Top 10 Vorwerk Staubsauger Kobold – Odkurzacze pionowe i szczotki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HONITURE

#ad

Lekki odkurzacz antysplątany, sierści zwierząt S13, do twardych podłóg, HONITURE Odkurzacz akumulatorowy 450 W/38000 Pa, dywanów, czas pracy do 55 min, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym

#ad
HONITURE #ad - Ekran dotykowy duży panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia łatwe ustawienie mocy ssania i odczytanie stanu odkurzacza. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Zdejmowany akumulator można ładować pojedynczo lub na urządzeniu głównym. Krawędź szczotki podłogowej płynnie wpasowuje się w ścianę, dzięki czemu kurz może skutecznie wchłaniać się z krawędzi i narożników ściany.

Gładkie włosie zapobiega plątaniu się włosów na wałku. 7-warstwowy filtrdzięki w pełni uszczelnionemu 7-warstwowemu systemowi filtrowania ten odkurzacz akumulatorowy może bezprzewodowo filtrować mikroskopijne cząsteczki kurzu o grubości zaledwie 0, 3 mikrona przy współczynniku filtracji do 99, 98%. Głębokie czyszczenie i brak plątania się – ulepszone połączenie dużej szczotki podłogowej i wałków szczotkowych w kształcie litery v umożliwia głębokie czyszczenie włosów i cząstek na podłogach lub dywanach. Gniazdo na tabletki zapachoweodkurzacz akumulatorowy honiture s13 jest wyposażony w gniazdo na tabletki zapachowe, w które można włożyć swoje ulubione tabletki zapachowe.

Gdy urządzenie jest włączone, emanuje Twoim ulubionym zapachem i zapewnia naprawdę romantyczne doznania podczas czyszczenia. Długi czas pracy do 55 minut dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia do 55 minut, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu. Duża moc ssaniadzięki bezszczotkowemu silnikowi 450 w odkurzacz akumulatorowy HONITURE S13 zapewnia dużą moc ssania 38 000 Pa w trybie MAX, kurz, dzięki czemu bez problemu zbiera brud, okruchy, sierść zwierząt i inne zabrudzenia.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7.48
Długość19.29
Waga7.94
Szerokość11.42
Numer częściLIFX24S13
ModelLIFX24S13

2. HONITURE

#ad

Dywanów, sierści zwierząt S13, lekki odkurzacz antysplątany, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, czas pracy do 55 min, do twardych podłóg, HONITURE Odkurzacz akumulatorowy 450 W/38000 Pa

#ad
HONITURE #ad - 7-warstwowy filtrdzięki w pełni uszczelnionemu 7-warstwowemu systemowi filtrowania ten odkurzacz akumulatorowy może bezprzewodowo filtrować mikroskopijne cząsteczki kurzu o grubości zaledwie 0, 3 mikrona przy współczynniku filtracji do 99, 98%. Krawędź szczotki podłogowej płynnie wpasowuje się w ścianę, dzięki czemu kurz może skutecznie wchłaniać się z krawędzi i narożników ściany.

Ekran dotykowy duży panel sterowania z ekranem dotykowym umożliwia łatwe ustawienie mocy ssania i odczytanie stanu odkurzacza. Zdejmowany akumulator można ładować pojedynczo lub na urządzeniu głównym. Gniazdo na tabletki zapachoweodkurzacz akumulatorowy honiture s13 jest wyposażony w gniazdo na tabletki zapachowe, w które można włożyć swoje ulubione tabletki zapachowe. Panel sterowania pokazuje poziom akumulatora, moc ssania i ostrzeżenia w przypadku zablokowania szczotki lub zapchania ssania. Gdy urządzenie jest włączone, emanuje Twoim ulubionym zapachem i zapewnia naprawdę romantyczne doznania podczas czyszczenia.

