Top 10 Wechselschalter Glas Schwarz – Wyłączniki ze ściemniaczami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TAWOIA

#ad

TAWOIA Normalny włącznik światła, szklana szyba, 500 W, standardowy 110 V, 240 V, czarny, 86 x 86 mm, dotykowy włącznik światła, ścienny, 1-drożny

#ad
TAWOIA #ad - Funkcja: 1-drożny przełącznik oznacza jeden przełącznik sterowania jednym światłem i tylko jednym przyciskiem. Certyfikacja: wszystkie produkty marki tAWOIA posiadają certyfikaty bezpieczeństwa UE CE ROHS i US FCC.

3-drożny może obsługiwać maksymalnie 3/500 W. Parametry techniczne: napięcie robocze wynosi 110 ~ 240 v. Depozyt podczas instalacji: przed instalacją, że prawidłowe połączenie przewodu ogniowego i zero jest oraz test mocy i szybko pokrywa szkła, aby upewnić się, wyłącz główny zasilacz, proszę zwrócić uwagę na kierunek w górę i w dół poprawnego kierunku.11-drożny może wspierać światła o maksymalnym zużyciu energii 500 w.

Każde światło może obsługiwać maksymalnie 500 W. Zapobiega wyciekom elektrycznym i wstrząsom elektrycznym. Powierzchnia jest wykonana ze specjalnie przetworzonego szkła, która może być ognioodporna, wodoodporna i nie wycieka. Każdy przycisk przełącznika dotykowego jest wyposażony w podświetlenie. Bezpieczna konstrukcja: automatycznie wyłącza się po niezauważonym wyłączeniu zasilania. Przełącznik zużywa tylko 0, 02 w.
MarkaTAWOIA #ad
ProducentTAWOIA #ad
Wysokość1.38
Długość3.39
Szerokość3.39
Numer częściK-N3B-1F-1W

2. Luxus-Time

#ad

Livolo włącznik dotykowy szklany światła, w kolorze czarnym, włącznik radiowy, przełączników kołyskowych, możliwość spersonalizowania, do gniazdek

#ad
Luxus-Time #ad - Designerska szklana ramka z systemem dotykowym. Pasuje do standardowych gniazdek podtynkowych o średnicy 60 mm z gwintem śrubowym.
MarkaLuxus-Time #ad
ProducentLivolo #ad

3. BSEED

#ad

Biały wymagany, kompatybilny z Alexa i Google Home, czujnik dotykowy, przełącznik ścienny, BSEED Normalne gniazdko Schuko z przełącznikiem światła Smart Alexa, 1-drożny, 16 A, 1-drożny, WiFi, szkło

#ad
BSEED #ad - Panel sterowania można w razie potrzeby łatwo zmontować. Ten przełącznik wymaga nowego kabla. Skład: 16 a gniazdo ue * bez wifi * i 1-drożny przełącznik dotykowy WIFI. Harmonogram i timer tylko część przełącznika dotykowego: przygotuj się na inteligentny dom i stwórz niestandardowy harmonogram automatycznego włączania i wyłączania elektroniki lub urządzeń, takich jak lampy, oświetlenie bożonarodzeniowe itp.

Nadaje się dla osób, które nie mogą się bardzo dobrze poruszać i potrzebują prostego dostępu do włączania i wyłączania urządzenia. Steruj urządzeniami gospodarstwa domowego za pomocą inteligentnego przełącznika, wydając polecenia głosowe Amazon Alexa lub Google Assistant. Atwa instalacja: podłącz 3 przewody, aby zainstalować przełącznik wifi.

Proszę sprawdzić kompatybilność z okablowaniem. Pilot zdalnego sterowania tylko dotykowa część: steruj urządzeniami elektrycznymi po pobraniu darmowej aplikacji Smart Life lub Tuya zawsze i wszędzie za pomocą telefonu, o ile istnieje sieć. Sterowanie głosem tylko część przełącznika dotykowego: kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home Assistant. System single fire wire nie dotyczy.
MarkaBSEED #ad
ProducentBSEED #ad
Wysokość1.38
Długość6.18
Szerokość3.39
Gwarancja1 rok.

