Top 5 Tupperware Cool N Fresh – Puszki na żywność

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Tupperware

#ad

Tupperware Cool n' Fresh pojemnik na łosoś 1,5 l lodówka pojemnik na kiełbasę pojemnik na żywność wraz z łyżką wiszącą

#ad
Tupperware #ad - Nadaje się do kontaktu z żywnością: wyprodukowany z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który zachowuje jakość żywności. Atwy do czyszczenia: łatwy demontaż i nadaje się do mycia w zmywarce dla wygodnego czyszczenia. Zachowanie świeżości: pojemnik chroni żywność przed wysychaniem i utrzymuje ją dłużej świeżą. Wszechstronne zastosowanie: idealne do przechowywania kiełbasy i innych produktów spożywczych w lodówce. Praktyczna konstrukcja: pudełko w kolorze łososia jest łatwe w obsłudze i dobrze mieści się w lodówce.
MarkaTupperware #ad
ProducentTupperware #ad
Wysokość10.24
Długość6.89
Szerokość2.56
Modelnicht Zutreffend

2. Tupperware

#ad

Tupperware Junior-Cool n' Fresh pojemnik zielony 640 ml + 260 ml lodówka pojemnik na kiełbasę pojemnik do przechowywania żywności w zestawie nóż do sera

#ad
Tupperware #ad - Wesoły kolor: Żywa zieleń nie tylko wprawia w dobry nastrój, ale także ułatwia identyfikację w lodówce. Wysokiej jakości materiał: tupperware jest synonimem jakości, a pojemniki są wykonane z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością.

Wszechstronne zastosowanie: idealne do przechowywania kiełbasy i innych świeżych produktów spożywczych w lodówce. Praktyczny zestaw: zawiera pojemniki o pojemności 640 ml i 260 ml, aby zaspokoić różne potrzeby. Kompaktowy rozmiar: pojemniki junior-Cool n' Fresh idealnie nadają się do mniejszych ilości żywności i przekąsek.
MarkaTupperware #ad
ProducentTupperware #ad
Modelnicht Zutreffend

3. Tupperware

#ad

Tupperware Cool´n Fresh zestaw 3 x 790 ml pojemnik na kiełbasę łososia, lodówka w zestawie łyżeczka chińska

#ad
Tupperware #ad - Materiał bezpieczny dla żywności: pojemniki są wykonane z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który jest wolny od szkodliwych substancji i zapewnia bezpieczeństwo żywności.

Wieże przechowywanie: pojemniki na kiełbasy zostały zaprojektowane tak, aby zachować świeżość kiełbasy w lodówce, chroniąc je przed powietrzem, wilgocią i nieprzyjemnymi zapachami. Atwe układanie w stos: dzięki konstrukcji z możliwością układania w stos pojemniki w lodówce zajmują niewiele miejsca i zapewniają efektywne wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Modułowa konstrukcja: zestaw składa się z trzech oddzielnych pojemników, co zapewnia elastyczność przechowywania i organizowania różnych rodzajów kiełbas.
MarkaTupperware #ad
ProducentTupperware #ad
Model6477A-2

4. Tupperware

#ad

Tupperware Cool´n Fresh zestaw 1,5 l + kratka różowa + 790 ml różowy pojemnik na kiełbasę lodówka w zestawie chińska łyżka

#ad
Tupperware #ad - Materiał bezpieczny dla żywności: wszystkie części zestawu są wykonane z materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, który jest bezpieczny i higieniczny.

Cznie z kratką: kratka umożliwia uporządkowane przechowywanie żywności i zapobiega ich leżeniu we własnym soku. Optymalne utrzymanie świeżości: pojemniki na kiełbasę zapewniają optymalną świeżość żywności w lodówce, chroniąc je przed powietrzem, wilgocią i nieprzyjemnymi zapachami. Wszechstronne przechowywanie: zestaw umożliwia wszechstronne przechowywanie różnych produktów spożywczych, od wędlin po inne produkty spożywcze, dzięki modułowej konstrukcji i wkładce siatkowej.
MarkaTupperware #ad
ProducentTupperware #ad
Model6477A-2

5. Tupperware

#ad

Tupperware Cool`N Fresh Junior 640 ml + 260 ml + ruszt do świeżości + pokrywka z łososia, profesjonalny układanie w stos

#ad
Tupperware #ad - Produkty tupperware są "trudne w przenoszeniu", łatwe w obsłudze, pomagają zminimalizować użycie jednorazowych tworzyw sztucznych i zmniejszyć ilość odpadów spożywczych. Dlatego jest to minimalne wykorzystanie zasobów naturalnych, ponowne wykorzystanie i recykling 90% odpadów w procesie produkcyjnym.

Ywność w produktach tupperware utrzymuje się dłużej dzięki inteligentnym rozwiązaniom do przechowywania w specjalnie zaprojektowanych pojemnikach, które są zarówno trwałe, jak i trwałe. Produkty tupperware są innowacyjne z surowców odnawialnych, a nacisk kładziony jest na redukcję odpadów, które nazywa Tupperware Eco+. Produkty tupperware są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe i trwałe oraz służą Ci przez długi czas.

Pojemniki tupperware są produkowane starannie, dlatego tupperware jest symbolem sukcesu w ponad 100 krajach i koncentruje się nie tylko na aktualnych trendach mody, zanim dotrą do Twojego domu, dokładnie i pod kątem jakości, ich celem są ciągłe badania nad klasycznym wzornictwem opartym na zasadach estetycznych.
MarkaTupperware #ad
ProducentTupperware #ad
Wysokość4.02
Długość6.77
Szerokość4.61
ModelTupperware