Długi czas pracy do 55 minut dzięki akumulatorom 7 x 2500 mah o dużej pojemności bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia do 55 minut, co zapewnia gruntowne czyszczenie w całym domu. Głębokie czyszczenie i brak plątania się – ulepszone połączenie dużej szczotki podłogowej i wałków szczotkowych w kształcie litery v umożliwia głębokie czyszczenie włosów i cząstek na podłogach lub dywanach. Gładkie włosie zapobiega plątaniu się włosów na wałku.
MarkaHONITURE #ad
ProducentHONITURE #ad
Wysokość7
Długość15
Waga7.94
Szerokość13
Numer częściAL-S13-DE
ModelS13-UK-CJD219

3. Bissell

#ad

BISSELL Pet Hair Eraser bezprzewodowy odkurzacz ręczny, samochodów i dywanów, tapicerki, 68 dB, czarny/tytanowy,, 14,4 V, do schodów, obracająca się rolka szczotki, zwalcza sierść zwierząt i brud

#ad
Bissell #ad - Idealnie nadaje się do czyszczenia sierści zwierząt na różnych powierzchniach. Wydajny silnik: zmotoryzowana nasadka szczotki niezawodnie usuwa osadzone włosy zwierząt domowych i brud. Ciesz się gruntownym czyszczeniem bez uciążliwego usuwania sierści zwierząt. Pobierz instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące użytkowania produktu, przewiń stronę produktu w dół do "Przewodniki produktu i dokumenty" i pobierz pomocną instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Koniec z uciążliwym kablem, który będzie Ci przeszkadzał. Utrzymuj swoje urządzenie zawsze gotowe do użycia i higienicznie czyste. Akumulator litowo-jonowy: dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 14, 4 V możesz cieszyć się wydajnym bezprzewodowym czyszczeniem przez nawet 18 minut. Odkryj wszystkie funkcje i optymalnie wykorzystaj swój produkt! Trzystopniowa filtracja: dzięki trzystopniowej filtracji nawet najdrobniejsze cząsteczki i alergeny są skutecznie filtrowane z powietrza.

Ciesz się czystszym i świeższym otoczeniem. Specjalne zestawy dla zwierząt domowych: zawiera specjalne nasadki dla zwierząt domowych, w tym zmotoryzowaną nasadkę szczotkową, ssawkę szczelinową i nasadkę do czyszczenia tapicerki. Duży pojemnik na brud: duży i łatwy do opróżnienia pojemnik na brud umożliwia łatwe usuwanie sierści zwierząt i brudu.
MarkaBissell #ad
ProducentBISSELL #ad
Wysokość17.24
Długość7.76
Waga3
Szerokość5.63
Numer części2278N
Model2278N

4. MEDION

#ad

400 W, dotykowy wyświetlacz LED,, HEPA H13, technologia cyklonowa, akumulator, odkurzacz pionowy 2 w 1, bezworkowy, czujnik kurzu, MEDION Odkurzacz pionowy P400 W z funkcją wycierania bezprzewodowy

#ad
MEDION #ad - Technologia cyklonowa bezworkowa: praktyczne i higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz. Funkcja 2 w 1: odkurzanie i wycieranie jednocześnie.

Akumulatorowy odkurzacz pionowy z bezworkową technologią cyklonową, moc ssania 22 kPa, wyjątkowo elastyczny, różne końcówki dysz i szczotki. Zakres dostawy: akumulatorowy odkurzacz pionowy md 11609, ssawka szczelinowa, adapter sieciowy, szczotka do włosów, zbiornik na wodę z 2 ściereczkami, zamiennik filtra HEPA-H13, fluffy Brush, uchwyt ścienny, dysza do kurzu 2 w 1, stacja ładująca.33-stopniowa moc ssania i czujnik kurzu gwarantują wyjątkowo dokładne i wydajne czyszczenie.
MarkaMEDION #ad
ProducentMEDION #ad
Wysokość44.88
Długość10.43
Waga5.29
Szerokość10.83
Numer częściMD11610
ModelMD 11610

5. Vorwerk

#ad

Vorwerk Tiger 251 urządzenie podstawowe z wężem pasującym akcesorium firmy JaTop®

#ad
Vorwerk #ad - Vorwerk tiger 251 z nowo zamontowanym silnikiem. 10 worków filtrujących odpowiednich do Vorwerk Tiger 250/251. 2 lata gwarancji. Vorwerk tiger 251 wąż elektryczny. 10 bloków zapachowych.
MarkaVorwerk #ad
ProducentStaubsaugerwelt24 #ad
Waga13.23

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Rura zginana, filtr higieniczny, dysza do tapicerki XXL, oświetlenie LED, biały, bezworkowy, wymienny, Bosch Unlimited 7 BSS711 W bezprzewodowy odkurzacz ręczny, poziom turbo

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Bardzo duża siła ssania i 10 lat gwarancji na silnik 3: gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni i do narożników. Maksymalna elastyczność: wyjątkowo poręczna dzięki praktycznej rurce zginanej zapewnia większą zwrotność i odkurzanie pod meblami, urządzenie ręczne można używać oddzielnie i łatwo zdjąć.

