Top 8 Magic The Gathering Commander – Kolekcjonerskie talie i zestawy do gier karcianych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Magic The Gathering

#ad

Wielokolorowa, Magic The Gathering C75780000 symbiotyczna deska symbiotyczna Swarm Commander Deck

#ad
Magic The Gathering #ad - Kathril aspekt warper ten przerażający koszmar owadów czerpie siłę od stworzeń znajdujących się w jego roju. Gotowy do gry: ten zestaw zawiera 100 kart commander deck, w tym 1 wielowymiarową kartę foliową, instruktor strategiczny, 4 legendarne karty z motywem stworzeń Ikoria Lair of Behemoths, 10 dwustronnych kart do gry i pudełko na pokład.

Graj w różne stworzenia i używaj +1/+1 i słów kluczowych, aby je trenować i ćwiczyć. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją. Nikara uwielbia, ale synergizują się ze wszystkimi rodzajami liczników, a Yannik pomaga im w niesamowicie trudnych grach.

Wybierz swój pokład z jednym z 5 dostępnych pokładów, Ruthless Regiment Arcane Maelstrom Enhanced Evolution Symbiotic Swarm i Timeless Wisdom Decks. Partner nikara & yannik: ten duet koncentruje się na +1/+1 liczniku, gdy Twoje stworzenia opuszczają pole bitwy z licznikami, które dobrze funkcjonują obok Kathril.
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentWizards of the Coast #ad
Wysokość8.62
Długość2.24
Waga0.06
Szerokość6.5
Numer częściC75780000
ModelC75780000

2. Magic The Gathering

#ad

Wizards of the Coast Magic: The Gathering, Ikoria: Lair of Behemoths Commander

#ad
Magic The Gathering #ad - Commander jest magiczny: the gathering mtg Multiplayer, w którym tworzą się aliansy, zdradzają przyjaciele, a grozy zostaną zwalczane z garszą.

Zawartość: jedna 1 ponadwymiarowa karta commander, dziesięć 10 dwustronnych kamieni do gry, jedno 1 koło ratunkowe, setka 100 kart kredytowych, jedno 1 pudełko pokładowe, jedna 1 karta z liczeniem hasła. Wybierzcie państwo spośród trzech dzikich dowódców z ikorii: lair of Behemoths IKO, aby prowadzić Twój deck do zwycięstwa? Cztery legendarne stworzenia, w tym dwie, które dzielą magiczne wiązanie i opanują pokład. Język: angielski.
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentMagic: The Gathering #ad
Wysokość9.41
Długość6.81
Waga0.06
Szerokość11.5
Numer częściC74210000
ModelWOTCC74210000

3. Magic The Gathering

#ad

MTG Magic Kaldheim KHM Commander Decks zestaw z obydwoma grami karcianymi

#ad
Magic The Gathering #ad - Data premiery: 05 lutego 2021 r. Vikings götter mythen Legenden So viele Brodte. Kaldheim jest tutaj! każda talia ma 100 kart, 10 dwustronnych tokenów, 1 wkładkę, 1 tracker życia, 1 pudełko na pokład. Ta oferta obejmuje oba pokłady.
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentWizards of the Coast #ad
Waga0.13
Numer częściB08QSMBYMX

4. Magic The Gathering

#ad

Magic: The Gathering Universes Beyond: Warhammer 40,000 Commander Deck – Necron Dynasties wersja angielska

#ad
Magic The Gathering #ad - Gotowa do gry talia warhammer 40 000 Commander z 100 kartami – dynastie Necron. Czarna talia – zawiera 2 legendarne karty foliowe i 98 kart innych niż foliowe. Wszystkie karty przedstawiają ilustracje inspirowane Warhammerem – w tym 42 karty, które są dostępne po raz pierwszy w Magic. Rzuć nad nowym polem bitwy w epickich meczach Magic dla wielu graczy, które znajdują się w świecie popularnej miniaturowej gry na stole Warhammer 40 0001 karta dowódcy na wyświetlaczu jako karta foliowa. 10 dwustronnych kart do gry, 1 licznik punktów życia i 1 pudełko na pokład.
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentWizards of the Coast #ad
Wysokość7.05
Długość2.13
Szerokość7.68
Numer częściD07870000
ModelD07870000

5. Magic The Gathering

#ad

Wersja angielska, Grave Danger Blue-Black, Magic: The Gathering Starter Commander Deck

#ad
Magic The Gathering #ad - Trickserei cmentarnej – dowodzą armią nieumarłych za pomocą pary rodzeństwa nekromantów Gisa i Geralfa. Walcz z przyjaciółmi z gotową do gry talią MTG w epickich meczach wieloosobowych. Akcesoria – pudełko na pokład, marki do wykrawania, 10 dwustronnych kart do gry, wkład strategiczny i karta referencyjna. Format gry commander – 3-5 graczy, około 120 minut czasu gry. Zawiera niebiesko-czarną talię dowódcy z 100 kartami. Idealne wprowadzenie do najpopularniejszego formatu Magic. 1 legendarna karta z motywem etched + 99 kart bez folii.
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentWizards of the coast #ad
Wysokość7.05
Długość2.01
Waga0.62
Szerokość7.32
Numer częściD11810000
ModelD11810000

