Top 5 iPhone 15 PRO MAX Silicone Cover – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. YAKGWERC

#ad

Odporne na, błyszczące etui dla kobiet i dziewcząt, Bling Magnetic Ring DesignMagnetyczne etui z brokatem do iPhone 15 Pro Max kompatybilne z MagSafe brokatem 3D, przezroczyste, luksusowe

#ad
YAKGWERC #ad - Kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami magsafe i 10 x silniejsza adsorpcja magnetyczna to etui magsafe do iphone 15 pro max jest wyposażone w 37 wbudowanych magnesów, dzięki czemu bezprzewodowe ładowanie MagSafe jest szybsze i bezpieczniejsze niż wcześniej. Boczny zderzak jest wykonany z odpornego na uderzenia materiału silikonowego, który może zapewnić ochronę 361° w przypadku przypadkowego upadku telefonu.

Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się, nie wahaj się z nami skontaktować, że wybierasz odpowiedni model i kolor. Można używać bez zdejmowania etui. Ochrona ekranu i aparatu oraz dopasowanie kolorów: podwyższona konstrukcja krawędzi ekranu i ramki soczewki aparatu chroni obiektyw i ekran telefonu przed zarysowaniami. Dla tych, pierścień magnetyczny tego etui do iphone 15 Pro Max Magsafe jest również pokryty błyszczącym proszkiem, nasze etui Crysta Glitter do iPhone 15 Pro Max jest najlepszym wyborem.

Obietnica: "bezpłatna wymiana" lub "Pełny zwrot pieniędzy". Ze względu na praktyczne funkcje kolor jest również bardzo jednolity i modny. Trwały brokat i nie żółknie: srebrne cekiny wewnątrz tego etui do iphone 15 pro max są wykonane w technologii 3d, które są wzmocnione z tyłu i nigdy nie spadają. Jest to praktyczne rozwiązanie dla kobiet i dziewcząt. Przezroczysta tylna strona pozwala wyraźnie zobaczyć logo Apple, a stylowy design maksymalizuje piękno i luksus iPhone'a.
MarkaYAKGWERC #ad
ProducentYAKGWERC #ad
Wysokość0.39
Długość6.3
Szerokość3.15

2. YAKGWERC

#ad

Błyszczące etui dla kobiet i dziewcząt, Bling Magnetic Ring DesignMagnetyczne etui z brokatem do iPhone 15 Pro Max kompatybilne z MagSafe brokatem 3D luksusowe, przezroczyste, odporne na

#ad
YAKGWERC #ad - Obietnica: "bezpłatna wymiana" lub "Pełny zwrot pieniędzy". Jest to praktyczne rozwiązanie dla kobiet i dziewcząt. Ze względu na praktyczne funkcje kolor jest również bardzo jednolity i modny. Można używać bez zdejmowania etui. Kolor etui na iphone 15 pro max pasuje do koloru pierścienia magnetycznego, który może zapewnić ochronę 360°, tak słodki i jedyny w swoim rodzaju dla kobiet.

Współpracuje również ze wszystkimi akcesoriami MagSafe i iPhone, takimi jak portfele, ładowarki bezprzewodowe, idealnie dopasowane wbudowane magnesy i wzmocnione połączenie magnetyczne, uchwyty samochodowe i wiele innych. Boczny zderzak jest wykonany z odpornego na uderzenia materiału silikonowego, jeśli telefon przypadkowo upadnie. Przezroczysta tylna strona pozwala wyraźnie zobaczyć logo Apple, a stylowy design maksymalizuje piękno i luksus iPhone'a. Błyszczący pierścień magnetyczny: seria kryształowych brokatów dodaje wiele błyszczących, wygląda jak błyszczące diamenty. Ochrona ekranu i aparatu oraz dopasowanie kolorów: podwyższona konstrukcja krawędzi ekranu i ramki soczewki aparatu chroni obiektyw i ekran telefonu przed zarysowaniami.

W porównaniu do innych normalnych białych etui z pierścieniem magnetycznym, nieregularnych srebrnych cekinów z tyłu etui, pierścień magnetyczny tego etui do iPhone 15 Pro Max Magsafe jest również pokryty błyszczącym proszkiem, dzięki czemu Twój iPhone błyszczy również w nocy. Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się, że wybierasz odpowiedni model i kolor. Dla tych, którzy lubią błyszczące rzeczy, nasze etui Crysta Glitter do iPhone 15 Pro Max jest najlepszym wyborem.
MarkaYAKGWERC #ad
ProducentYAKGWERC #ad
Wysokość0.39
Długość6.3
Szerokość3.15

3. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 11 Pro, czarne, silikonowe etui na telefon komórkowy

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Spider web po wewnętrznej stronie do pochłaniania uderzeń. Krawędź ochronna dla wyświetlacza i aparatu. Wzorzysty tpu w celu uniknięcia odcisków palców. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.07
Szerokość0.4
Numer części077CS27232
Model077CS27232
Gwarancja2 year manufacturer

4. Spigen

#ad

Spigen Ultra hybrydowe etui kompatybilne z iPhone 13 Pro Max, zielone Midnight

#ad
Spigen #ad - Dopasowane do wszystkich przyłączy. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Konstrukcja z płyty PC i silikonowej ramki. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.08
Szerokość0.4
Numer częściACS04558
ModelACS04558

5. BURGA

#ad

Etui na telefon komórkowy, dwuwarstwowe twarde etui + silikonowe, odporne na uderzenia, wzór w kropki, dla kobiet, migdałowy, czarne kropki, wytrzymałe, BURGA Etui kompatybilne z iPhone 12 PRO MAX

#ad
BURGA #ad - Etui na telefon komórkowy ¾ zaprojektowane tak, aby idealnie pasowało do Apple iPhone 12 promax. Błyszcząca powierzchnia zapewnia gładki i błyszczący wygląd. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją.

Etui zapewnia wygodny i nigdy nie śliski uchwyt. Praktyczne wzornictwo – szybkie i łatwe nakładanie, zatrzaskując pierwszą warstwę amortyzującego silikonu, a następnie dodając drugi kawałek zadrukowanej skorupy z twardego plastiku na górze.

Etui zapewnia podwyższoną oprawkę do ochrony ekranu. Doskonała ochrona – dwuwarstwowa konstrukcja hybrydowa – pc + panel tpu zapewnia amortyzację uderzeń, trwałość i długotrwałą dodatkową ochronę przed zadrapaniami, zadrapaniami i śladami. Zadbany styl – to wytrzymałe 2-częściowe etui zapewnia optymalną ochronę przy jednoczesnym smukłym i smukłym profilu Twojego urządzenia.
MarkaBURGA #ad
ProducentBURGA #ad
Waga0.06
Numer częściBURGAeuTHcase-2666
ModelBURGAeuTHcase-2666