Trwały akumulator: wysokiej jakości akumulator Bosch, który można łatwo wymienić. Bez kompromisów w zakresie wydajności i tak mocny jak odkurzacz do kabli 1 z technologią silnika Bosch "Made in Germany". Kompatybilny z ponad 70 urządzeniami firmy Bosch i innymi markami. Zmotoryzowana dysza z praktycznym światłem led: mocna dysza z wbudowanymi diodami LED zapewnia doskonałą wydajność czyszczenia wszystkich podłóg, również w ciemnych obszarach.

Wszechstronne akcesoria w zestawie – szybka i łatwa wymiana: akumulator 3, dysza do tapicerki XXL, dysza do materaca, 0 Ah, krótka ssawka szczelinowa, długa elastyczna ssawka szczelinowa, pędzel do mebli 2 w 1 i dysza do tapicerki, uchwyt ścienny z funkcją ładowania.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość51.97
Długość9.88
Waga6.39
Szerokość7.95
Numer częściBSS711W
ModelBSS711W
GwarancjaGwarancja producenta.

7. aonus

#ad

Bezprzewodowy, duża moc ssania, silnik bezszczotkowy, składany odkurzacz pionowy, 33 kPa, aonus A9 Pro odkurzacz akumulatorowy, do czyszczenia dywanów i twardych podłóg, 500 W, czas pracy 60 min

#ad
aonus #ad - Wykrywanie kurzu: wykrywanie zawartości pyłu w czasie rzeczywistym i automatyczne dostosowanie siły ssania do zawartości kurzu, aby czyszczenie było bardziej inteligentne. Duży akumulator 7 x 2500 mah: czas pracy baterii wynosi do 60 minut i spełnia codzienne potrzeby czyszczenia.

Czyszczenie sof i samochodów. Silnik bezszczotkowy 33 kpa+500 w: wykorzystuje wydajny silnik bezszczotkowy, który wytwarza silną siłę ssania 33 kpa i wysoką moc 500 W oraz może głęboko czyścić różne powierzchnie i osadzony kurz. 6-stopniowy system filtracji: może skutecznie filtrować 99, 99% kurzu i bakterii oraz zapobiegać wtórnemu zanieczyszczeniu. Inteligentny panel sterowania led: przejrzyście wyświetla aktualną moc ssania, pozostały czas pracy baterii i stan błędu, aby pomóc użytkownikom w korzystaniu z odkurzacza.

Składany odkurzacz bezprzewodowy: odkurzacz aonus A9 wykorzystuje składaną konstrukcję, którą można wyczyścić w dowolnym miejscu i czasie i nie ogranicza ograniczonej przestrzeni. Szczoteczka nie plącząca się: wykorzystuje nową szczotkę do podłogi, która skutecznie zapobiega zaplątaniu się włosów, aby ułatwić czyszczenie. Obsługa różnych akcesoriów: odkurzacz jest wyposażony w różne akcesoria i może zaspokoić różne scenariusze i potrzeby czyszczenia, takie jak np.
Markaaonus #ad
ProducentAonus #ad
Waga6.17
Numer częściA9 Pro
ModelA9 Pro

8. PRETTYCARE

#ad

Dywanów i twardych podłóg, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, odkurzacz akumulatorowy, PRETTYCARE Odkurzacz akumulatorowy, odkurzacz pionowy do sierści zwierząt, 530 W, czas pracy do 60 min

#ad
PRETTYCARE #ad - Tryb automatyczny dostosowuje moc ssania do ilości kurzu dzięki inteligentnemu czujnikowi, co oszczędza czas pracy baterii. Wydajny system filtrów cyklonowych: odkurzacz akumulatorowy v3 jest wyposażony w 5-stopniowy system filtrowania o szybkości oczyszczania powietrza do 99, 99%, co skutecznie przedłuża żywotność silnika.

