Top 10 Smart TV Touchscreen – Kina domowe, telewizory i odtwarzacze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. FITUEYES

#ad

Stojak pod telewizor z kółkami z regulacją wysokości, FITUEYES Stojak pod telewizor na kółkach z drewnianą półką, wychylny do 32 do 70 cali płaski ekran do 40 kg. Maks. VESA. 400 x 600

#ad
FITUEYES #ad - Na płycie można umieścić urządzenia Hi-Fi, takie jak odtwarzacz DVD i odbiornik. Modele vesa 200*200-400*600 Praktyczny i stabilnydzięki kółkom do mebli stojak pod telewizor można łatwo zwijać w pomieszczeniu.

Kompatybilny z większością marek telewizorów. Porządek i elegancjadzięki pierścieniowi z tworzywa sztucznego kable można porządnie połączyć. Nie pozostawia odcisków palców i nie pęka. Regulacja i wychylność6 poziomów wysokości od 1270 mm do 1470 mm dzięki 2 poziomom regulacji wysokości. Atwy montaż - wszystkie niezbędne instrukcje dotyczące sprzętu i instalacji są dostarczane w zestawie. Nie trzeba wiercić w ścianie.

Kąt widzenia można obracać o 30 stopni w lewo lub w prawo. Płyta podłogowa z drewna o grubości 20 mm zapewnia stabilne i trwałe trzymanie. Jedyne w swoim rodzaju czerwono-czarne wzornictwo nadaje Twojemu domowi lub sali konferencyjnej nowoczesny elegancki wygląd. Uniwersalne i kompatybilnenadaje się do telewizorów, monitorów komputerowych o przekątnej ekranu 32-70 cali do 40 kg.
MarkaFITUEYES #ad
ProducentFITUEYES #ad
Numer częściFT-E1653WW-EU
ModelFT-E1653WW
Gwarancja10 lat gwarancji producenta

2. RICOO

#ad

Uniwersalny stojak na telewizor z kółkami FS0364, stojak na telewizor do 50 kg, RICOO Stojak pod telewizor z regulacją wysokości, maks. VESA 600 x 400 mm, nóżki do telewizora

#ad
RICOO #ad - Obciążenie 50 kg. Funkcje: stojak podłogowy z systemem zarządzania kablami / prowadzeniem kabli zintegrowany z kolumną. Funkcja mocowania / funkcja blokady. Uchwyt na telewizor wózek. Pojemność: maks.

Stojak na telewizor nadaje się również do zakrzywionych. Płyta przednia obraca się o 90/-0 stopni. Zastosowanie: ten stojak na wyświetlacz nada twojemu salonowi nowoczesny wygląd. Możliwość obrotu dzięki rolowanym nóżkom. Dzięki kółkom do mebli stojak pod telewizor można mobilnie przenieść do sali konferencyjnej. Pasujący ekran o przekątnej 102 cm / 49" 127 cm / 50" 140 cm 152 cm / 45" 124 cm / 42" 114 cm / 40" 107 cm / 60" 165 cm 178 cm 191 cm.

Możliwość nachylenia stojaka pod telewizor +/-10 stopni. Nadaje się do większości producentów i marek. Półki regałowe o obciążeniu 5 kg. Półka na urządzenia HiFi, takie jak odtwarzacze DVD i odbiorniki. Kompatybilność z: vesa 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 500x400, 400x400, 600x300, 600x400.
MarkaRICOO #ad
ProducentRICOO #ad
Wysokość16.14
Długość12.72
Waga48.5
Szerokość2.48
Numer częściFS0364
ModelFS309-S

3. ECOMOIST

#ad

Ecomoist środek do czyszczenia ekranu, produkt naturalny, bez substancji chemicznych, 100 ml, w zestawie ściereczka z mikrofibry

#ad
ECOMOIST #ad - Ecomoist" jest dostępny w rozmiarach 50 ml / 100 ml i 250 ml. Iphone, ekrany dotykowe, led, notebook, laptop, TFT, iMac, LCD, plazma, smartfony i tablety itp.

