Top 8 RC Stoßdämpfer – Systemy zasilania i napędu pojazdów RC

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TRAXXAS

#ad

Traxxas 6839 X Shock Tower, 6061-T6 aluminium Blue-anodowane

#ad
TRAXXAS #ad - Za pomocą oryginalnych części Traxxas, aby móc to, co najlepsze z ich Traxxas RTR pojazdów. Twój pojazd 's-do wyboru można znaleźć na właściwą część zamienna. Exploded spojrzenia na Państwa modelu można znaleźć w witrynie Traxxas.
MarkaTRAXXAS #ad
ProducentTraxxas #ad
Wysokość180
Długość3.3
Waga0.17
Szerokość0.3
Numer części6820
ModelTRAC6820

2. TRAXXAS

#ad

Traxxas Amortyzator GTR XXL aluminium zielony powlekany PTFE + nasadki TiN 2

#ad
TRAXXAS #ad - Numery części w zestawie w opakowaniu fabrycznym: 7462G. Specyfikacje: długość: 84 mm. Zawiera: 2 amortyzatory 1 butelka silikonowego oleju szokowego. Właściwości: korpus z twardego anodowanego aluminium PTFE, trzonki powlekane TiN, zielony. Traxxas 7462g – aluminiowy amortyzator GTR XX-Long, zielony 2.
MarkaTRAXXAS #ad
ProducentTRAXXAS #ad
Wysokość4
Długość2
Waga0
Szerokość6
Numer części7462G
Model7462G

3. INJORA

#ad

INJORA Amortyzator RC 43 mm gwint Tele Shocks RC Auto Tłumik do 1/24 RC Crawler Axial SCX24 AXI90081 Deadbolt Bronco Gladiator Micro Crawler Upgrade części

#ad
INJORA #ad - W zestawie ze sprężynami zapasowymi, śrubami i podkładkami, łatwy w instalacji, jest to wspaniały zamiennik uszkodzonych lub starych.

Pasuje do 1/24 rc crawler axial scx24 axI90081 Deadbolt Bronco Gladiator Micro Crawler. Frezowane cnc, precyzyjne wykonanie, doskonałe tłumienie, nadaje Twojemu Crawlerowi stabilność podczas wspinaczki. Teleskopowa konstrukcja z gwintem sprawia, że jest łatwa i wygodna w montażu i demontażu, jest to wspaniała aktualizacja części modelu samochodu RC. Amortyzator rc jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, jest lekki i trwały i nie odkształca się łatwo.
MarkaINJORA #ad
ProducentINJORA #ad
Numer częściSCX24-27BL-4

4. Dilwe

#ad

RC Shock Damper Tower, RC Shock Damper Tower Mount Stop aluminium RC Rear Front Shock Tower do Tamiya TT02 Upgrade niebieski

#ad
Dilwe #ad - Szerokie zastosowanie - wieża amortyzatora rc ma dużą kompatybilność, jest szeroko odpowiednia do amiya TT02 Upgrade 1/10 Flat Sports Car i może zagwarantować, że spełniona jest specyfikacja oryginalnego wyposażenia.

Odpowiednie wzornictwoamortyzator rc ma dokładne rozmiary i stabilną wydajność, co poprawia wydajność zdalnie sterowanego samochodu. Może pomóc w lepszym sterowaniu modelami RC. Materiał premiumamortyzator rc jest wykonany z najwyższej jakości materiałów ze stopu aluminium i charakteryzuje się doskonałym wykonaniem, które zapewnia dobrą stabilność i doskonałą wydajność. Wspaniały zamiennikto akcesorium rc pomaga poprawić wytrzymałość amortyzatora zdalnie sterowanego samochodu, który jest elastyczny i mocny.

Jest preferowany przez doświadczonych entuzjastów modelarstwa i RC. Atwa obsługa - wieża amortyzatora rc jest lekka, nie zwiększa obciążenia zdalnie sterowanego samochodu i jest łatwa w montażu i demontażu. Bardzo dobrze nadaje się do wymiany oryginalnych części z tworzywa sztucznego, aby uzyskać większą wytrzymałość.
MarkaDilwe #ad
ProducentDilwe #ad
Numer częściDilweezusv1r30p403-11
ModelDilwehf7z4gw052-11

5. INJORA

#ad

Gwint Tele Shocks RC do 1/24 RC Crawler Axial SCX24 AXI90081, INJORA RC Amortyzator samochodowy 43 mm, Deadbolt Bronco Gladiator, Micro Crawler, części szary

#ad
INJORA #ad - Teleskopowa konstrukcja, że jest łatwy i wygodny w montażu i demontażu, z gwintem sprawia, jest to wspaniała modernizacja części modelu samochodu RC.