Głębokie czyszczenie - dzięki obrotowej dyszy podłogowej led o 270° i elastycznemu wężowi 180° odkurzacz można ustawić pod idealnym kątem, aby dokładnie wyczyścić pod meblami, bez schylania się. Dodatkowo pierścień świetlny RGB zapewnia więcej radości podczas czyszczenia. Dzięki różnym nasadkom odkurzacz może być stosowany do różnych scenariuszy czyszczenia. Bezszczotkowy silnik 530 w - odkurzacz akumulatorowy prettycare v3 jest wyposażony w bezszczotkowy silnik o mocy 530 W, który znacznie wydłuża żywotność odkurzacza. Inteligentny panel sterowania lcd: dzięki wydajnemu bezprzewodowemu odkurzaczowi można monitorować stan naładowania baterii i stan pracy za pomocą panelu LCD, aby lepiej zaplanować zadania związane z czyszczeniem.

W celu ochrony zdrowia i zdrowia Twojej rodziny zalecamy regularne czyszczenie lub wymianę filtra filtr nadaje się do prania. Maksymalna siła ssania w trybie ręcznym wynosi 35 kPa, dzięki czemu sierść zwierząt i brud można bez problemu wchłonąć. Wiele trybów ssania - bezprzewodowy odkurzacz v3 obsługuje tryb automatyczny oraz 3 ręczne poziomy ssania. W połączeniu ze zdejmowaną baterią 8 x 2500 mAh zapewnia ponad 60 minut pracy w trybie automatycznym.
MarkaPRETTYCARE #ad
ProducentPRETTYCARE #ad
ModelV3

9. Vorwerk

#ad

JaTop Original Vorwerk Kobold 121 w zestawie szczotka elektryczna ET 340, dysza do twardych podłóg i 10 worków do odkurzacza + zapach odnowiony + gwarancja odnowienia

#ad
Vorwerk #ad - Ten zestaw to idealne rozwiązanie do dywanów i twardych podłóg w Twoim domu. Otrzymasz 2 lata gwarancji od naszego specjalistycznego warsztatu JaTop. Dodatkowo otrzymasz 10 worków do odkurzacza + zapach oraz szczotkę do laminatu i płytek nadającą się do Vorwerk. Jest to odkurzacz JaTop po generalnym odnowieniu.
MarkaVorwerk #ad
ProducentJaTop #ad
Waga24

10. AEG

#ad

W tym końcówka do sierści zwierzęcej, funkcja czyszczenia szczotek, AEG Ergorapido CX7-2-45AN 2w1 akumulatorowy odkurzacz bezworkowy, czerwone, do 45 min. Czas pracy, obrotowe 180 °, przednie światła LED, wolnostojący

#ad
AEG #ad - Funkcja 2 w 1: wyjmowany odkurzacz ręczny odkurzacza akumulatorowego zapewnia maksymalną elastyczność również w trudno dostępnych miejscach. Zakres dostawy: 1 x odkurzacz akumulatorowy cx7, 1 x stacja ładująca + wbudowany pędzel do mebli/mini ssawka szczelinowa, 1 x elektryczna szczotka ssąca, 1 x filtr już w urządzeniu // zalecenie dotyczące akcesoriów: zestaw rozszerzający AKIT360+, miękka szczotka do mebli AZE130 // Następca: QX6-1-45AN.

Idealna dla alergików i właścicieli zwierząt domowych: dodatkowa elektryczna szczotka do odsysania do wyjmowanej części ręcznej do zbierania sierści zwierząt, roztoczy i kurzu domowego na tapicerce.

Bardzo długi czas pracy: do 45 min. Lub 48 m² w trybie zasilania – mocny akumulator litowy o wysokiej gęstości 18 V. Głębokie czyszczenie: odkurzacz akumulatorowy z elektryczną szczotką ssącą napędzaną silnikiem i przednimi światłami LED dla optymalnej widoczności i samoczyszczenia rolki szczotki za pomocą nacisku pedału funkcja Brushroll-Clean. Lub 135 m² czasu pracy na poziomie ECO 16 min.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość45.08
Długość10.43
Waga5.51
Szerokość5.71
Numer częściCX7-2-45AN
ModelCX7-2-45AN
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.