4. BSEED

#ad

Przełącznik ścienny, BSEED Włącznik światła 1-drożny, czarny, kryształowy przełącznik dźwigienkowy, szklany włącznik światła, podtynkowy

#ad
BSEED #ad - Jeśli masz problemy z instalacją, skontaktuj się z nami. Doskonała jakość produktu: panel przełącznika jest wykonany z wodoodpornego, ogniotrwałego szkła wzmocnionego, odpornego na zarysowania, a wkładka z ognioodpornego poliwęglanu PC, idealnie dostosowana do Twoich potrzeb domowych.

Zakres dostawy: zestaw zawiera przełącznik, śruby potrzebne do montażu i szczegółową instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Właściwości produktu: za pomocą tego przełącznika można sterować lampą z jednego miejsca. Atwa instalacja: ten przełącznik wystarczy podłączyć kabel przewodzący prąd i kabel świetlny, przewód neutralny nie jest wymagany. Stylowy wyglĄd: modny i prosty wygląd nadaje się do nowoczesnego stylu projektowania dekoracji domu i nadaje się do instalacji w salonie, kuchni, sypialni, łazience i innych miejscach.
MarkaBSEED #ad
ProducentBSEED #ad
Wysokość1.38
Długość3.39
Szerokość3.39

5. JIMEIDA

#ad

Przełącznik do zabudowy ze szklanym panelem i diodą LED statusu, AC 240 V, JIMEIDA Dotykowy włącznik światła w kolorze białym, 500, 1-biegunowy przełącznik ścienny, nie wymaga przewodu neutralnego

#ad
JIMEIDA #ad - Bezśrubowa płyta ścienna. Niebieskie podświetlenie wyraźnie wskazuje włączanie/wyłączanie, jest łatwe do znalezienia w ciemności, ale nie ma wpływu na sen. Obudowa przeciwpożarowa PC i obudowa modułu nigdy nie mogą być zapalane.

Podświetlenie led każdy przycisk przełącznika dotykowego jest wyposażony w podświetlenie. Przełącznik 1-drożny brak obsługi wifi, nie jest kompatybilny z Alexa, brak możliwości ściemniania i nie może być używany jako 2-drożny. Atwa instalacjanie wymaga przewodu neutralnego. Roczna gwarancja gwarancja w ciągu jednego roku od zakupu.

Instrukcje zawarte w pakiecie poprowadzą Cię krok po kroku poprzez łatwą instalację. Udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. 86 x 86 mm. Safety touch control czuły dotykowy przełącznik ścienny jimeidA 40 ms z szybką szklaną odporną na uderzenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.
MarkaJIMEIDA #ad
ProducentJIMEIDA #ad

6. PANGTZEEN

#ad

Dotykowy włącznik światła 2-krotny, szklany przełącznik kryształowy z przełącznikiem ściennym bez WiFi, podtynkowy/natynkowy, czarny, bez przewodu neutralnego, 1-drożny, kuchni,, do salonu, sypialni

#ad
PANGTZEEN #ad - Test instalacji: podczas instalacji wyłącz główny prąd do momentu zakończenia; nie testuj przełącznika bez płyty; jeśli to zrobisz, należy wyłączyć szklaną płytkę, wyłączyć zasilanie na 3 minuty, a następnie zainstalować płytę i wreszcie włączyć zasilanie. Materiał - przednia rama jest wykonana ze szkła hartowanego o grubości 4 mm, słabe światło led na przycisku dotykowym prawie nie zużywa prądu i można ją zobaczyć w ciemności, część cokołu to materiał ognioodporny PC + ABS, element przewodny to brąz cynowo-fosforowy o wysokiej przewodności;.