Nie zawiera kwasów i substancji alkoholowych. Zestaw zawiera butelkę o pojemności 100 ml i bardzo miękką ściereczkę z mikrofibry ok. Naturalne składniki, bez alkoholu, amoniaku i perfum. Przyjazny dla środowiska i antystatyczny. 30 x 30 cm. Rodek do czyszczenia ekranu ecomoist idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich gładkich i bardzo wrażliwych powierzchni i wyświetlaczy, iPad, telewizor, takich jak np. Wystarczy zajrzeć do naszego sklepu Amazon. Nietoksyczny – niepalny. Bezpieczny do stosowania wokół dzieci i zwierząt domowych.
MarkaECOMOIST #ad
ProducentEcozon Ltd #ad
Wysokość2.36
Długość4.72
Waga0.35
Szerokość1.57
Numer częściSC100MLUK
ModelSC100MLUK

4. ECOMOIST

#ad

Zielony produkt – bez amoniaku i alkoholu, czyści cały tłuszcz i plamy, iPhone'ów, Ecomoist środek do czyszczenia ekranu 250 ml, iPadów, ekranów dotykowych itp, komputerów, nadaje się do laptopów, LED/TFT/plazma. Komt z ręcznikiem z mikrofibry – produkt naturalny bez chemikaliów

#ad
ECOMOIST #ad - Przyczyniaj się do ochrony środowiska i usuń najpierw kurz i odciski palców. Idealnie nadaje się do czyszczenia urządzeń z ekranem dotykowym takich jak smartfony, notebooków i laptopów, klawiatur, dużych, płaskich telewizorów o wysokiej rozdzielczości, ekranów TFT, soczewek projektora, myszy komputerowych, tablety i e-czytniki, odtwarzaczy CD i DVD.

Nie zawiera agresywnych chemikaliów i substancji alkoholowych. Bezpieczny dla dzieci i zwierząt domowych. Wysokiej jakości ściereczka z mikrofibry o wymiarach 40 cm x 40 cm doskonale nadaje się do czyszczenia monitorów, wyświetlaczy tabletów i konsol do gier. Wyprodukowano w wielkiej brytanii. Inteligentny rozmiar: butelka o pojemności 250 ml ma idealny rozmiar w podróży. Nadaje się również do czyszczenia zabawek dla dzieci.

Spray do czyszczenia telewizorów, laptopów, monitorów komputerowych, MacBook Pro oraz urządzeń z ekranami LCD i LED. Usuwa brud i tłuszcz i działa przeciwko zarazkom. Przyjazna dla środowiska butelka z rozpylaczem może być wielokrotnie używana. Nadaje się również do czyszczenia szyb szklanych. Bezalkoholowy, biodegradowalny i hipoalergiczny roztwór do czyszczenia, delikatny do powlekania ekranu, ale z efektem antybakteryjnym i antystatycznym.
MarkaECOMOIST #ad
ProducentEcozon Ltd #ad
Wysokość6.3
Długość3.15
Waga0.66
Szerokość3.15
Numer częściSC250MLUK
ModelSC250MLUK

5. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Blum preparat do czyszczenia monitora

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Ciereczka z mikrofibry: bardzo gruba i miękka ściereczka do czyszczenia o gramaturze 365 g/m². Idealne czyszczenie bardzo wrażliwych wyświetlaczy. Przyjazny dla środowiska: nasz spray do czyszczenia wyświetlacza czyści bez uszkadzania ekranu. Doskonały spray do czyszczenia telewizora lcd, kremy, LED, plamy tłuszczu, OLED, odciski palców, QLED, ekranu dotykowego i monitora TFT.

Można prać w temperaturze do 60°C i suszyć w suszarce. Zawartość środka do czyszczenia telefonu komórkowego jest biodegradowalna. Projekt, produkcja i napełnianie w naszym zakładzie. Czyści wszystkie wyświetlacze: nasz środek do czyszczenia ekranu / czyszczenia telewizora czyści bez trudu każdy wyświetlacz! Niezależnie od tego, laptop również kompatybilny z wyświetlaczami Macbook, wyświetlaczami samochodowymi, telefonem, komputerem, czy jest to telewizor Smart TV, tabletami lub ekranami TFT.

Rodek do czyszczenia monitora ma wysoką moc czyszczenia dzięki specjalnej formule. Nie zawiera agresywnych ani zawierających chlor. Wyprodukowano w niemczech: profesjonalny produkt niemieckiej produkcji. Wysoka moc czyszczenia: nasz środek do czyszczenia wyświetlacza bez problemu usuwa uporczywe zabrudzenia, bez uszkadzania ekranu. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z Heidelbergu.
MarkaBLUM MANUFAKTUR #ad
ProducentBlum Manufaktur #ad
Wysokość0.04
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściBM-SC100ML_SML
ModelBM-SC100ML

6. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Blum preparat do czyszczenia monitora

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Przyjazny dla środowiska: nasz spray do czyszczenia wyświetlacza czyści bez uszkadzania ekranu. Zawartość środka do czyszczenia telefonu komórkowego jest biodegradowalna. Projekt, produkcja i napełnianie w naszym zakładzie. Można prać w temperaturze do 60°C i suszyć w suszarce.