Frezowany cnc, precyzyjne wykonanie, doskonały efekt amortyzacji, zapewnia stabilność podczas wspinaczki.4. Amortyzator rc jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, lekki i trwały, nie odkształca się. 5. Nadaje się do 1/24 rc crawler axial scx24 AXI90081 Deadbolt Bronco Gladiator Micro Crawler. 1. 2. 3. Dostarczany z zapasowymi sprężynami, śrubami i podkładkami, łatwy w montażu i jest wspaniałym zamiennikiem dla zepsutych lub starych.
MarkaINJORA #ad
ProducentINJORA #ad
Numer częściSCX24-28GL-4
ModelAXI90081

6. INJORA

#ad

INJORA RC amortyzator uchwyt RC amortyzator uchwyt 4 szt. RC Shock Mount do 1:10 RC Crawler Car SCX10 II 90046 90047

#ad
INJORA #ad - 6-otworowa konstrukcja zapewnia atrakcyjny wygląd. Dzięki śrubom uchwyty można łatwo zamontować i zdjąć. Dotyczy 1:10 rc crawler auto scx10 II 90046 90047. Uchwyty amortyzatorów wykonane są z wysokiej jakości metalu, lekkie i trwałe. Obrabiane cnc, piękny wygląd, prosty, ale nowoczesny.
MarkaINJORA #ad
ProducentINJORA #ad
Numer częściCRAW18278

7. INJORA

#ad

FCX24-11GD-4, INJORA 45 mm aluminiowy gwint tele amortyzator oleju do 1/24 RC Crawler FMS FCX24 FCX18 Upgrade, złoty

#ad
INJORA #ad - Zbiornik przypominający łupież nie działa, tylko do łupieżu, wygląda bardziej atrakcyjnie. Wewnętrznie używają tego oleju do amortyzatorów nie wchodzą w zakres dostawy zamiast typowego tłumienia tarcia i używają uszczelek bąbelkowych dla równomiernej amortyzacji stopnia naciągu.

Te amortyzatory są wykonane z aluminium i posiadają gwintowane korpusy do szybkiej regulacji napięcia wstępnego. Aluminiowe amortyzatory gwintowane injora axial fcx24 z długim ugięciem sprężyny to wspaniała opcja, aby zwiększyć ugięcie sprężyny FCX24. W zakres dostawy wchodzą trzy częstotliwości sprężyn, za pomocą których można dopasować amortyzatory do podwozia.
MarkaINJORA #ad
ProducentINJORA #ad
Numer częściFCX24-11GD-4
ModelFCX24-11GD-4

8. INJORA

#ad

INJORA Amortyzator RC z gwintem Tele Shocks RC samochodowy amortyzator 43 mm do 1/24 RC Crawler Axial SCX24 AXI90081 Deadbolt Bronco Gladiator Micro Crawler Upgrade części

#ad
INJORA #ad - Frezowane cnc, precyzyjne wykonanie, doskonałe tłumienie, nadaje Twojemu Crawlerowi stabilność podczas wspinaczki. Pasuje do 1/24 rc crawler axial scx24 axI90081 Deadbolt Bronco Gladiator Micro Crawler.

W zestawie ze sprężynami zapasowymi, łatwy w instalacji, śrubami i podkładkami, jest to wspaniały zamiennik uszkodzonych lub starych. Amortyzator rc jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium, jest lekki i trwały i nie odkształca się łatwo. Teleskopowa konstrukcja z gwintem sprawia, że jest łatwa i wygodna w montażu i demontażu, jest to wspaniała aktualizacja części modelu samochodu RC.
MarkaINJORA #ad
ProducentINJORA #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Szerokość0.79
Numer częściSCX24-28BL-4
ModelSCX24-28BL-4