 mah ten powerbank może spełnić wymagania ładowania większości urządzeń i. Należy pamiętać, że do osiągnięcia szybszej prędkości ładowania wymagana jest ładowarka USB-C 30 W nie wchodzi w zakres dostawy.

Kompleksowa ochrona: uspokój się podczas ładowania urządzeń, który chroni przed przeładowaniem, przepięciem, ponieważ nasz powerbank zawiera EntireProtect – kompleksowy system ochrony, przegrzaniem, przetężeniem, zwarciem i wieloma innymi. Duża pojemność oznacza, że masz do dyspozycji wystarczającą ilość energii do wielokrotnego ładowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Szybkie ładowanie 30 w: dzięki dwukierunkowemu pd 30 w usb c in & out większość smartfonów można naładować do 50% w ciągu 30 minut.

Przemyślane wzornictwo: w amegat łączymy funkcjonalność i design. Użyj stylowych efektów świetlnych za naciśnięciem przycisku i wysokiej jakości materiałów, aby poprawić teksturę produktu i uczynić go idealnym podczas lotów, podróży służbowych i przygód na świeżym powietrzu. Idealnie nadaje się do nowych smartfonów, tabletów i wszystkich nadchodzących urządzeń USB-C. Szybkie ładowanie 30 w: funkcja szybkiego ładowania 30 w umożliwia pełne ładowanie w ciągu zaledwie 4, 3 godziny.
MarkaAMEGAT #ad
ProducentShenzhen Autral Technology Innovation Co.,Ltd #ad
Wysokość0.91
Długość5.75
Waga0.95
Szerokość2.91
Numer częściPBQ2010
ModelPBQ2010
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

2. EasyAcc

#ad

EasyAcc powerbank w kolorze czarnym, etui w zestawie

#ad
EasyAcc #ad - Idealnie nadaje się do zabrania w podróż, do domu i na świeżym powietrzu wokół całego akcesoria do przechowywania.

Zamek błyskawiczny – łatwy w obsłudze wzornictwo sprawia, że ​ ​ kompaktowy i łatwy w użyciu. Przystosowanie do potrzeb, które pasuje do Power Bank, takie jak easyacc 20000 mAh 26000 mAh. Więcej, niż myślisz – 3 siatka kieszenie zewnętrzne na kabel do ładowania, słuchawki, karty SD i inne małe akcesoria. Kompletna ochrona – hartcase wzornictwo, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia dzięki szorowaniem, średnicy gałęzi lub do ciasnych promień zginania.
MarkaEasyAcc #ad
ProducentEasyAcc #ad
Wysokość1.6
Długość6.9
Waga0.33
Szerokość3.3
Numer częściUNF80PB-BEVAB
ModelUNF80PB-BEVAB

3. co2CREA

#ad

Co2CREA Pokrowiec na powercore Anker PowerCore 26800 mAh, nie zawiera Power Bank, torba do przenoszenia tylko etui, etui, zewnętrzny akumulator

#ad
co2CREA #ad - Co2crea torba do przenoszenia ravpower anker powercore + 26800 mAh Premium przenośna ładowarka wysokiej wydajności zewnętrzna bateria Pack Power Bank. Etui tylko do sprzedaży urządzenie i akcesoria nie wchodzą w zakres dostawy. Materiał: evA, kolor: czarny. Odporna na uderzenia i kurz i wodę.
Markaco2CREA #ad
Producentco2CREA #ad
Wysokość3.11
Długość8.74
Waga0.37
Szerokość5.35
Numer częściYOM-023
Modeluk160912-7

4. Samsung

#ad

Pojemność akumulatora 20 000 mAh, wskaźnik LED, szybkie ładowanie o mocy 25 W, Samsung Powerbank 20 Ah, potrójne ładowanie portów, smukła metalowa konstrukcja, szary Cosmic Gray

#ad
Samsung #ad - Bezpieczeństwo jest bezpieczne: powerbank 20 Ah jest wyposażony w funkcje bezpieczeństwa, aby chronić akumulator przed przeładowaniem, zwarciem, przegrzaniem i wieloma innymi. Kompatybilność wysoka trzy: dzięki możliwości ładowania potrójnego portu powerbank Samsung może jednocześnie ładować do trzech kompatybilnych urządzeń.