Wyprodukowano w niemczech: profesjonalny produkt niemieckiej produkcji. Idealne czyszczenie bardzo wrażliwych wyświetlaczy. Czyści wszystkie wyświetlacze: nasz środek do czyszczenia ekranu / czyszczenia telewizora czyści bez trudu każdy wyświetlacz! Niezależnie od tego, laptop również kompatybilny z wyświetlaczami Macbook, czy jest to telewizor Smart TV, komputerem, wyświetlaczami samochodowymi, telefonem, tabletami lub ekranami TFT. Doskonały spray do czyszczenia telewizora LCD, LED, ekranu dotykowego i monitora TFT.

Ciereczka z mikrofibry: bardzo gruba i miękka ściereczka do czyszczenia o gramaturze 365 g/m². Nie zawiera agresywnych ani zawierających chlor. Wysoka moc czyszczenia: nasz środek do czyszczenia wyświetlacza bez problemu usuwa uporczywe zabrudzenia, QLED, odciski palców, plamy tłuszczu, OLED, kremy, bez uszkadzania ekranu. Rodek do czyszczenia monitora ma wysoką moc czyszczenia dzięki specjalnej formule. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z Heidelbergu.
MarkaBLUM MANUFAKTUR #ad
ProducentBlum Manufaktur #ad
Wysokość0.5
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściBM-SC250ML
ModelBM-SC250ML

7. HOPVISION

#ad

15 0000 godzin, obsługuje wyświetlacz 4K 350", Native 1080P Full HD projektor do kina domowego, projektor multimedialny do smartfona/komputera/laptopa/PS4/pamięci TV/EXCEL/PPT, 10000 l

#ad
HOPVISION #ad - Ponadto hopvision oferuje 3 lata bezpłatnych napraw i dożywotnie profesjonalne wsparcie techniczne. Doskonałe kino domowe i profesjonalne wsparcie techniczne - projektor hopvision z krótką odległością nadaje się do wielu scen, takie jak gry, filmy, seriale telewizyjne, sport, zdjęcia, do PPT/EXCEL/Word.

Wbudowane głośniki dual Stereo z dźwiękiem SRS, precyzyjne i mocne basy. Wlan dongle, tv Stick lub Roku. Wydajne głośniki zapewniają inne i zaskakujące wrażenia. Niskie zużycie energii i trwała lampa - ten ulepszony projektor jest wyposażony w najlepszy system chłodzenia, wysoką wydajność chłodzenia i niski poziom hałasu wentylatora, dzięki czemu żywotność żarówki może zostać przedłużona do 150 000 godzin, co oznacza, że można jej używać przez ponad 20 lat nieprzerwanego użytkowania. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, uefa champions league, ale również jako kino domowe w scenach roboczych, może być używany nie tylko jako kino domowe, skontaktuj się z nami.

Połączenie multimedialne i doskonałe wrażenia z ekranu dotykowego - interfejs obejmuje wyjście HDMI/USB/AV / audio 3, 5 mm. Ogromne wrażenia z obrazu o przekątnej 90 cm i dźwięk stereo hi-fi - projektor hopvision 1080p full hd o rozmiarach do 350 cali, które zapewniają wyższe tony, ciesz się wspaniałymi wrażeniami z obrazu. Tak jak przyniosłeś teatr do domu. Kompatybilny ze smartfonami/tabletami/komputerami/telewizorami / laptopami/pendrivem/odtwarzaczami PS4/DVD / TV Box itp.
MarkaHOPVISION #ad
ProducentHOPVISION #ad
Numer częściHU-XI-201
ModelJQ818A
Gwarancja2 lata gwarancji

8. BLUM MANUFAKTUR

#ad

Blum preparat do czyszczenia monitora

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Wyprodukowano w niemczech: profesjonalny produkt niemieckiej produkcji. Doskonały spray do czyszczenia telewizora LCD, kremy, LED, odciski palców, ekranu dotykowego i monitora TFT. Przyjazny dla środowiska: nasz spray do czyszczenia wyświetlacza czyści bez uszkadzania ekranu.