Nowoczesny styl: elegancki wygląd, aby zdobyć zaufanie każdego, nowoczesny design, wysokiej jakości materiały, coraz więcej osób uwielbia serię szkła i "zrób to sam" i zapraszamy do doradzania nam w sprawie wszystkich produktów;. Metoda instalacji: 2 biegi metoda instalacji: najpierw należy odróżnić drut ogniowy i drut świetlny, podłączyć przewód ogniowy do L i przewód świetlny do L1/L2, każdy przycisk steruje przełącznikiem; nie jest potrzebny przewód neutralny; Wskazówka: Proszę przygotować śrubokręt i lekko go dokręcić;.

Specyfikacje: rozmiar przełącznika to 86 x 86 mm, co odpowiada okrągłej puszce ściennej ue, głębokość wynosi 25 mm, wymaga średnicy puszki ściennej > 60 mm i głębokości > 35 mm; przed zakupem należy potwierdzić przydatność puszki ściennej;.
MarkaPANGTZEEN #ad
ProducentPANGTZEEN #ad
Wysokość1.38
Długość6.18
Waga0.77
Szerokość3.39
Numer częściPT01
Gwarancja24 Miesięcy

7. BSEED

#ad

Włącznik światła, biały, 2-drożny przełącznik i gniazda, BSEED Dotykowy włącznik światła 2-drożny z gniazdami wtykowymi, 228 mm, 2-drożny, szklany panel dotykowy, 1-drożny

#ad
BSEED #ad - Są w stanie nie martwić się porażeniem prądem. Wskazówka montażowa "l" oznacza "przewód przewodzący prąd", "N" oznacza "drut neutralny", "" oznacza "przewód uziemiający", "L1" L2" L3 oznacza drut świetlny.

W razie potrzeby panel można łatwo zmontować. Atwa instalacja: w większości przypadków podłącz dwa przewody, aby zainstalować przełącznik dotykowy ścienny. Ochrona przed porażeniem prądem dla Twojej rodziny. Ochrona bezpieczeństwa: ognioodporna i wodoszczelna do przełącznika dotykowego. Wskazówka: należy zamówić dwukierunkowy przełącznik dwupakowy, bseed normalny tOUCH SWITCH, który jest kompatybilny tylko z BSEED NORMALNY TOUCH SWITCH. Funkcja: podwójne gniazdko 16 a + 1-drożny, 2-drożny dotykowy włącznik światła.
MarkaBSEED #ad
ProducentBSEED #ad
Wysokość1.38
Długość8.98
Waga0.44
Szerokość3.39
Gwarancja1 rok.

8. BSEED

#ad

Współpracuje z Tuya i Google Home, 157, 2-drożny + 1-drożny, szklany przełącznik dotykowy biały wymagany drut neutralny, 2-drożny włącznik światła, BSEED Inteligentny włącznik światła Alexa 1-drożny

#ad
BSEED #ad - Oszczędność energii eliminuje marnotrawną energię w trybie czuwania i zapobiega przeładowaniu i przegrzaniu, oszczędza koszty energii elektrycznej i przedłuża żywotność produktu. Sterowanie grupowe i sterowanie razem: w aplikacji smart life można ustawić i sterować wieloma przełącznikami dotykowymi WiFi jako grupą.

Nadaje się dla osób, które nie mogą się bardzo dobrze poruszać i potrzebują łatwego dostępu do włączania i wyłączania urządzenia. Funkcja timera: zaplanuj inteligentny włącznik światła wifi tak, aby urządzenie włączało się i wyłączało automatycznie w zależności od ustawionego czasu. Steruj urządzeniami gospodarstwa domowego za pomocą inteligentnego przełącznika, Google Home Assistant. Najpierw należy połączyć przełącznik z aplikacją Smartlife, wysyłając polecenia głosowe do Amazon Alexa lub Google Assistant.