Więcej niż wystarczająca moc: powerbank samsung zapewnia pojemność akumulatora 20 000 mAh, dzięki czemu możesz wygodnie zasilać kompatybilne urządzenia w podróży. Szybkie ładowanie: powerbank samsung jest wyposażony w funkcję super szybkiego ładowania o mocy 25 W i standardy Samsung takie jak AFC Adaptive Fast Charging, Quick Charge 2.

0 i power Delivery 3. 0, dzięki czemu można błyskawicznie naładować kompatybilne urządzenia. Powerbank o smukłym metalowym wyglądzie: powerbank 20 Ah ma stylowy wygląd i może poinformować Cię o stanie naładowania za pomocą nowoczesnego wyświetlacza LED.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość5
Długość2.76
Waga0
Szerokość1.15
Numer częściEB-P5300XJEGEU
ModelEB-P5300XJEGEU
Gwarancja12 miesięcy

5. Anker

#ad

Kompatybilny z iPhone 15/14, AirPods i innymi czarny, Galaxy, iPad, 1 x USB-A, 10 000 mAh Powerbank z wbudowanym kablem USB-C, PD 30 W maksymalna moc z 1 x USB-C, Anker Nano Powerbank, MacBook

#ad
Anker #ad - Zakres dostawy: anker nano powerbank 30 w, wbudowany kabel USB, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Bezproblemowa moc o pojemności 10 000 mah: ciesz się bezproblemową energią w podróży dzięki wbudowanemu kablowi USB-C, który zapewnia bezproblemowe ładowanie w kompaktowej formie 10, 2 × 2, 4 × 5, 6 cm.

Zintegrowany kabel usb-c – użyj wbudowanego kabla usb-c, aby naładować smartfony, tablety i laptopy oraz samodzielnie naładować powerbank – spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie ładowania. Przyjazne dla środowiska: dzięki starannemu doborowi materiałów i metod produkcji zewnętrzna obudowa składa się w 80% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu odpadów konsumenckich PCR, aby świadomie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Dwukierunkowe ładowanie 30 w: zwiększ swój powerbank do 50% w zaledwie 45 minut lub naładuj swój iPhone 14 do 50% akumulatora w 30 minut dzięki szybkiemu ładowaniu 30 W w obu kierunkach.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość0.94
Długość4.09
Waga0.47
Szerokość2.06
Numer częściA1259
ModelA1259
Gwarancja24 Miesięcy

6. Anker

#ad

1 x USB-A, PD 30 W maksymalna moc z 1 x USB-C, kompatybilny z iPhone 15/14, AirPods i innymi niebieski, MacBook, 10 000 mAh Powerbank z wbudowanym kablem USB-C, iPad, Anker Nano Powerbank, Galaxy

#ad
Anker #ad - Zakres dostawy: anker nano powerbank 30 w, wbudowany kabel USB, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Zintegrowany kabel usb-c – użyj wbudowanego kabla usb-c, aby naładować smartfony, tablety i laptopy oraz samodzielnie naładować powerbank – spełnia wszystkie Twoje potrzeby w zakresie ładowania.

Dwukierunkowe ładowanie 30 w: zwiększ swój powerbank do 50% w zaledwie 45 minut lub naładuj swój iPhone 14 do 50% akumulatora w 30 minut dzięki szybkiemu ładowaniu 30 W w obu kierunkach. Przyjazne dla środowiska: dzięki starannemu doborowi materiałów i metod produkcji zewnętrzna obudowa składa się w 80% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu odpadów konsumenckich PCR, aby świadomie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

Bezproblemowa moc o pojemności 10 000 mah: ciesz się bezproblemową energią w podróży dzięki wbudowanemu kablowi USB-C, który zapewnia bezproblemowe ładowanie w kompaktowej formie 10, 4 × 5, 2 × 2, 6 cm.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość0.94
Długość4.09
Waga0.47
Szerokość2.06
Numer częściA1259
ModelA1259
Gwarancja24 EU

7. AMEGAT

#ad

Smukłe, tabletami, kompatybilne ze smartfonami, 30 W Fast Charging Power Bank USB C, wejście i wyjście, zewnętrzne akumulatory do telefonów komórkowych, AMEGAT Powerbank 10 000 mAh, laptopami,

#ad
AMEGAT #ad - Smukła pojemność 10 000 mah: dzięki grubości zaledwie 17 mm nasz powerbank jest mniejszy niż Twój smartfon i dzięki temu bez problemu zmieści się w każdej torbie lub plecaku. Szybsze ładowanie o mocy 30 w: nasz powerbank jest wyposażony w dwukierunkowe wejście usb C PD i out, dzięki czemu większość smartfonów może być naładowana do 60% w zaledwie 30 minut.