Można prać w temperaturze do 60°C i suszyć w suszarce. Idealne czyszczenie bardzo wrażliwych wyświetlaczy. Wysoka moc czyszczenia: nasz środek do czyszczenia wyświetlacza bez problemu usuwa uporczywe zabrudzenia, QLED, plamy tłuszczu, OLED, bez uszkadzania ekranu. Zawartość środka do czyszczenia telefonu komórkowego jest biodegradowalna. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z Heidelbergu. Rodek do czyszczenia monitora ma wysoką moc czyszczenia dzięki specjalnej formule. Ciereczka z mikrofibry: bardzo gruba i miękka ściereczka do czyszczenia o gramaturze 365 g/m².

Nie zawiera agresywnych ani zawierających chlor. Projekt, produkcja i napełnianie w naszym zakładzie. Czyści wszystkie wyświetlacze: nasz środek do czyszczenia ekranu / czyszczenia telewizora czyści bez trudu każdy wyświetlacz! Niezależnie od tego, czy jest to telewizor Smart TV, telefonem, komputerem, laptop również kompatybilny z wyświetlaczami Macbook, wyświetlaczami samochodowymi, tabletami lub ekranami TFT.
MarkaBLUM MANUFAKTUR #ad
ProducentBlum Manufaktur #ad
Wysokość0
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściBM-SC50ML
ModelBM-SC50ML

9. ROGGE

#ad

2 x 250 ml LCD, TFT, LED, wyświetlacze dotykowe + Plasma Screen Cleaner + 2X ROGGE + Vileda Prof. ściereczki z mikrofibry 38 x 40 cm. The Original, ROGGE Duo-Clean Original podwójny zestaw, TV

#ad
ROGGE #ad - Ciereczka z mikrofibry można prać w temperaturze do 95 stopni. Wyświetlacz sprawdzony przez producenta. Bez alkoholu, z antystatycznym, opakowanie FSC Made in Germany.

Prać do 180 razy bez utraty jakości. Czyszczenie bez smug * rogge + vileda prof. Z "bardzo dobrym". Led, lcd, notebooka, ekranów dotykowych, TFT, innych smartfonów i tabletów itp. Biodegradowalny, czyszczenie bez smug. Zaufanie się opłaca. Dziękujemy naszym klientom. Rogge screen cleaner idealnie nadaje się do czyszczenia wszystkich gładkich i bardzo wrażliwych gładkich powierzchni i wyświetlaczy, plazmy, telewizora, laptopa, takich jak np. Rogge oryginalny produkt od 1998 roku.
MarkaROGGE #ad
ProducentROGGE #ad
Numer częściRO-DUO 10025
Model10025

10. BLUM MANUFAKTUR

#ad

środek do czyszczenia wyświetlacza + ściereczka z mikrofibry 30 x 30 cm. Idealne czyszczenie wszystkich ekranów i wyświetlaczy. Bez smug 100 ml, Blum

#ad
BLUM MANUFAKTUR #ad - Wysoka moc czyszczenia: nasz środek do czyszczenia wyświetlacza bez problemu usuwa uporczywe zabrudzenia, QLED, kremy, LED, bez uszkadzania ekranu. Doskonały spray do czyszczenia telewizora LCD, OLED, plamy tłuszczu, odciski palców, ekranu dotykowego i monitora TFT.

Ciereczka z mikrofibry: bardzo gruba i miękka ściereczka do czyszczenia o gramaturze 365 g/m². Można prać w temperaturze do 60°C i suszyć w suszarce. Zawartość środka do czyszczenia telefonu komórkowego jest biodegradowalna. Czyści wszystkie wyświetlacze: nasz środek do czyszczenia ekranu / czyszczenia telewizora czyści bez trudu każdy wyświetlacz! Niezależnie od tego, czy jest to telewizor Smart TV, telefonem, wyświetlaczami samochodowymi, laptop również kompatybilny z wyświetlaczami Macbook, komputerem, tabletami lub ekranami TFT.

Nie zawiera agresywnych ani zawierających chlor. Przyjazny dla środowiska: nasz spray do czyszczenia wyświetlacza czyści bez uszkadzania ekranu. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z Heidelbergu. Rodek do czyszczenia monitora ma wysoką moc czyszczenia dzięki specjalnej formule. Idealne czyszczenie bardzo wrażliwych wyświetlaczy. Projekt, produkcja i napełnianie w naszym zakładzie.
MarkaBLUM MANUFAKTUR #ad
ProducentBLUM MANUFAKTUR #ad
Wysokość1.77
Długość6.3
Szerokość5.12
Numer częściBM-SC100ML-B
ModelBM-SC100ML-B