Pilot zdalnego sterowania: steruj swoimi urządzeniami elektrycznymi po pobraniu darmowej aplikacji Smart Life lub Tuya zawsze i wszędzie za pomocą telefonu, o ile istnieje sieć. Sterowanie głosem: kompatybilny z amazon alexa, a następnie połączyć przełącznik z alexa za pomocą aplikacji. Jeśli dzielisz tę grupę z członkami rodziny, możesz sterować przełącznikami jednocześnie! .
MarkaBSEED #ad
ProducentBSEED #ad
Wysokość1.38
Długość6.18
Szerokość3.39

9. BSEED

#ad

Standardowy, hartowana płyta kryształowa z podświetleniem LED, BSEED Dotykowy włącznik światła, dotykowy, 110 V – 240 V, biała, 1 krotna, ścienny

#ad
BSEED #ad - W przeciwnym razie panel sterowania będzie martwy. Przeczytaj przed zakupem: podczas instalacji należy wyłączyć główne źródło zasilania, wyłącz panel sterowania na 3 minuty, włóż panel sterowania, aż do zakończenia instalacji panelu.

Można je kontrolować nawet w ciemności. Następnie należy ją ponownie zainstalować. Każdy przycisk przełącznika dotykowego jest wyposażony w podświetlenie. Brak funkcji Wi-Fi. Funkcja: 1 sposób oznacza, że istnieje tylko jedno miejsce, w którym można włączyć lub wyłączyć światło. Uwaga instalacji: po przetestowaniu funkcji przełącznika dotykowego należy wyłączyć główne zasilanie. Humanizowany design: po awarii zasilania pozostaje automatycznie zamknięty.

Włącz odpowiedni wyłącznik i odczekaj co najmniej 3 minuty przed użyciem przełącznika. Pojedynczy przełącznik steruje pojedynczym światłem. Ostrożnie przesuń szklaną szybę z każdej strony, aby upewnić się, że jest ona połączona z klipsami na przełączniku. Jeśli jednak przetestujesz przełącznik, dotykając bezpośrednio podkładki bez panelu sterowania, a następnie włącz go. Zapobiegaj występowaniu wycieków i porażenia prądem.
MarkaBSEED #ad
ProducentBSEED #ad
Wysokość1.38
Długość3.39
Waga0.44
Szerokość3.39
Gwarancja1 rok.

10. BSEED

#ad

Z żarówkami LED, czarny, z funkcją ściemniania, szklany włącznik dotykowy, 1-drożny, BSEED Ściemniacz włącznik LED, dotykowy włącznik światła

#ad
BSEED #ad - Można sterować nimi również w ciemności. Aby przyciemnić, pracuj jak włącz/wyłącz. Po dotknięciu okręgu i szybko puścić, która zapisuje i wykonuje ostatnio używaną jasność. Przełącznik przyciemniania jest wyposażony w funkcję pamięci, zwolnić i przytrzymać ponownie.

Uwaga: po przetestowaniu funkcji przełącznika dotykowego należy wyłączyć zasilanie. Każdy przycisk przełącznika dotykowego jest wyposażony w podświetlenie. Przed zakupem: nasze wyłączniki ściemniania są zalecane do stosowania żarówek halogenowych, że najniższa moc żarówek LED wynosi 5 W. Chroni twoją rodzinę przed porażeniem elektrycznym. Przesuń szybę ostrożnie po każdej stronie, aby upewnić się, że w zasięgu ręki znajdują się klipsy na przełączniku. Duży standard: wysokiej jakości szkło hartowane, które zapewnia zarówno doskonałą odporność na zadrapania, jak i doskonałą wrażliwość na dotyk przełącznika ściennego.

Zastosowanie: dotknij i przytrzymaj obszar do zaciemniania. Włącz odpowiedni wyłącznik mocy i odczekaj co najmniej 3 minuty przed użyciem przełącznika. Ponadto dostarczony z naszymi produktami adapter LED zapobiega 99, żarówek i lamp LED z funkcją ściemniania. Ochrona bezpieczeństwa: nasz dotykowy włącznik światła jest ogniotrwały i wodoszczelny. Należy jednak pamiętać, 9% problemów migotania podczas ściemniania żarówek LED.
MarkaBSEED #ad
ProducentBSEED #ad
Wysokość1.38
Długość3.39
Szerokość3.39