Konstrukcja z dwoma portami: wyposażony w 1 port usb c i 1 port usb-a, nasz powerbank może ładować dwa urządzenia jednocześnie, aby spełnić różne wymagania dotyczące portu ładowania. Ciesz się ładownością przez cały dzień w podróży. Jest idealnie kompatybilny z nowymi smartfonami, tabletami i nadchodzącymi urządzeniami USB-C. Przemyślane wzornictwo: w amegat przywiązujemy dużą wagę do funkcjonalności i wzornictwa. Kompleksowa ochrona: podczas ładowania urządzeń zapewnij sobie bezpieczeństwo, przegrzaniem, przetężeniem, kompleksowy system ochrony, ponieważ nasz powerbank zawiera EntireProtect, przepięciem, który chroni przed przeładowaniem, zwarciem i wieloma innymi.

Złącze usb c obsługuje wejście 18 W High-Speed i minimalizuje czas oczekiwania. Nasz powerbank jest wyposażony w stylowe efekty świetlne i wysokiej jakości materiały, że jest idealny do lotów, które poprawiają jego teksturę i sprawiają, podróży i przygód na świeżym powietrzu.
MarkaAMEGAT #ad
ProducentShenzhen Autral Technology lnnovation Co.,Ltd. #ad
Wysokość0.78
Długość5.55
Szerokość2.6
Numer częściPBQ1010
ModelPBQ1010
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

8. Anker

#ad

Galaxy S21/S20, Pixel 3/3XL, zewnętrzny akumulator kompatybilny z iPhone 12/11/Mini/Pro/Pro Max/XR/XS, Anker PowerCore 10000 Redux, 10000 mAh Powerbank USB-C Power Delivery 25 W, iPad Mini 5

#ad
Anker #ad - Błyskawiczne ładowanie: powercore jest ładowany za pomocą ładowarki ściennej USB-C Power Delivery w zaledwie 2, 8 godziny zasilacz nie wchodzi w zakres dostawy. Power pur: powercore 10000 redux ma więcej niż wystarczającą ilość energii na dwa ładunki iPhone'a 12 i co najmniej jedno pełne ładowanie iPada mini 5.

Do jednoczesnego ładowania wystarczy użyć podwójnych portów USB. Pierwszorzędne wzornictwo: matowy materiał powierzchni oraz niebieskie światło LED wskaźnika stanu sprawiają, że powerbank PowerCore 10000 Redux jest świetnym dodatkiem. Potrójne możliwości ładowania: jeden port usb-c 25 w z power delivery, port usb-a z technologią PowerIQ oraz inteligentne ładowanie podtrzymujące dla urządzeń o niskiej mocy.

Co otrzymasz: powercore 10000 redux powerbank, kabel usb c na usb-c z adapterem C-A, pasek do noszenia, worek podróżny, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Kabel do ładowania mikro USB i kabel do ładowania Lightning nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość1.07
Długość4.22
Waga0.44
Szerokość2.06
Numer częściA1246011
ModelA1246

9. Catmart

#ad

Bezprzewodowy Power Bank PD 20 W, biały, Magnetyczny powerbank 10 000 mAh, kompatybilny z Mag-Safe do iPhone 15/14/13/12 Plus/Mini/Pro/Pro Max, QC 3.0 USB-C, szybkie ładowanie

#ad
Catmart #ad - Jedną ręką podczas ładowania. Wielofunkcyjne ładowanie – mag-safe wireless portable charger obsługuje szybkie ładowanie przewodowe usb-c 20 W i szybkie ładowanie bezprzewodowe 15 W, które jest odpowiednie dla większości urządzeń, można ładować 2 urządzenia jednocześnie i dzielić się przenośną mocą ładowania z przyjaciółmi i rodziną w dowolnym momencie.