6. Magic The Gathering

#ad

Magic The Gathering: Kamigawa Neon Dynasty Commander Deck – Buckle Up, wersja minimalna wersja angielska

#ad
Magic The Gathering #ad - Wprowadza 15 kart magic: the gathering, których nie można znaleźć w głównym zestawie. Zawiera 10 dwustronnych klocków do gry i tracker życia. Zawiera gotową do gry tablicę Kamigawa: Neon Dynasty Commander Deck z 100 kartami. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, etykietą lub instrukcją.1 wytrawiony folią wyświetlacz. Deck commander deck zawiera 2 tradycyjne folie i 98 kart bez folii.
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentWizards of the Coast #ad
Wysokość3.39
Długość3.11
Waga0.62
Szerokość4.49
Numer częściD02540000
ModelD02540000

7. Magic The Gathering

#ad

1 x Silverquill Statement + 1 x Prismari Performance + 1 x Witchcraft + 1 x Lorehold Legacies + 1 x Quantum Quandrix, Magic The Gathering Strixhaven-Commander-Deck-Set Set

#ad
Magic The Gathering #ad - Zestaw 5 tali dowódców strixhaven: Silverquill Statement, Witherbloom Witchcraft, Prismari Performance, Lorehold Legacies, Quantum Quandrix.

Każda talia jest dostarczana z dziesięcioma dwustronnymi klockami, 1 x tracker życia i 1 x Deck-Box. Deski są dostarczane w zredukowanym opakowaniu z tworzywa sztucznego. Wszystkie pięć gotowych do gry tali mTG zawiera 100 kart Magic, łącznie z 1 kartą Foil-Commander. Odkryj wszystkie pięć uniwersytetów w Strixhaven, każdy z własną unikalną interpretacją magii. Wybierz swój uniwersytet i walcz z przyjaciółmi w epickich grach wieloosobowych! .
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentWizards of the Coast #ad
Wysokość7.01
Długość12.99
Waga1
Szerokość17.99
Numer częściC84380000
ModelC84380000

8. Magic The Gathering

#ad

Kolekcjonerski zestaw próbny Booster z 2 kartami + akcesoriami wersja angielska, Magic: The Gathering Doctor Who Commander-Deck – Die Zeit hat 'nen Knick Deck mit 100 kart

#ad
Magic The Gathering #ad - WnĘtrzny wiĘkszy – ożyw figurki, złoczyńców i niezapomniane odcinki z doktora who dzięki tej magicznej pokładzie dowódcy: The Gathering Commander na Twoim stole; każda talia wprowadza 50 bezprecedensowych kart MTG, których ilustracje i mechanizmy gry oparte są na popularnej serii BBC. Commander sprawia, że magic staje się przeżyciem dla wielu graczy – epicka bitwa pełna strategicznych ruchów i intryg, w której każdy walczy z każdym.

Podobnie jak gwiazdy z grą, historie i strategię – magic: the gathering to kolekcjonerska gra karciana, która łączy głęboką strategię z ilustracjami i mechaniką, która odkrywa tematy danego świata i historii – niezależnie od tego, która tworzy iluzracje, czy grasz w swobodną grę z przyjaciółmi. I 11. Zbieranie fajnych kart lub chce wziąć udział w zawodach, Magic zaprasza Cię do The Gathering. Nieżny sen, w tym 2 legendarnymi tęczowymi kartami i 98 kartami niefoliowymi, który ma czas na upadku – deck mtg commander-deck die zeit hat 'nen knick pozwala Ci zagrać z talią 100 kart, z 9.10 Doctor i ich nieustraszonych towarzyszy.

Podróżuj przez przestrzeń i czas – każda talia zawiera ponadto 10 kart planechase, 1 pudełko na pokład i opakowanie próbne dla kolekcjonerów, czego potrzebujesz do gry i więcej – każda talia zawiera ponadto 10 dwustronnych kart do gry, z których każda pokazuje inne miejsce i inny czas w Doctor Who Universe; dzięki kostce świata możesz podróżować w inne miejsce lub wywołać chaotyczny efekt! Wszystko, 1 licznik punktów życia, które zawiera 2 specjalne karty z alternatywnym marginesem, w tym 1 rzadka lub bajecznie rzadka karta. Witamy towarzysza – ta gotowa do gry deska umożliwia ci wejście bezpośrednio do najpopularniejszego formatu Magic.
MarkaMagic The Gathering #ad
ProducentWizards of the Coast #ad
Wysokość7.05
Długość2.13
Waga0.67
Szerokość7.68
Numer częściD23670000
ModelD23670000
GwarancjaBez gwarancji