Top 5 LEGO Ab 6 Jahre Jungen – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

LEGO Ideas 21321 – międzynarodowa stacja kosmiczna 864 części

#ad
LEGO #ad - W zestawie znajduje się również fascynująca 128-stronicowa broszura z ciekawymi informacjami na temat Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS oraz projektanta fanów i projektanta LEGO tego kosmicznego modelu. Model jest wyposażony w 2 przeguby obrotowe z 8 regulowanymi modułami solarnymi, ruchome ramię robota Canadarm2 i inne autentyczne detale, które pojawiają się podczas budowy.

Czy ten model międzynarodowej stacji kosmicznej jest przeznaczony dla kogoś, dzięki czemu każdy fan może świadomie wykonać pracę i zająć się wymagającym modelem. Model lego ideas dawniej cuusoo "międzynarodowa stacja kosmiczna" 21321 to wspaniały obiekt eksponujący i doskonale sprawdza się we własnej sztuce budowlanej. Międzynarodowa stacja kosmiczna iss jako zestaw modelarski dla dorosłych ma 20 cm wysokości, kto jeszcze nie zbudował zestawów LEGO ? Żaden problem. Ten atrakcyjny element przyciągnie wzrok. Do tego modelu iss należą również 2 mikrofigurki astronautów, mini huttle kosmiczne NASA z kamieni LEGO i 3 mini transportery kosmiczne, które razem tworzą spektakularny obiekt i przypominają własne projekty LEGO z dzieciństwa.

Do zestawu dołączona jest instrukcja montażu krok po kroku, 31 cm długości i 49 cm szerokości. Lego zestawy ideas są tworzone przez fanów lego i muszą otrzymać wystarczającą ilość głosów z bazy fanów lego dorośli i dzieci są zafascynowani nieskończenie szerokim spektrum zestawów do kolekcjonowania, 10266 NASA Apollo 11 prom księżycowy, które zachwycają jako wspaniałe pokazy i zabawki. Ponadto w zeszycie obchodzone jest 10-lecie świata tematycznego LEGO Ideas.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość2.78
Długość15.04
Waga0
Szerokość10.32
Numer części21321
Model6301660

2. LEGO

#ad

LEGO Speed Champions Aston Martin Valkyrie AMR Pro and Aston Martin Vantage GT3 76910 zestaw budowlany dla dzieci w wieku 9+ 592 szt.

#ad
LEGO #ad - Zestaw zabawek 2 w 1 z samochodem wyścigowym to świetny pomysł na prezent dla dzieci z rodzeństwem, bliskimi przyjaciółmi lub po prostu dla rodzinnej zabawy. Fantazja dzieci odstrasza modele zabawek wyścigowych w tym zestawie zabawkowym, dzięki czemu wyścigi nigdy się nie kończą.

Jest wyposażony w 2 zabawki samochodowe dla dzieci i fanów modeli samochodów – Aston Martin Valkyrie AMR Pro i Aston Martin Vantage GT3. Do niektórych najbardziej znanych samochodów na świecie. Buduj za pomocą instrukcji montażu lego do smartfonów i tabletów, dzięki której można powiększać, obracać i oglądać modele pod każdym kątem.

Zestaw lego speed Champions daje szansę. Jest to zestaw do zabawy dla dzieci i entuzjastów samochodów z pasją do samochodów wyścigowych i innowacji pojazdów do kolekcjonowania, zabawy i wystawy. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, etykietą lub instrukcją.
MarkaLEGO #ad
Wysokość2.76
Długość13.94
Waga0.99
Szerokość7.52
Numer części6379695
Model6379695

3. LEGO

#ad

Pomysł na prezent dla dziewcząt i chłopców od 6 lat, mała syrenka i 4 figurki ze zwierzętami delfinów, LEGO 43207 Disney Arielles podwodny zamek księżniczki, mała syrenka Arielle

#ad
LEGO #ad - Bazując na filmie disneya, zabawka została zaprojektowana na długie godziny gry i świetnie wygląda na wystawie. Ten składany zamek to imponujący prezent urodzinowy lub bożonarodzeniowy dla dzieci, dziewcząt i chłopców, którzy chcą odtworzyć przygody małej syrenki.

Zawiera 3 mini lalki lego disney: syrenka Arielle, Arista i King Triton, aby zaimponować fanowi księżniczek Disneya. Zjedź złotą zjeżdżalnią i jedź z królem Tritonem swoim samochodem z delfinami lub baw się z figurkami zwierząt morskich. Z 6 figurkami zwierzęcymi lego w tym sebastian, Flądra i 4 figurki delfinów LEGO do podwodnych przygód. Zamek lego disney do samodzielnego montażu ze zjeżdżalnią, ruchomymi meblami, dużym i małym wózkiem delfinów i innymi akcesoriami. Dzieci mogą słuchać sebastiana w dziedzinie muzyki, tańcząc z flądrą i Aristą na obrotnicy ośmiornicy.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość14.88
Długość2.78
Waga2.24
Szerokość13.94
Numer części43207
Model43207
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

4. LEGO

#ad

LEGO DUPLO domek rodzinny 3 w 1, 2 zwierzęta i lampa do zabawy, domek do zabawy, dziewcząt i chłopców od 3 lat, 5 figurek, prezent dla małych dzieci, domek dla lalek z klocków z samochodem Push&Go

#ad
LEGO #ad - Z 7 figurkami duplo: 2 osoby dorosłe, 3 dzieci i duplo figurki zwierząt w kształcie kota i psa, dzięki czemu dzieci mogą odkryć nieograniczone możliwości zabawy. W garażu znajduje się elektryczny samochód push&go z zabawką, który jest ładowany przez ogniwa słoneczne, a małe dzieci mogą zbierać owoce i warzywa w ogrodzie i przygotowywać je w kuchni.

Zestawy lego duplo zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić elementy do rozwoju emocjonalnego, społecznego i motorycznego dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki wielu kreatywnym możliwościom budowania i nauki, ten domek LEGO DUPLO dla małych dzieci jest pełen wartości zabawy i jest wyjątkowym pomysłem na prezent dla dzieci od 3 lat, dziewcząt i chłopców. Domek z zabawkami można zbudować na 3 sposoby, aby zapewnić urozmaicenie.

Dzieci w wieku przedszkolnym bawią się codziennymi czynnościami od wyprowadzania śmieci do snu myjąc zęby i czytając historię w świetle lampy świetlnej baterie w zestawie. Małe dzieci mogą używać kamieni duplo do zbudowania dużego, trzypiętrowego domku dla lalek, wysokiego budynku lub 2 mniejszych mieszkań połączonych ogrodem. Domek dla lalek lego duplo 3 w 1 dla małych dzieci ma 3 piętra, 5 pokoi, 7 figurek i mnóstwo akcesoriów do niekończącej się zabawy w życiu rodzinnym.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość4.88
Długość22.91
Waga5.86
Szerokość18.9
Numer części10994
Model10994
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

5. LEGO

#ad

LEGO Friends Nova 41755 zestaw do sypialni, Zac i Pickle The Dog, mały pomysł na prezent dla dzieci od 6 lat

#ad
LEGO #ad - Młodzi fani gier mogą budować i odkrywać zabawne funkcje: komputer gamingowy z klawiaturą, neonowym wentylatorem, krzesłem do zabawy, mikrofonem i dekoracją trupiej czaszki. Ta zabawka podróżna lego friends to zabawny prezent urodzinowy lub każdy dzień dla dzieci od 6 lat, które kochają kreatywną zabawę lub zabawę.

Akcesoria dla lalek lego obejmują stół warsztatowy z młotkiem i kluczem, karmę i wodę oraz lampkę nocną, dzięki czemu szczeniak może się wspinać. W 2023 roku wszechświat lego friends został rozszerzony, aby zaprezentować nową serię zabawnych postaci i miejsc inspirowanych pasjami i zainteresowaniami dzieci. Dzieci od 6 lat pokochają dostrzeżenie dodatkowych szczegółów takich jak ukryty plakat, ujawniają zainteresowania Nova i podnoszą łóżko, aby zobaczyć, co kryje się pod spodem.

Ten zestaw zabawek kolekcjonerskich zawiera 2 mini lalki LEGO Friends: Nova, technologiczną i zabawną zabawę oraz Zac plus figurkę Pickle the Rescue Dog. Ten zestaw do zabawy lego friends nova zawiera raj do sypialni, z laptopem i krzesłem do zabawy, 2 mini lalkami i uroczą figurką psa.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość2.4
Długość8.07
Waga0.62
Szerokość7.52
Numer części6425709
Model6425709