Przenośny magnetyczny powerbank – waży zaledwie 200 g, tylko rozmiar karty bankowej. Silna siła magnetyczna – magnetyczny powerbank o pojemności 10 000 mah wykorzystuje unikalną silną technologię magnetyczną, jak chcesz, możesz łatwo odbierać połączenia, nie potrząsaj i przyjmuj przez sekundę adsorpcji, bezprzewodowy powerbank Mag-Safe adsorbuje tył iPhone'a 15/14/13/12 i inne serie podczas ładowania. Wykonane z silikonu przypominającego dziecko, który można zabrać ze sobą do torby, aby lepiej chronić telefon przed zarysowaniami podczas bezprzewodowego ładowania, jest lekki i przenośny, idealny towarzysz podróży, najcieńszy i najlżejszy design, walizki lub gdziekolwiek jesteś.

Magnetyczna przenośna ładowarka została wielokrotnie przetestowana i wielokrotnie testowana, może być używana z zaufaniem i można ją zabrać ze sobą w samolocie. Potrząśnij nim tak, nie upuszczaj, robić selfie itp. Bezprzewodowe ładowanie – bezprzewodowy powerbank mag-safe jest przeznaczony do iPhone 15/14/13/12, Airpods i magsafe Cases z technologią ssania Mag-Safe. Pożegnaj się z uciążliwymi kablami do transmisji danych. Wysoka ochrona – wbudowany wysokiej jakości chip i wydajny system bezpieczeństwa zapewniają ochronę przed przeładowaniem, przetężeniem, przepięciem i wysoką temperaturą.
MarkaCatmart #ad
ProducentCatmart #ad
Waga0.44
Gwarancja3 Miesięcy

10. UGREEN

#ad

IPhone 15 Pro/Pro Max / 15/14 Pro, powerbank z 3 portami USB C, kompatybilny z MacBook Pro/Air, zewnętrzny akumulator z cyfrowym wyświetlaczem, UGREEN Nexode powerbank 100 W, Galaxy S24, 20 000 mAh

#ad
UGREEN #ad - Ogromna pojemność 20 000 mah: powerbank ugreen 20000 mah zapewnia twoim urządzeniom więcej mocy niż wystarczająco. Błyskawiczne ładowanie laptopa o mocy 100 w: wyposażony w power delivery 3. 0 złącze usb-c1 osiąga maksymalną moc szybkiego ładowania 100 W, dzięki czemu można szybko naładować komputer w dowolnym miejscu i czasie.

30 w; usb-a: maks. Super power station 3 w 1: łącznie trzy porty usb-c1: maks. Powerbank ugreen 100 w może naładować macBook Pro 16" w ciągu 40 minut 50%. Kompleksowy system ochrony sprawia, materiał przyjazny dla samolotu, że proces ładowania jest bezpieczniejszy i bardziej niezawodny. 22, które zapewnia moc wejściową 65 w i ładuje się samoczynnie, 5 w ten powerbank ugrEEN gwarantuje wydajne ładowanie urządzeń z dużą prędkością. Iphone 14 pro / 13 pro /13 pro max / se 2022/2020, Dji Mavic Air itd. Ten powerbank odpowiedni do samolotu można również zabrać ze sobą na pokład.

Smart & premium w podróży: cyfrowy wyświetlacz led wyraźnie pokazuje pozostałą baterię powerbanku. Dzięki ogromnej pojemności baterii 20 000 mah i stabilnemu czasowi pracy baterii możesz w pełni naładować macbook air M2 15" do 1, Galaxy S23 Ultra do 3, 4 razy i DJI Mavic Pro 3, 5 razy, 0 razy, iPhone 15 Pro do 4, Switch 3, 9 razy, 1 raza, dzięki czemu zawsze będziesz w przepływie. Inteligentny tryb konserwacji, stylowy wygląd, prosty i przenośny design zapewniają Ci energię podczas podróży dookoła świata. Jeden dla wszystkich: dzięki wielu protokołom takim jak pd 3.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUgreen Group Limited #ad
Wysokość1.06
Długość5.47
Waga0.93
Szerokość3.18
Numer części25188
Model25188
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji